Jump to content

КОЛЕГИ ПОМОГНЕТЕ ПРОБЛЕМ С ПАРНОТО


Recommended Posts

КОЛЕГИ ПОМОГНЕТЕ ПРОБЛЕМ С ПАРНОТО НА АУДИ А6 2.5 TDI 1999г. стрелката на температурата едвам се отлепя от 60 градуса и едвам-едвам се усеща ! Който и да попитам от какво е всеки ми вика , че си било нормално защото двигателят бил голям и трудно загрявал,малко не ми се вярва защото двигателят работи подчти4-5 часа и няма никаква разлика в температурата.Ако някои може да ми помогне ще му бъда много благодарен ! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

термостат , на а4-ката преди да я продам със същият двигател и идентичен проблем се оказа термостата , колкото и да работеше над 60 не минаваше .........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се оправи със смяна на термостат,промий си радиатора на парното.Прави се много лесно откачаш двата маркуча входящ изходящ и с пароструйка(но не много силна) или със силно течаща вода вкарваш маркуча от единия край и от другия потича кал.

Успех,че без парно не е много приятно в това студено време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй термостат и си готов. Имах същия проблем. Преди три дни го смених и температурата не пада под 87 градуса.

Термостата 11 лева и 20 лв. смяната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй термостат и си готов. Имах същия проблем. Преди три дни го смених и температурата не пада под 87 градуса.

Термостата 11 лева и 20 лв. смяната.

Твоя е 11 неговия 5 пъти повече.Смяната ти е 20 за неговия 8 пъти повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяй термостат и си готов. Имах същия проблем. Преди три дни го смених и температурата не пада под 87 градуса.

Термостата 11 лева и 20 лв. смяната.

Колега, както вече ти е посочено цена 11 лв за термостат на 2.5 ТДИ е смехотворна. Истински Бер по цени на супередро мисля беше над 25 лв малко.

Както ти е посочил вече Дидо Ауди смяната е много гадна и затова при смяна на ангренажни ремъци и ролки се сменят термостат и водна помпа задължително.

Най ме дразнят майсторите дето преценяват кое било годно и кое не - сменя се всичко!!! Бившият главен приемчик на Юнитрейд ми е съсед и приятел и го знам това от него.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си Коко,че несе сменят само ремъците а и всичко под тях.И задължително антифриз G12,разреден с дейонизирана вода.

Редактирано от dido-audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, както вече ти е посочено цена 11 лв за термостат на 2.5 ТДИ е смехотворна. Истински Бер по цени на супередро мисля беше над 25 лв малко.

Както ти е посочил вече Дидо Ауди смяната е много гадна и затова при смяна на ангренажни ремъци и ролки се сменят термостат и водна помпа задължително.

Най ме дразнят майсторите дето преценяват кое било годно и кое не - сменя се всичко!!! Бившият главен приемчик на Юнитрейд ми е съсед и приятел и го знам това от него.

Вижте, аз имах проблем и го реши както съм описал. Цените са тези които съм посочил. Целта ми е да помогна на колегата колкото е възможно.

Като сте толкова разбирачи, направете градивен коментар а не заядлив.

Ако съм ви подразнил с нещо извинявайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте, аз имах проблем и го реши както съм описал. Цените са тези които съм посочил. Целта ми е да помогна на колегата колкото е възможно.

Като сте толкова разбирачи, направете градивен коментар а не заядлив.

Ако съм ви подразнил с нещо извинявайте.

Колега несме се заяждали с теб просто те допълнихме.Ти си сменял на 1.6 той ще смяна на 2.5 разликата е огромна.Зада не се стресне колегата от цените който ще му кажат в някой сервиз,ти му споменаваш 20 а те ще му пойскат 200 и той ще си помисли,че нещо го бодалкат .Извинявай ако сме те засегнали. :hilezh:

П.п Смятам че Коко е на същото мнение,затова говоря и от негово име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мене за 2.5 тди за а4-ка термостата ми беше 60лв оригиналният от порше , колата се разглабя цялата мисля че ми взеха към 150лв за работа ....... шото всичко е така набутано на тоя тъп двигател че да си ебе мамата , и аз не го смених като я обслужвах та все 1 си направих второ обслужване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...