Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

само ми кажи точно за каква кола става въпрос. трябва ми година,модел,кубатура и евентуално букви на мотора и ще видя каква мога да направя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Интересува ме термостат за колата от подписа. Но да не е някой ментелив (т.е. евтин за сметка на качеството), че вече трети ще сменям. Трябва ми понеже темп. пада на магистрала (65' при 160кмч)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙ

Преди време си взех задни накладки АТЕ от Ауто+ произведени 1990 година. Това го разбрах след покупката от надпис върху кутията. Не знам дали това има значение т.е. има ли стареене на материала /феродото/. Тези, които предлагате кога са произведени? Питам, защото един приятел си търси и мисля да го насоча към теб.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи първо да кажа на колегата Стефан.Ние сме официален вносител на АТЕ и качеството е гарантирано.По принцип това което казваш ми се струва малко невъзможно но....все пак може.все пак това не е кисело мляко да се разваля бързо но 4ак пък тогава да са произведени....абе не знам не мога да отговарям за Ауто+

на твоя човек за каква кола му трябват накладки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за термостата да ти кажа струва 20лв на Феби.Няма да имаш проблем с него.Но по принцип всички Ауди-та си имат подобни проблеми вклучително и моето:cry: аз имам същата А 4-ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина бяха от 90 г. Дори нямаше написано на кутията, че стават за а4. Приятелят ми има Пасат, мисля 1999 година. Ако не си е взел ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, thesaint11

Замислям скоро да направя малък ремонт на колата ми: AUDI В4 2.0 моноинжекция АВТ двигател 90 коня 92г.

Интересува ме цена на:

гумички на клапаните;

повдигачи;

гарнитура за капака на главата;

предни накладки за спирачките (на АТЕ);

тампона с лагерче на предения макферсон (там където макферсона е захванат за коша);

филтър за въздуха в купето;

термостат (на Febi);

Може да се сетя и за оше нещо, но за сега е това.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lлелеее колега как може да се произведени накладки за кола която първото и производство е 95г а накладките да са от 90?????може ли ако се видим да ми покажеш кутията и ще ти кажа за какво става дума:cry:

така сега да кажа на ADI значи ще ти кажа за нещата само на които им знам на изуст цените защото не съм в магазина ве4е и няма как да проверя

гумичките са по 0.80ст на бр. на Geotze

гарнитурата на капака на клапаните трябва да ми кажеш твоята на колата каква е гумена или коркова.Ако е корковата на Reinz e 6lw а ако е гумена е 31лв на Reinz имам я и на Febi za 27 .

накладките на АТЕ са 73лв имам и испански на ICER po 55лв

термостат на Febi e 15лв

За другите неща утре ще ти кажа:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Thesain11 Знаеш, че на кутията обикновено пише за кои модели стават накладките. Там естествено не беше написано А4. Това с годината го видях в къщи и не ми се връщаше в магазина да ги връщам. Пък и не знам дали това се отразява на качеството. Смених накладките в сервиза на Фулда на Симеоновско шосе преди два месеца и естествено кутията остана там. Иначе до сега нямам оплаквания - спират, не свирят, пък и става въпрос за задни и не може да се прецени много точно. Магазина на Ауто+ от който ги взех е на Симеон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега съжалявам че 4ак сега ще допълня другите неща ама нямах по рано възможност значи повдигачите са по 14лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тампоните на носачите ги имам по 8лв са на FEBI

Ролката е 27лв пак на Febi

Ангренажния ремък е 29лв на Goodyear

а канал;ния ремък е кам 10лв

колега това са цените на дребно за теб ще има отстъпка от тези цени:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега тампоните на носачите ги имам по 8лв са на FEBI

Ролката е 27лв пак на Febi

Ангренажния ремък е 29лв на Goodyear

а канал;ния ремък е кам 10лв

колега това са цените на дребно за теб ще има отстъпка от тези цени:D

полката за ангренажния ремък 29 лв. и ще има намалиение? а кви са тея цени от 60-70 лв???????????

10x а другите ремъци(хидравлика , климатик ,и ....)???????и да те питам как да се свържа е с теб по icq?????? цените ще ми допаднат

май ще правим бизнес с теб :D:D:evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами това са цените:evil: радвам се че си довоелн от цените нали за това съм тук:D

може да ми пишеш и на ICQ и на GSM-ma

казваш какво ти трябва и ти правя цена за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега съжалявам ама такова нещо не мога да ти предложа не се занимавам с такъв вид аксесоари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
трябват ми втулките и тампоните на носачите за Audi A4 1.8 95ta ADR кажи ми на кой тел да ти званна?

колега телефона ми е 0888 314 025 имам ги нещата при мен само ми званкаш и се разбираме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Момчета виждам,че доста от вас не могат да открият вразката с мен за това ще си постна пак обявата.Съжалявам за повторението.също да кажа че координатите ми го има и в Главния форум в графа "отстъпки за членове на клуба"

предлагам части за основен ремонт(всички видове автомобили) и ходова част и окачване(само за немски)

Geotze,Nural,Kolbenshmit,AE,AMC(бутала,сегменти,лагери,глави,гарнитури...)

Brembo,ATE,Febi,Bilsteisn (дискове,накладки,амортесьори,филтри и вси4ки видове тампони,маншони,носа4и.....)

За Всички от клуба 12% отстъпка

За тези които не са от София възможни са доставки по куриер за моя сметка!

Все пак Audi-tata трябва да се в отлично състояние

Тел. 0888 314 025 Димо

ICQ 347 367 465

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми цени на предни амортисйори за В4 от подписа,задни пружини,тампони за зден мост.Благодаря

Предните газови амортесиори за теб са по 105лв бройката за теб двата ще ти ги дам за 185лв! а за другите неща ще трябва като отида на работа в понеделник да видя защото не ги знам на изуст цените и да не ти кажа някоя цена която после не се окаже вярна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...