Jump to content

Носач?!


5k0

Recommended Posts

Здравеите колеги! Вижте снимката и кажете савет, и решение на проблема. Носач?! Предварително благодаря!!Колата е така и от двете страни? Тропа малко

post-12778-1233330044_thumb.jpg

post-12778-1233330044_thumb.jpg

Редактирано от 5k0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Вижте снимката и кажете савет, и решение на проблема. Носач?! Предварително благодаря!!Маи първо трбва да разбера как се качват снимки ?!

ела ще ти дам носачи колко искаш на безобразно ниски цени!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е носач ?

удрял ли си я ходовата част?най-вероятно е носач!от шарнир така да се покриви трудно!какво си направил на тази кола?някъде може да си изгубиш колелото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои(маистор)да не ти е обърнал шарнирите(ляв и десен).Ефекта е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си я карам така вече 9-та година.Един приятел ми каза че не било нормално това. По предницата съм сменял само биалети и накраиници, нищо друго. Вярно тропа си отпреде ама съм карал и по разтропани. Възможно ли е да е от някакви тампони?!НЕ Е УДРЯНА КОЛАТА!!

Редактирано от 5k0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си я карам така вече 9-та година.Един приятел ми каза че не било нормално това. По предницата съм сменял само биалети и накраиници, нищо друго. Вярно тропа си отпреде ама съм карал и по разтропани. Възможно ли е да е от някакви тампони?!НЕ Е УДРЯНА КОЛАТА!!

така я караш 9 години?нямам коментар!

не ти ли се струва странно?какво значи и по-разтропани съм карал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нито яде гуми нито е нестабилна незнам.....и за това питам от какво може да е и евентуално да намеря някакво решение на проблема ако е проблем.Аз за това се обръщам към вас..Другото нещо е че като съм ходил на стенд нищо не са ми казвали когато сменях накраиник и каре... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нито яде гуми нито е нестабилна незнам.....и за това питам от какво може да е и евентуално да намеря някакво решение на проблема ако е проблем.Аз за това се обръщам към вас..Другото нещо е че като съм ходил на стенд нищо не са ми казвали когато сменях накраиник и каре... :hilezh:

не ходи повече там, където си ходил!не ти ли дърпа на ляво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си я карам така вече 9-та година.Един приятел ми каза че не било нормално това. По предницата съм сменял само биалети и накраиници, нищо друго. Вярно тропа си отпреде ама съм карал и по разтропани. Възможно ли е да е от някакви тампони?!НЕ Е УДРЯНА КОЛАТА!!

Може втулките на магарето и на носачите да са дроб .

Ако 9 г. не са сменяни никакви втулки си за някаква награда от фонд републиканска пътна мрежа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мойта е с нов носач и пак изглежда така.Ама и на реглаж не съм одил още де.Потропваше и се оказа,че не е стегнат шарнира.Стегнахме го и спре.Са пак има некъв звук странен

ПП.НИкииии,че те пребием ак осе утрепем :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ходи повече там, където си ходил!не ти ли дърпа на ляво?

колега!! колата е така от двете страни !!! не дърпа на никаде нищо . на хубав път волана спи! и засхто да не ходя? гуми не яде

Редактирано от 5k0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са им калпави носачите,износват се там където се захващат към шарнира и колкото и да стягаш шарнира играе в носача,общо взето ти трябват нови носачи май,май .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може втулките на магарето и на носачите да са дроб . Ако 9 г. не са сменяни никакви втулки си за някаква награда от фонд републиканска пътна мрежа.
колега гледам че си от бургас :bia: ако знаеш по какъв път карам всеки ден :stupid: не награда ами незнам какво трябва да ми дадат.
Малко са им калпави носачите,износват се там където се захващат към шарнира и колкото и да стягаш шарнира играе в носача,общо взето ти трябват нови носачи май,май .
мерси ! а дали ако отида на канал мога сам да разбера дали е от тях?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се сърди!просто не ми изглежда нормално така колата!на теб не ти ли се струва същото?знаеш ли колко може да е опасно това?не е възможно майстор да ти каже, че е нормално така да ти стоят колелата!а и не знам как не ти дърпа при положение, че гумата ти е леко наляво!дано минеш с по-лек ремонт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми се сърди!просто не ми изглежда нормално така колата!на теб не ти ли се струва същото?знаеш ли колко може да е опасно това?не е възможно майстор да ти каже, че е нормално така да ти стоят колелата!а и не знам как не ти дърпа при положение, че гумата ти е леко наляво!дано минеш с по-лек ремонт!

никаде не съм казал че маистор ми е казал че е нормал.не се сърдя ...ако беше от Бургас щтеше да се обедиш че колата си варви..... нали за това съм тук да ми дадете някакав савет за да се оправи това нещо.а дали е опасно незнам колко е. кажете ми какво да си купя да сменя. защото сам смятам да си я правя. и ако може някакав нагледен матерял щте съм благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никаде не съм казал че маистор ми е казал че е нормал.не се сърдя ...ако беше от Бургас щтеше да се обедиш че колата си варви..... нали за това съм тук да ми дадете някакав савет за да се оправи това нещо.а дали е опасно незнам колко е. кажете ми какво да си купя да сменя. защото сам смятам да си я правя. и ако може някакав нагледен матерял щте съм благодарен

Къде може да се види колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам и какво да видя, аз го имам същия проблем, питането ми е възможно ли е да са ми така предните колела от каране без окачване... Но като казвам без окачване, повярвайте ми... Цялото е тотал щета и не е от скоро най-вероятно но стария собственик надали ще си признае... Наскоро ме наплашиха, че колата е удряна от пред... Но я гледахме с братчеда в сервиза му, той е тенекиджия от доста време и той ми каза, че е удряна, пък и аз гледах доста щателно точно за такива работи и никаде не си виждаше следзаводска интервенция по купето...

P.S.

Съжалявам, че флода темата на колегата, но да спестя нова тема със същия въпрос...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, при мен е същото и с 90% сигурност мога да кажа че е от неподходящи шарнири, тези които ви трябват са леко извити напред, а в момента

най-вероятно колата е с прави (също като моята), щом няма удар няма какво друго да измести така колелото! Наистина не оказва влиание на

поведението на колата, просто гумите са по-назад, казвам го от личен опит, ако е от разбити тампони на носача или моста ще тропа като каруца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa случайно да имате някаква представа колко пара са тези извити шарнири, и от къде да си ги купя... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебали му майката от какво е, при мен е само от ляво, този на стенда ми каза че отчита лека разлика, но това не е проблем и няма да яде гуми,

и ако искам да се оправи трябва да отида на добър тенекеджия и да я върже и да я опъне :rolleyes: за да си доиде на мястото това се получавало при често лопане по дупките с разбити тампони........

Ако мен ме е излъгал и аз ви лъжа, но е тема на размисъл. По тази логика излиза че предния мост е Лекичко усукан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги! Вижте снимката и кажете савет, и решение на проблема. Носач?! Предварително благодаря!!Колата е така и от двете страни? Тропа малко

а при завиване крайно ляво и крайно дясно търкат ли леко гумите в подкалниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa случайно да имате някаква представа колко пара са тези извити шарнири, и от къде да си ги купя... :rolleyes:

Колега, навсякъде ги има важното е продавача да си разбира от работата, че за В3 шарнирите са хиляда модела! А за цена питай колегата thesaint11, даваш му номера на рамата и си готов частите са му качествени !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...