Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здрасти колега ето и цените:

Феродов диск Sachs 210лв

Притискател Sachs 240лв

Лагер амбреажен 40лв Sachs

Има един доста по-евтин вариянт на фирма National но аз лично не препоръчвам иначе като цена ще ти го кажа 274лв комплекта

Това са цените на дребно за теб цените предполагам знаеш че ще са по-ниски

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега ето и цените:

Феродов диск Sachs 210лв

Притискател Sachs 240лв

Лагер амбреажен 40лв Sachs

Има един доста по-евтин вариянт на фирма National но аз лично не препоръчвам иначе като цена ще ти го кажа 274лв комплекта

Това са цените на дребно за теб цените предполагам знаеш че ще са по-ниски

Поздрави Димо

Здравей,мерси за информацията,относно този вариянт на National,какви биха били разликите с Sachs,само в издражливоста ли е,защото често сменям колите и се чудя дали има смисал да дам двойно за съединител и след 5-6м да я продам.

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа давал съм от тези и не е имало проблеми(поне никой не ми се е оплакал)

Но няма да съм спокоен,че съм ти дал най-доброто както обикновенно е практиката ми....

Иначе за 2 пъти разлика в цената в твоя случай мисля че си заслужава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, извинявай за досаждането с тези мои "вентилирани" дискове. Оказа се, че си прав - не са :bia: . Явно съм се заблудил с тези на колата на жена ми :hilezh: (една Jetta GTI). Съжалявам за досаждането и блаодарности към теб и колегата ти. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

трябва да ми кажеш точно буквите на мотора и цифрите след това за да се останови точно ремъка и ролките на колата,иначе що се касае до накладките Предните на АТЕ са 77лв на Феродо Премиер са 58лв,задните на АТЕ и на Феродо са по 58лв, горивния филтър е 44лв на Hengst а въздушния е 16лв на Hengst

Цените които съм ти написал са на дребно.Твоите цени ще са по-ниски само ми оточни морора точно

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

трябва да ми кажеш точно буквите на мотора и цифрите след това за да се останови точно ремъка и ролките на колата.........

1Z е мотора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че е 1Z

Трябват ми цифрите след това да си видиш в големия талон защото има разлика в обтегача.Единия е 84лв другия модел е 75.Иначе паразитната ролка е една и съща и е 57лв

ангренажния ремък е 32лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че е 1Z

Трябват ми цифрите след това да си видиш в големия талон з...........

1Z187946

аз мисля,че се сменя само ролка и ремък или греша,

напиши ми ги и с кодовите им наименования за моя модел,примерно

ролка ХХХЬЬIII-

благодаря предварително

Редактирано от mitro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По ангренажа имаш ролка,ремък и обтегач.И 3-те трябва да ги смениш.Ти си с по-скъпия обтегач.Ето ти и номенклатурните номера:

7078-ролка

10293-обтегач

94732-ремък

13 0460-2934.2-предни накладки

13 0460-3602.2-задни накалдки

H119WK-горивен филтър

E206L-въздушен филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо,

Можеш ли да ми кажеш цена за предни накладки за AUDI 90, 1989 г. с купе 89, двигател NG и предно предаване. Интересувам се от АТЕ и от по-евтиния испански вариант.

Също ме интерсува и ляв долен шарнир - цена и фирма-производител.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

Цената на АТЕ е 77лв на комлекта а на испанските(сигурно Icer имаш предвид) е 45лв

Шарнира е около 30лв трябва само да ми дадеш рамата ти за да вид якои е точно че са няколко модела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.

Интересуват ме кормилни накрайници комплект, долни и горни и за двете страни. А4 мод. 2000г. 1.8 Авант 125PS.

По принцип незнам кои точно тропат, но съм решил да ги сменя всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Предполагам имаш предвид носачите на колата...

Ако е така имам комплект 8-те носача+2-та кормилни накрайника на MOOG.Те си варвят заедно с всички ботлове за смяната.Ако искаш да правиш ремонт на предницата по-сериозен определено това е начина.Цената за всичко е 910лв на дребно.От тази цена ще ти направя добра отсъпка ако ще вземеш всичко на куп.

А ако нещо друго ти трябва пиши ми точно какво и ще ти дам съответните цени

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи казаха ми че ми тропало от накрайниците.

За носачите знам че са горни и долни, но и накрайниците имали долни и горни. Или пък да не е ставало въпрос за къс и дълъг!

Отделно да не говоря че така здраво почна да скърца нещо, та сигурно няма да мина само с накрайници.

Редактирано от Vandal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами накрайниците са само 2 от лявата и дясната страна.Те са по 50лв това са външните.Има и вътрешни които са като щангички те са по 55 лв.Възможно е да са ти казали че от тях тропа а скърцането за което говориш идва от някой шарнир на носачите така че трябва да разберат майсторите какво точно е за смяна по колата ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

значи ангренажен ремък + ролка + обтегач+ обтегач за пистовия ремък който не е лошо да се смени цена 200лв за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега за мойто магаренце комплект съединител на каква фирма можеш да ми предложиш и на каква цена. Искам да е най-доброто. А4 2.6 ABC мотор 1996 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

значи ангренажен ремък + ролка + обтегач+ обтегач за пистовия ремък който не е лошо да се смени цена 200лв за теб

А батенце каква марка са ??? Ти нали се сети кои съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...