Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Трябват ми цени на предни амортисйори за В4 от подписа,задни пружини,тампони за зден мост.Благодаря

колега значи пружини не мога да ти предложа за съжаление,за амортесьорите ти казах вчера а тампоните са по 34лв на Febi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn (дискове,накладки,амортесьори и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

За Всички от клуба 12% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер за моя сметка!

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние:flehan:

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

Колата ми е AUDI 100 2,0 115 к.с. ААD мотор с механична инжекция.

Интересува ме потенциометъра за въздуха, който е хванат за главата на инжекциона и големия гумен кожух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е AUDI 100 2,0 115 к.с. ААD мотор с механична инжекция.

Интересува ме потенциометъра за въздуха, който е хванат за главата на инжекциона и големия гумен кожух

колега нямам ги тези неща но ще проверя и утре ще ти кажа за цените им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадеш цена за поленов филтър за Ауди Б4, 2.0 литра 115 коня. Колата е с климатик (ако има някакво значение). Благодарско

колега утре като отида в магазина ще звънна няколко телефона и ше видим какво ше намеря.по принцип такива филтри нямам но може да намеря нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във фирма Булауто предлагат наистина качествени филтри на Fram, в т.ч. вентилационната система. На сайта им можете да намерите адреси и телефони, както и другите им стоки http://bulauto.net/ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми "вакуумна мембрана" която движи клапата за REC функцията на климатика. Колата е B4 '92 ABK

Нямам я тази мембрана колега.Sorry

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само да ви кажа,че от 10.08 заминавам в Барселона и ще се върна чак на 02.09.

Така че ако някой е планирал някоя покупка може да я свършиме до вторник ако не след това:hilezh:

Като се върна ше пусна и някои снимчици от там:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО, честито, Димо...Бях там миналото лято - изключително красив град...непременно отиди в аквариума - страхотен е :hilezh: ...Ако имаш някакви въпроси предварителни - питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна почивка Димо! Сигурно няма да си сам :hilezh: защото те испанките са малко по-тежка категория...но то голям майстор на голям тезгях работи :hilezh: хайде да се забавляваш :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част и окачване(само за немски)

.....

ICQ 347 367 465

Маншон за инжекциона на Б4 АБК?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и моторчето за празния ход наистина по bosch струва кам 200лв само 4е един приятел си го купи за неговия пасат от някаде за 4о лв мога да питам и ще ви кажа.но то няма как да се ремонтира общо взето шашка се компа.ако драпнеш акумолатора за малко ще видиш 4е си забравя грешките и известно вереме ще работи добре след това пак мизерия...

Съгласих се веднага с теб,но няма ли оправяне този проблем?Всеки път ли да разкачам акумулатор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за колегата с маншона имам го обаче понеделник ще ти кажа цената защото съм си в къщи сега и нямам ценовата листа пред мен.Дано не е късно само че чак сега ти видяш поста

А за прословутото моторче за празния ход за което толкоюва много хора са ме питали рещението на проблема е ново.....всичко друго е времено решение на проблема:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи ми цени (ако може) за:предни и задни амортисьори;носачи;всички тампони на двигателя;скоростите и щангите. AUDI COUPE-87г,90кс,DS

post-2225-1127230719_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...