Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

За ауди а6, 2.5тди, 1995г, ААТ мотор можеш ли да ми предложиш заден ляв спирачен апарат. Гледам оригинален е Лукас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братя много съжелявам 4е пишя тук но башта ми иска да си вземе Ауди А6 2 и 5 ТДИ 180 кс дали е същото като 150 с бъгнатия двигател или не за това питам вас аз съм на 15 години и съм голям фен на ауди и тъи като тои е обърнал целия Ауди клуб и ме помоли да се по разровя...0890496191 Aтанас се казвам...след 18н може да ме търсите мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,интересуват ме тези неща,като цени за А4 1.8 ADR,97г.

Ангреанжния ремък+др.останали ремаци

Паразитна ролка

Обтяжна ролка

Хидравличен патрон

Обтегач

Термостат

възд. и маслен филтър

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Ако не е проблем, дай ми цена на ляво странично огледало със стъкло със син отенък. Става въпрос за цяло огледало, а колата е А3 2001г. след феслифта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега интересува ме водна помпа,която захранва печката на А8-4.2 тди 2005,намира се непосредствено до печката/отдясно на ДВГ по посока на движението под калника/ и е електрическа помпа през която минава антифриза за подгряването на двигателя. шаси WAUZZZ4E56N0029xx.

също масло за скоросна кутия-автомати,гарнитура и филтър-10-11литра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отговоря на всички Ви лични съобщения, защото има много информация която да подам към всеки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Димо здравей цена за комплект предни дискове за ауди 80б3 89 година на предно 1.8 е матора моно инж ПМ са буквите 90 са конете дисковете не са вентилирани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Като най-разумен вариянт мога да ти предложа дискове и накладки на Ferodo от най-високото качество

Цената която мога да ти дам е 125лв всичко

Иначе вариянта на АТЕ е 155лв дискове и накладки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Масления охладител мога да ти го предложа на Nissens за 90лв и на AVA 70лв

Мисля,че към него си има гарнитурки, но ако няма оригинална такава е 6лв

Успешен ден желая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Димо

трябват ми нови свещи за А4-ката, `98, 1.9 TDI AFN, 110hp. Казаха ми да търся BOSCH... :)

А в началото на следващия месец: гарнитура за картера, Mobil 10w40, и може би датчик Н75 (но още не е съвсем сигурно) <_<

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Лазаре,

Би ли ми пратил само рамата ти на лично съобщение да проверя нещо и ще ти дам цена за свещите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall:

:bia:;) ;)

Кажи му са на човека, що се срамуваш... Даже телефон ти е оставил да му се обадиш, представи си.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, знаеш ли колко често ми звънят късно вечер с фразата "извинявай, ще си купувам А6, да ми кажеш скъпи ли са му частите..."

Не, че не съм отговарял на такива хора.Разбирам ги, интересуват се....но за всичко си има нормално време и норамлен начин, който със сигирност не е да си оставиш телефона някъде и да чакаш някой да ти отговори на любопитството... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здрасти! Трябва ми дясното капаче на бронята за фаромиещото устройство за А6 99г. Пиши ми на ЛС цена и да го взимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Капачето е 24лв оригинално, подготвено за боя.

За 4-5 дни може да дойде,че го няма налично

Само ми кажи рамата, ако решиш да го поръчвам за да не стане грешка

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми две стъкла с подгрев за страничните огледала А3 2001 фейслифт

За шофьорското се води след 98г защото е с автоматичен подгрев, а за пасежерското след 2000г защото е с автоматичен подгрев и е от големите не от тия малките недоразвититте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Ако ти трябват оригинални такива, ще ми трябва рамата за да видя точно какви са.Иначе има заместители стъкла, които се лепят и цените са им около 20лв/бр, оригиналните такива обаче са доста по-скъпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...