Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

здравеи, интересува ме за 80, В3 снопа с кабелите от бушоните кьм двигателя или за цялата ел. инсталация намира ли се и какви са цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,

За да мога да ти кажа точна цена за предните и задните накладки, ще ми трябва рамата на колата ти, която ще те помоля да ми пратиш или тук или на лично съобщение.Тогава ще мога да ти дам тона цена,защото има разлики и не искам да те заблудя с цената

За колегата с кабелите- подобно нещо не мога да ти предложа.Потърси си цялата инсталация втора употреба от някои от колегите тук които се занимават с части втора употреба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Би ли ми казал цена за :

1. съединител (притискателен + феродов ....) за А4 1.8Т quattro (AEB) 1997-ма?

2. Маслена помпа за същата кола?

Благодаря ти !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

К-т съединител на Sachs мога да ти предложа за 285лв цена към теб

Маслената помпа мога да ти дам немска на SWAG за 160лв,има и по-евтин вариятн за 85лв,но не ти препоръчвам

За колегата Genius:

Термостатчето е 25лв

Предните накладки като марка ти препоръчвам АТЕ,като цената на която мога да ти ги дам е 95лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Обтегача мога да ти го предложа на 98лв цена към теб, а ремъка на 22лв

Ремъка е Gates а обтегача е на ruville

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Можеш ли да ми кажеш цената на превключвателя за къси и дълги на AUDI 80-90г. и как стои въпроса с доставката и плащането понеже не съм от София.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Искам да те попитам за самото лостче ли те интересува или за нещо друго....

Относно доставката няма проблем работя с куриери,но само до видим дали ще може да се намери това което ти трябва на теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей интересуваме цена на следните неща скоростна кутия дифернциал и раздатъчна кутия колата е ауди а6 2.6 4x4 95 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези неща, ще те помоля да се обънеш към някои от колегите, които се занимават с части втора употреба.Аз не мога да ти бъда полезен в случая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези неща, ще те помоля да се обънеш към някои от колегите, които се занимават с части втора употреба.Аз не мога да ти бъда полезен в случая

На мен ми трябват нови не втора ръка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай прати ми рамта на колата ти,но не знам дали си запознат колко струват такива неща като нови,но аз ще ти дам цена все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай прати ми рамта на колата ти,но не знам дали си запознат колко струват такива неща като нови,но аз ще ти дам цена все пак

Запознат съм донякъде :steinigung: просто набирам информация ако не те затруднява да ми кажеш цена номера е WAUZZZ4AZSN083559

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така

скоростна кутия- 8000лв

диференциал- 7000лв

раздатката 1700лв

Казах ти,че няма смисъл да ги проверявам като нови :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, може ли да ми дадеш цена за ролки,ремъци и водна помпа. Трябват ми само тези за ангренажа, другите са сменени. Ауди А6 2.5 тди 2000г. 150 коня, рама: WAUZZZ4BZYNO47348

Благодаря предварително.

Лека вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей искам да попитам дали имаш цилиндри за спирачки колата е ауди 80 TD година на произ.1989 ако имаш моля те да ми дадеш някакви цени -мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

По ангренажа имаш 2 ремъка(един за помпата и един за другите неща) 4-ри ролки, една на ремъка на помпата и водна помпа

Ето и цените на най-добрите фирми производителки на тези неща моито мога да ти предложа към теб

Ремък ангренажен Gates 68лв

Ремъка на помпата пак gates

Едната ролка 109лв

2-та 53лв

3-та 147

4-та 86

тази която опъва ремъка на помпата 96лв

водната помпа на Hepu 93лв

Ролките са на Ruville като това което е опаковано е Ina и Litens(такива се ползват за оригинално вграждане)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли брава за предна дясна врата на 80 б4 това сащност което затваря вратата.

Колега,за теб това което мога да ти предложа е бравичката само като оригинална резервна част, като цената и е 90лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...