Jump to content

Проблем с ел. стъкло


motleycrue

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Имам проблем с предно дясно стъкло. Много трудно се вдига (със свалянето нямам проблеми). Преди няколко дни махнах кората на вратата и извадих машинката, разглобих я и я почистих. След това сложих машинката от задна лява страна за да видя дали и с нея ще има същият проблем и отново се вдигаше много бавно. По това съдя, че проблема не е от машинката. Моля, дайте някакво предложение.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за аудито,ама на пасат един авер имаше същия проблем и се оказа от едни ролки които подвеждат стъклото,пластмасови са и се бяха износили,в крайна сметка един ден стъклото един ден остана доло.150 лева ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за аудито,ама на пасат един авер имаше същия проблем и се оказа от едни ролки които подвеждат стъклото,пластмасови са и се бяха износили,в крайна сметка един ден стъклото един ден остана доло.150 лева ново.

Точно на тия май викат плъзгачи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорите за водачите на стъклата по 7 лева е едно в Юнитрейд. Аз си смених и двете на едната предна врата, сега и на другата ще го направя.

motleycrue догоре ли се вдига макар и бавно, никъде ли не запецва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорите за водачите на стъклата по 7 лева е едно в Юнитрейд. Аз си смених и двете на едната предна врата, сега и на другата ще го направя.

motleycrue догоре ли се вдига макар и бавно, никъде ли не запецва ?

Водачи бе да го ева, водачи бе :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз го имам тоя проблем, още миналата зима, особено като стане по-студено, направо се мъчи.

Дали е от водачите и ако е така, като ги купя, как се сменяват и изобщо кое точно е самия водач?

shpeksi, ти като ги смени, има ли разлика в движението на джама?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз го имам тоя проблем, още миналата зима, особено като стане по-студено, направо се мъчи.

Дали е от водачите и ако е така, като ги купя, как се сменяват и изобщо кое точно е самия водач?

shpeksi, ти като ги смени, има ли разлика в движението на джама?

В началото по бавно се вдигаше, сега вече е нормално. На мен също се мъчеше известно време, после започна да спира и да се връща в обратна посока и не чаках да видя каква е следващата стъпка :respekt: Тези симптоми са при един счупен водач, но аз смених и двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,

От 2 дена съм горд собственик на А6 С5 1998г. Преди това съм имал Волво 460 1993г, Мицубиши Колт 1997г - без коментар.

Така де това ми е първото Ауди и искам да го стегна и всичко да му е перфектно. На въпроса минавам направо - снощи към 23:00ч ми слезе до долу предното дясно стъкло и неще да се вдигне. След около половин час взиране в мрака открих рапидките за които сте писали по-горе, свалих кората на вратата (5 мин се радвах колко яко са го измислили да се маха кората). После с малко помощ (основно с бицепса) и майсторско боравене с копчео на джама - успях да го вдигна. Сега е горе и ме е страх да пипам копчето, а ролките за които говорите някакси не можах да ги видя имаше само някакви дълги метални греди. Къде се намирт тея ролки, бели ли са черни ли са и също как да си изключа кабелите които влизат в кората и отиват към самото копче за джама - всички други букси и жила ги махнах.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...