Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей,

този носач мога да ти предложа на MOOG к-т с тампоните и шарнира на цена 115лв към теб

Има вариянт и на FEBI 95лв само с тампоните на него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

този носач мога да ти предложа на MOOG к-т с тампоните и шарнира на цена 115лв към теб

Има вариянт и на FEBI 95лв само с тампоните на него

Колега трябва ми масло за скоростна кутия ,това което си е за VW/Audi group - мисля ,че беше longlive ,но не съм сигурен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се интересувам за цена на лайсната на шофьорската врата на Ауди А4 97г. Седан, не тази на прага а тази през средата на вратата ?

Редактирано от Lunasicc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми масло за скоростна кутия ,това което си е за VW/Audi group - мисля ,че беше longlive ,но не съм сигурен ;)

Здравей колега,

Твоето масло е 40лв/лт оригинално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да те помоля да ми дадеш рамата за да го погледна точно, но цената му мисля беше около 850лв този маховик на Закс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да те помоля да ми дадеш рамата за да го погледна точно, но цената му мисля беше около 850лв този маховик на Закс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.

Ако е възможно да дадеш цена за гумените лаисни за вратите на Audi Coupe 1992г.

Става дума за тези:

Номераta по VAG са: 895 853 959 A 01C и 895 853 960 A 01C

Скапаната ламарина в лайсните е станала на ..... и сега са се отпрали от вратата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Явно при вискчи купета това е проблем.Аз имах преди такова и имах същия проблем,един приятел също...

Тези неща могат да се поръчат оригинални по 70лв едната.За 4-5 дни могат да дойдат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Явно при вискчи купета това е проблем.Аз имах преди такова и имах същия проблем,един приятел също...

Тези неща могат да се поръчат оригинални по 70лв едната.За 4-5 дни могат да дойдат

Благодаря за бързия отговор, ще го имам впредвид когато стане време за подмяна и ще ги поръчам.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, интересува ме мъркуча от казанчето на хидравликата надолу към помпата май отива, че ми тече хидравлика, та това мъркуче колко пари е , колата е А4 1996 1.8 турбо АЕБ седан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата с маркуча за казанчето на хидравликата ще мога да дам информация понеделник, а колегата с А3-ката ще помоля да ми обясни по-подробно за кой маркуч става въпрос или ако можеш да видиш най-добре оригиналния номер от стария

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата с маркуча за казанчето на хидравликата ще мога да дам информация понеделник, а колегата с А3-ката ще помоля да ми обясни по-подробно за кой маркуч става въпрос или ако можеш да видиш най-добре оригиналния номер от стария

номера е 100 129 684 H това е тръбата след дебитомера в която влизат маслените пари!Мерси !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен! Нуждая се от някой части за колата. Преди време купувах от теб кормилен накрайник и др. неща и останах много доволен. Та.. по същество:

предни дискове - примерно АТЕ power disc

предни накладки - изискването е да не свирят :)

горивен филтър

въздушен филтър

---

Интересуват ме цените и ако можеш да предложиш конкретни варианти/марки...

Колата е A4 b5 `98год. 1.9 ТДИ AFN 110 кончета; 1Z... ако нещо съм пропуснал може да го доуточним впоследствие :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и на двамата,

Понеделник ще имате отговор на запитванията

Приятен ден от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Лазар:

Предни дискове на АТЕ Power Disk(който препоръчвам) 110лв/бр цена към теб

Нормален диск на АТЕ 88лв/бр цена към теб

Предни накладки АТЕ без датчик 88лв цена към теб

Горивен филтър 30лв

Маслен 8лв

За колегата с бензиновата помпа:

2 вариянта мога да ти предложа

Pierburg- 291лв/245лв към теб

Бош- 260лв/ 225лв към теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега би ли ми дал инфо за цените на тези части за Ауди 100 2.0 16v 140hp ACE 94 год. (комби) ако е от значение :hilezh: та : сегменти,биелни лагери,гарнитура на главата и картера,гумички на клапаните ще съм ти мнооооого благодарен ако ме информираш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...