Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей колега,

За съжаление това което търсиш го има само като оригинална резервна част.На теб коя точно част обаче ти трябва, самият обтегач с ролката на него, или амортесьорчето.И ако е обтегача, проблемът в ролката ли ти е?Защото ако е така, мога да ти предложа един много евтин и приемлив вариянт да се смени само ролката, знам коя ролка става там.Иначе обтегача наистина оригинален струва 550лв, като цената на която мога да ти го предложа с доставка от Германия е 480лв.Само амортесьорчето е 200лв

Това е което мога да ти дам за сега като информация

Ако има нещо друго с което мога да съм ти полезен-пиши

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за отзивчивостта която прояви!

Имам познат арабин на ул.Цар Симеон и е задействал издирването.

Ако неуспее да го намери до седмица ще те го взема от теб ( само амортесьорчето ).

Обтяжната ролка я смених скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Да ми кажеш за Авант или седен стоп ти трябва?

И също така коя година е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената за задни спирачни дискове с накладки на АТЕ нарезни и обикновенни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената за задни спирачни дискове с накладки на АТЕ нарезни и обикновенни?

Здравей,

Предполагам питаш за колата от подписа?

За задни АТЕ не предлагат дискове от серията ATe Power Disk.Цената на нормалният диск която мога да ти дам е 55лв/бр, а накладките пак АТЕ 49лв

Колега търся дюзи за Ц4-ка ААД мотора да ми дадеш информация.

Колега, за теб дюзите на Бош мога да ти ги преложа по 60лв/бр, но в момента няма наличност.Предполагам,че до седмица ще се появят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,аз ще разуча още малко какво става с дюзите,но вероятно ще взимам нови.До скоро,Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо бате ,

един датчик за по ниска температура на пускане на 2ричната водна помпа...и вентилатора...

за 2.7Т S4

021 919 369 термо датчик син цвят е датчика и заменя зеления

N 903 168 02 O пръстен

:hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

021 919 369 термо датчик син цвят е датчика и заменя зеления

N 903 168 02 O пръстен

65лв мога да ти го поръчам оригинален този датчки, за 3-4 дни ще дойде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Оригиналното мога да ти го поръчам от Германия за 4 работни дни и ще струва 75лв, иначе има заместители тук в България на цена 45лв

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Оригиналното мога да ти го поръчам от Германия за 4 работни дни и ще струва 75лв, иначе има заместители тук в България на цена 45лв

Поздрави

Ако исках заместители нямаше да карам Audi - щях да си взема Opel. :bia: Аз живея в Поморие, ще можеш ли да ми го изпратиш по куриер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Масло ти трябва 3.80, тоест 4 литрова туба.Castrol мога да ти предложа на 57лв тубата 10w40, но за твоя двигател бих ти препоръчал 5w40, там цената ще бъде 70лв.

Освен Castrol мога да ти препоръчам и много качествено Японско масло Eneos, там цените ще бъдат съответно 40лв 10W40 и 57лв 5w40

За филтрите ето цените:

въздушен 11

маслен 10

горивен 30

За купето с активен въглен 25лв

Поздрави и лек ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега биалетки и предни вентилирани дискове 280мм за Б4 1.9 тди 10мес. 94г. комби.... и биалетки кой модел пласмасови или метални ...благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

мога да ти предложа дискове на Brembo по 57лв/бр и на Феродо по 45лв/бр

Наложително е да се сложат и нови накладки към новите дискове.За тях мога да ти предложа АТЕ на 70лв и феродо от най-високата серия за 50лв

Биалетките метални имам на MOOG по 35лв/бр и евтин вариянт по 16лв/бр

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здрасти.Не съм много сигурен за името на частта която ми трябва да сменя мисля че беше "Електро механичен(или магнитен)клапан за управление на турбото" за съжаление не съм го свалял да му видя номера защото работи но с понижен капацитет.Можеш ли да намериш такъв и евентуално цена да ми кажеш.Ако нищо не ти говори ще се постарая да проверя номера.Колата е А4 Б5 1.9 ТДИ 110 коня AVG мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Това което си ми описал най-вероятно е клапан с оригинален номер 1H0 906 627 A и мога да ти го предложа оригинален за 215лв или алтернатива на Pierburg за 160лв,но понеже системата има доста клапани, които често се бъркат, нека най-добре да се види номерчето от стария и да ми го кажеш и ще ти дам точна цена тогава

Поздрави и приятна вечер

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...