Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей колега,

За съжаление бобината при теб е толкова скъпа,че даже не си заслужава да ти казвам цената и :)

Потърси си я втора употреба от някои от колегите които се занимават са такива части

Поздрави и успех

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти колега предстоят ми няколко ремонти интересуват ме цените на следните части: комплект ремьци и ролки (немски), какви носачи ще ми препорьчаш от фирми за пьрвоначално вграждане?

1.9 TDI 110 k.c. AFN213364

Редактирано от H7NightBreaker
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ангренажен ремък с двете ролки на INA каквито се ползват за оригинално вграждане мога да ти да мцена към теб с отстъпката 120лв

За носачите има адски много алтернативи в зависимост от това какво си склонен да сложиш на колата.Като най-добро и най0скъпо разбира се ще ти предложа Lemforder.След това като качество на приемлива цена мога да предложа MOOG, а иначе има още много други марки които са на ниска цена

Пак казвам въпрос на преценка е това с носачите, докато при ангренажа компромиси не бива да се правят и за това ти предлагам само най-доброто

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми казанче за антифриз за ауди а6 98г. 2,5тди 150коня.

Здравей колега,

трябва ми точно рамата на колата защото точно 98-ма година има разлика в това казанче

Също ще помоля и останали 2-ма колеги да ми пуснат рамите на техните коли на едно лично съобщение за да дам точна информация

Лек ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега търся си кора за под двигателя и подлакътник за А6 2.5 ТДИ 2003 год., ако имаш да идвам да ги взимам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Искам да сменя каретата от двете страни на Audi A4 1.9 TDI 97 и ако можеш да ми предложиш варианти с цени ще е супер.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега търся си кора за под двигателя и подлакътник за А6 2.5 ТДИ 2003 год., ако имаш да идвам да ги взимам...

Здравей колега,

Карата и подкалника мога да ти ги предложа само като оригинална резервна част, защото заместителите са много некачествени и не работя с тях

Ако искаш да ти дам цена за оригинални ми прати рамата на едно лично съобщение и ще ти кажа какви са вариянтите

Поздрави

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей имам питане интересува ме цени за свещи,кабели,масло,всички филтри,масло скоростна кутия,хидравлично.за ауди а4 1.6 1997 101к.с.и някаква присадка за почистване на двигател и охл.система

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ти се намира преден капак , предна броня + маска с решетка и ляв калник за Ауди ТТ 1999г Куатро ? Ако може да се намерят на какви цени приблизително (независимо дали са оригинални или не).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Топката за скоростите каква искаш да е?Ориинална или.....?

ЗА CD-to което ме е питал колеата, не моа да предложа нишо... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавей колега интересувам се от предни спирачни маркучи,спирачни дискове и накладки,предни накрайници на носачите,

бензинов филтър,мигачи бели за АБК мотор на ауди б4 номер на рамата WAUZZZ8CZNA181861,и най вече ме итересува

дали предлагаш части за мерцедес.

И забравих да питам как става връзката за източна България по точно Варна или доставката и ако има нещо да ми пишеш на лично

че не съм си попълнил на цяло профила.

Благодаря предварително за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Този модул предполагам ще можеш да си го намериш втора употреба, защото ще е доста по-евтин

Дават ти цената като нов в Порше 630лв, а цената с поръчка при мен за 5-7 работни дни която мога да ти дам е 510лв.

Да ти е ориентир за цената

Поздрави

Димо

ФЕРОДОВ ДИСК AUDI S6 2.2t 96г. да ти се намира на по добра марка? Цена?

Здравей коелга,

Феродов диск мога да ти предложа на Sachs на цена 98лв към теб!

Поздрави и успешен ден

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

За дискове най-доброто което мога да ти предложа е на АТЕ като марка

За предни дискове цената на АТЕ Power disk( това са нарязани дискове ) цена мога да ти предложа 100лв/бр, а за стандартен диск на АТЕ 88лв/бр

Предни накладки пак на АТЕ к-т 83лв

Задни дискове на АТЕ 56лв/бр

Задни накладки АТЕ 48лв

Това са цените за най-доброто което мога да предложа, а и основното което препоръчвам!Има много други марки, но там просто не мога да гарантирам за качеството.Иначе на цени около 15-20% по-ниски от тези може да се предложат друга алтернативна марка дискове с накладки с прилично качество

Поздрави и успешен ден!

Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...