Jump to content

Смяна на сток със фейслифт фарове на Б5 96 год.?


didoya

Recommended Posts

А тея релета закакво са ти ? :bia:

Видял си разликата вече... Това ксенона е най-голямата добрина измисляна от човека :hilezh:

Ами да не гърча сток ел. системата, щото чета че при палене на ксеноните в студа стартовия ток е доста голям (до 20 ампера можел да стигне) и не си струва заради 15 лева да си прецаквам ключа за късите и инсталацията:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами да не гърча сток ел. системата, щото чета че при палене на ксеноните в студа стартовия ток е доста голям (до 20 ампера можел да стигне) и не си струва заради 15 лева да си прецаквам ключа за късите и инсталацията:flipoff:

А какво точно му скапваш на ключа, при положение, че той управлява реле? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво точно му скапваш на ключа, при положение, че той управлява реле? :hilezh:

Ти сигурен ли си, защото който и да питах казва че на първите Б5-ци не са през релета фаровете.....а и аз като гледах инсталацията не можах да видя релета за късите да имам.....както са казали хората - вържи попа за да ит е мирно селото.

Относно рязането - с малка ножовка аз свърших тая работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Каква е разликата между фарове на автомобили с дясна и лява дирекция или могат ли да се настроят тези с дясна за нашите условия или малко по виския край на светлинния поток да е от дясно а не от ляво? Дано да сте разбрали какво питам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение дирекцията,а всеки фар се регулира както си иска такаче нямаш проблеми дори и да е с дясна дирекция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като карам на къси светлини имам едно ъгълче повдигнато от дясната страна на светлинния поток, което помага при десен завой и в същия ред на мисли при автомобилите с дясна дирекция това ъгълче би трябвало да е от ляво, което е малко неприятно. Това нещо мисля не може да се регулира :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Дойде ред на един много важен проблем и ще ви помоля за неговото разрешаване. Искам при дълги да ми светят и късите, също така си мисля , че при светкавица на старите Н4 светваха и къси и дълги и в тоя ред на мисли искам само дълги да ми светят при светкавица. Схеми, идеи, всичко приемам. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...