Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей,

Компекта лагерче е 30лв.Вклучва си лагерчето и семерингчета и всичко необходимо

По въпроса на колегата за стъклото не мога да помогна.Даже мисля че за този халоген не се предлага само стъкло

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега можеш ли да ми предложиш качествен комплект предни мортисори ? Друго което ме интересува са комплекта предни и задни накладки ... държа пак да са качествени. Както и комплект свещи. Карам А4 1996 1.8 ADR

Редактирано от MadRacer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

имам Б4 ТДИ и интеркулера ми е пробит на 8 места и си търся втора употреба,да знаеш цена?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Това което мога да ти предложа като най-добър вариянт е амортесьори на Bilstein.Цената им е 125лв/бр.Накладките предни най-добрите са АТЕ 100лв и задните пак на АТЕ 60лв.Свещите хубави са около 8-10лв/бр

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега

Май ще трябва да ремонтирам някой нещица.

Гарнитура глава,гумички клапани,повдигачи.

Колата е А3,98,1.6 101k.с,АКL мотор

Най-доброто,което имаш.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Гарнитурата на главата 75лв V.Reinz

Гумичките на клапаните по 1лв/бр Geotze

Повдигачите по 25лв бр INA имам и испански по 18лв/бр

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампони за заден мост на б4 седан 92г имашли и каква цена са

Редактирано от Popstrahilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега ! Интересува ме радиатор за климатик за Б3 , 80 , 1.8 двигател, '90 набор от големите радиатори е, стой пред водния радиатор... По каталог номера на радиатора е : 893 260 403

ориентировъчна цена ако можеш да ми кажеш и дали е с поръчка... Че тука в Стара Загора един сервиз ме мотае само.. Благодаря ти предварително !!!

Редактирано от Diablo_VT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Тъй като не съм в магазина в момента и не мога да проверя точно ще ти отговоря сряда веднага щом отида

Поздрави и лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,наскоро се сдобих с един дзвер AUDI 100 C4 Avant V6 ABC и ми предстои смяна на консумативите.Би ли ми казал какво ми трябва и какви пари да приготвя.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Ето какво ти е необходимо2 ангренажни ролки на ремъка на помпата които са 160лв двете1 обтегач за ангренажния ремък който е 90лвводна помпа която е 80лвГолемия ремък е 50лвМалкия 30лвТова са ти цените на нещата, а доставката е за моя сметкаПоздрави и лек ден

Колега ти ще трябва да ми напишеш рамата на колата защото има 2 вида ангренажни ролки при теб в зависимост от това.Напиши ми я на лично съобщение и ще ти направя цена за всичко необходимо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега ! Интересува ме радиатор за климатик за Б3 , 80 , 1.8 двигател, '90 набор от големите радиатори е, стой пред водния радиатор... По каталог номера на радиатора е : 893 260 403 F

ориентировъчна цена ако можеш да ми кажеш и дали е с поръчка... Че тука в Стара Загора един сервиз ме мотае само.. Благодаря ти предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Димо. Търся охлаждащ радиатор за двигателя на ауди B4 1,9 TD. Двигател AAZ. произведено 1992 година. По възможност оригинален. Намерих някакъв в Radiano. Дай някаква оферта, за да се ориентирам.

Поздрави Данчо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може цена за комплекта задни дискове с накладки за 90-седан, 1988 quattro 2000-20V, матор-NM?

Kолегите казват че комбинацията "Brembo"-"ATE", която предлагаш е много добра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и съжалявам за забавянето

Радиаторас го имам 1 последна бройка

Цената му е 363лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и съжалявам за забавянето

Радиаторас го имам 1 последна бройка

Цената му е 363лв

Ами днес от сервиза ми казаха че уж са го намерили, надявам се че този път ще е същия, тъй като вече 2 радиатора поръчват и ги връщат защото не са точно същите... Ако пак нестане и го върнат ще се свържа с теб.

Благодаря!

Редактирано от Diablo_VT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и цените на всички консумативи колега

ангренажен ремък Gates 120лв, dayco 55lw

Имаш 2 ролки на колата.Едната е 92лв а другата 50.Ролките са INA

водната помпа на HEPU е 113лв

Масло 10w40 ти е необходимо 5лт.Мога да ти предложа Castrol за 86лв

филтрите са:

Въздушен 16

Маслен 13

Горивен 26

Това са цените на възможно най-качествените продукти които са за оригинално вграждане.От тези цени за теб разбира се ще ти направя комплксна цена като ми кажеш кой ремък предпочиташ

Поздрави и лек ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега :hilezh:

можеш ли да ми кажеш цена на маркуча за високото налягане на хидравликата на ауди 100 91година, 2,0 AAD(тойе от помпата до рейката) Благодаря :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, трябват ми само ремъци и ролки, ама всичките. Не съм сигурен за общата бройка. Ремък към водната помпа и ролка (ако не върви с цялата помпа), към климатроника, ангренажа мисля че не е един (не съм сигурен). Абе всички ролки и ремъци, това е. От скъпичките ги смятай. Филтри и масла съм сменил скоро.

Лек ден и приятна работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ето всикчо което ти трябва:

Ремък голям 40лв

Ремък малък 35лв

ангренажна ролка за големия ремък 86лв

Ролка за малкия ремък 86

ролка за малкия ремък 76

Водна помпа 93лв

Ремък канален за климатика алтернатора 25лв

Всичко това с най-хубавите части излиза 441лв

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Това което мога да ти предложа на теб като най-добър вариянт е дискове Брембо с накладки АТЕ

Цената е 160лв на всичко

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега интересува ме комбинацията ''Предни вентилирани дискове Брембо(стандартните който са) и накладки АТЕ'' за 2 коли:

Ауди А3 1.8Т-150k.c.( мотора е AGU)

Голф 4 1.9 TDI-110к.с.(мотора е AHF)

Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...