Jump to content

Течност за чистачките


Recommended Posts

Файтончето ми е на 600км и ми свърши течноста от завода.

Сложих и некъв концентрат от супера дет се разрежда по схема и замръзна.

С доста зор и возене го размръзнах и досгъстих, но сега пък седи мазно на стъклата.

Та, препоръчайте моля нещо коет да си заслужава, може и да не е концентрат-

направо да се долива, но да не замръзва поне на -10

:lol::2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Файтончето ми е на 600км и ми свърши течноста от завода.

Сложих и некъв концентрат от супера дет се разрежда по схема и замръзна.

С доста зор и возене го размръзнах и досгъстих, но сега пък седи мазно на стъклата.

Та, препоръчайте моля нещо коет да си заслужава, може и да не е концентрат-

направо да се долива, но да не замръзва поне на -10

:flehan::flipoff:

карам с течности от шел дето са в опаковки по 2 литра,меки такива,лете розова,зиме синя,нямал съм грижи с миенето на джама и не е мазен.пише че държи на -20гр.карал съм при -16 и даже пробвах ко ще стане кат измия джама в движение.ток работа.нямаи грижи,а бързо наливай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сипвам квото хвана, напоследък карам с концентрат на ЕКО, разреждам го с вода и нямам грижи. Още не е замръзвал.

При мен тая течност си върви наравно с горивото, тия пръскалки на фаровете гълтат супер яко, а и казанчето е като цистерна :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brym4e като пръскаш на джама,гаси за няколко секунди фаровете,докато измиеш стъклото и няма да ти харчи много :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сипвам квото хвана, напоследък карам с концентрат на ЕКО, разреждам го с вода и нямам грижи. Още не е замръзвал.

При мен тая течност си върви наравно с горивото, тия пръскалки на фаровете гълтат супер яко, а и казанчето е като цистерна :f_ck_you:

Пръскаш на пресекулки! Пръскалката на фаровете се пуска при задържане над секунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файтончето ми е на 600км и ми свърши течноста от завода.

Сложих и некъв концентрат от супера дет се разрежда по схема и замръзна.

С доста зор и возене го размръзнах и досгъстих, но сега пък седи мазно на стъклата.

Та, препоръчайте моля нещо коет да си заслужава, може и да не е концентрат-

направо да се долива, но да не замръзва поне на -10

:flehan::f_ck_you:

мисля че си сложил антифриз, и то в много лоша пропорция... :)

иначе и на мен ми върви най-малко по литър концентрат на месец...

Разреждайте го за по-ниски температури., аз в големи студове като пръскам и понякога замръзва на на стъклото

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една уникална течност на Castrol с аромат на боровинки

Малко е скъпичка, но пък с нея ароматизатор не ти трябва в колата

Лошото е че свърви и сега не знам с какво да я заменя

Иначе в тея калища дето са по улиците е направо трагедия по едно казанче на 2 дни си отива :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пръскаш на пресекулки! Пръскалката на фаровете се пуска при задържане над секунда.

При мен директно тръгват, даже пръскат преди да са пръснали тези на предния капак :steinigung:

Преди малко глътна 6,5 литра течност

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен директно тръгват, даже пръскат преди да са пръснали тези на предния капак :steinigung:

Преди малко глътна 6,5 литра течност

Ми да ти спретнем едно реленце за време, а? Или по-добре да си оправиш разваленото. Че аз "изпивам" 5.5 литра за две седмици без да мия фарове ... Верно, че позамивам задното стъкло де :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A номер на релето някой знае ли, че тоя немски грам не го вдявам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спукано ти е казанчето Бръм, няма друго обяснение, виж - треа да си личи че тече..., като налееш и погледни

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спукано ти е казанчето Бръм, няма друго обяснение, виж - треа да си личи че тече..., като налееш и погледни

Ако на всяко пръскане му мие и фаровете изобщо не бих се учудил да издърпа 5 литра за седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето е напълно здраво, няма никакви течове от него, единствения проблем при него е че е бездънно. Днес погледнах на лукойл 4литра готова за употреба течност е 13-14кинта, на мен за едно зареждане до горе ми трябват 2 което прави почти 30 лева за едната течност :hilezh:

Хубаво прави един съсед: опита да прави портокалова ракия преди няколко години и все още я ползва за чистачките на колата :D

Дали да го контузя бащата с някое и друго килце от домошарката :D

@PRR не намирам такова дето ми искаш, ако има други знаещи колеги да помагат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brum Brum,

Нямам идея от къде да намеря схеми за твоята :hilezh:

Що се отнася до течноста - 24лв за 5 литра и разреждане 2:1 (дефакто стават 15 литра) ми се струва по-добре. Е, смърди на спирт, но е в рамките на допустимото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреме ми на кво ще смърди, само да ми се намали тоя разход че е нещо страшно. Всеки ден да минавам през бензиностанцията за течност, днес даже ме питаха дали не я пия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пробвай.

Днес налях 3литра течност за чистачки (за -25 градуса) и после налях 3,5 кила вода, да видим кво се е получило и дали става тоя номер за зимата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреме ми на кво ще смърди, само да ми се намали тоя разход че е нещо страшно. Всеки ден да минавам през бензиностанцията за течност, днес даже ме питаха дали не я пия :hilezh:

Батка прави,както ти казах и нема да ти пие много :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и временцето се стопли. Днес вечерта беше само -2 градуса, та с всяка течност ще стане. Лошото е че с качването на темп и дръгелите почват да палят и пак ще почнат задръстванията :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че с качването на темп и дръгелите почват да палят и пак ще почнат задръстванията :hilezh:

Пепел ти на клавиатурата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...