Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей!

Би ли ми казал за Audi 80,B4-Avant, 2.0/АВК/-115к.с. цени за комплект предни спирачни дискове/вентилирани/ и накладки.

За задни спирачни дискове и накладки.

Не е задължително да са най-висок клас, нещо достатъчно добро като цена/качество.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега,казанчето за антифриза за ауди а4 96г ценичка.Поздрави

Здравей колега,

Мога да ти предложа оригинално казанче за 52лв и заместител за 30лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,трябвами водна помпа за AUDI A6 / C4 1996 г. 140 PS. двигател AEL за предпочитане KOLBENSCHMIDT дай ми цена

Здравей,

Само да те помоля рамата на колата да ми дадеш рамата на колата, защото има 2 модела помпи за твоя мотор, на 18 и на 20 зъба.Тази на 18 зъба мога да ти предложа KS за 87лв, а тази на 20 пак Kolbenschmidt 160лв.

Лично аз обаче бих ти препоръчал Hepu, там цените ще са 80лв за 18 зъбовата и 76лв за 20 зъбовата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Би ли ми казал за Audi 80,B4-Avant, 2.0/АВК/-115к.с. цени за комплект предни спирачни дискове/вентилирани/ и накладки.

За задни спирачни дискове и накладки.

Не е задължително да са най-висок клас, нещо достатъчно добро като цена/качество.

Благодаря предварително.

Здравей,

За да ти дам точна цена за предни дискове ми трябва рамата на колата, защото има вариянт да си с 256мм дискове, а може и с 280мм да си

ако си с 256мм мога да ти дам Zimmermann за 66лв/бр, а ако си с 280 за 155лв на Ferodo, като най-вероятно сами деискове които са опаковани в кутиите ще са Брембо

Предни накладки 64лв АТЕ, 50лв на Ferodo

Задни дискове Ferodo 65лв двата

Задни накладки АТЕ 52лв, Феродо 45лв

Успешна седмица желая!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за отзифчивоста.

Аз ги поръчах вече от мой познат. Извинявам се че само те ангажирах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Търся датчик за температурата на антифриза за А4 1.8 125к.с. 96' номер 058 919 501А. Ако имаш такъв може ли цена?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

този датчик мога да го предложа оригинален с доставка за 58лв цена към теб, а има и заместител евтин за 20 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся спешно двигател за Audi s8 2001г 5 клапанов 265kw 360 конски сили fsi avp може ли някой да ми помогне дори и от чужбина да е ще го купя

моля обадете ми се на 0876763998

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,за 100/ц4-ААД датчика за температурата която показва градусите на таблото ,той се намира до Т-датчика.Каква му е цената и имаш ли го в наличност да мина да си го закупя?Немога да ти кажа номера му защото колата е в провинцията за момента и ако го знаеш ще е много хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравя само да се похваля, че дисковете са супер и проблемите изчезнаха :gruebel:

Чудесно :)

Колега,

за теб датчика мога да ти го предложа за 15лв алтернативен и 28лв оригинален.Имам ги налични и двата

Колега, аз за двигателя не мога да ти помогна.Виж някои от колегите, които имат морги тук във форума, може и да измислят нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

за теб датчика мога да ти го предложа за 15лв алтернативен и 28лв оригинален.Имам ги налични и двата

Много добре,а куплунга дали го имаш,че и той се бил счупил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Интересува ме цена за преден долен заден ляв носач (тип бумеранг) за Ауди а4 1.8Т 96г.

Поздрави

Здравей,

За носача мога да ти предложа следните вариянти

Lemforder(най-качествените) 156лв цена към теб

Moog 108лв цена към теб

Ocap(Италиански с прилично качество) 84лв цена към теб

Поздрави и приятен ден

Димо

Много добре,а куплунга дали го имаш,че и той се бил счупил?

не :hilezh: съжалявам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет , ако може цена за свещи , кабели , накладки и дискове за А4 98' 1.8Т quattro.

От любопитство само да попитам и за електрония блок на АБСа ?

Мерси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Свещи мога да ти предложа NGK платиниеви каквито трябва да са за твоята кола по 18.50/бр

Кабели твоя двигател няма

Предни накладки АТЕ(най-доброто) 80лв к-т цена към теб

Феродо SL(това е по-ниския клас на качество) 70лв

65лв евтини италиански накладки

За дискове препоръчвам само АТЕ, като там цена е 88лв/бр от нормалните и 105лв/бр от серията Power disk

Блока за ABS-са е от 2500лв до 3900 ако има EDS и ASR :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са цените на маслото?

Колега, само да те попитам за кой вискозитет те интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Свещи мога да ти предложа NGK платиниеви каквито трябва да са за твоята кола по 18.50/бр

Кабели твоя двигател няма

Предни накладки АТЕ(най-доброто) 80лв к-т цена към теб

Феродо SL(това е по-ниския клас на качество) 70лв

65лв евтини италиански накладки

За дискове препоръчвам само АТЕ, като там цена е 88лв/бр от нормалните и 105лв/бр от серията Power disk

Блока за ABS-са е от 2500лв до 3900 ако има EDS и ASR :borgsmile:

Супер цени . Имаш ли някаква цена за цялото предно окачване ( носачи , накрайници , биалетки без амортисьори ) , че скоро ще трябва да го правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само да те попитам за кой вискозитет те интересува

Прощавай колега забравих да спомена. Интересува ме 10W40.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,да попитам за цени на тампони за горни носачи за А4 1,8T куатро 97г.Както и за предни спирачни маркучи.Мерси.

Редактирано от iavorjj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер цени . Имаш ли някаква цена за цялото предно окачване ( носачи , накрайници , биалетки без амортисьори ) , че скоро ще трябва да го правя?

Хростос воскресе!

съжалявам за забавения отговор, прото не съм погледнал

Като цял компкет имам много добра цена на MOOG която мога да ти предложа, а като качество са едни от най-добрие на пазара.620лв мога да ти дам цена за всичките 12 елемента+ к-т болтове за монтаж.Иначе има доста по-евтини комплекти, но там вече говорим за доста по некачествени продукти

Прощавай колега забравих да спомена. Интересува ме 10W40.

37лв тубата цена към теб

Здравей колега,да попитам за цени на тампони за горни носачи за А4 1,8T куатро 97г.Както и за предни спирачни маркучи.Мерси.

Тампончетата мога да ги предложа о 17.50/бр на Lemforder и по 9лв/бр на MOOG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото при теб е това,че бензиновата помпа става само от PM мотор различна е от другите 1.8 мотори и цената на която мога да ти дам за бош е 360лв.Иначе има една която се води универсална, но я дават за JN мотор и е значително по-ниска 205лв, но не съм убеден дали ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...