Jump to content

ауди 100 и ръжда


stanev11

Recommended Posts

здравейте,ще гледам една стотица комби 2.3 с всички екстри за модела,без кожа само.Но ме притеснява ,че има малко ръжда на предните калници,по точно ниско долу до праговете,обелена е боята,а и по веждите има малко,точно на ръба до подкалника.По мобилето съм виждал много изгнили аудита по веждите,а и тази която ще гледам е внесена от германия или австрия на самоход.Нормално ли е спорад вас да има ръжда на тези места,колата е 1994г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е.. все пак си е кола на годинки...но не е толкова голям проблем, части втора ръка има колко искаш за тези коли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мобилето съм виждал много изгнили аудита по веждите,а и тази която ще гледам е внесена от германия или австрия на самоход.Нормално ли е спорад вас да има ръжда на тези места,колата е 1994г.

В мобилето можеш да видиш всякакви боклуци /пример :перфектен пасат комби ходихме да го видим,пак че беше близо до нашия град,по едно време гладам странно изкривен праг,бутам :huh: тиксо :hilezh: направо щях да го замерям тоя с камъни , дето си загубих времето него/ но не съм съгласен че си видял много изгнили аудита по веждите,защото до1995 г мисля са правени от поцинкована ламарина.На моята на 4 места и се вижда голата ламарина и от август досега не е тръгнала още ръжда.Чувал съм, че внесените коли от италия имат по запазен външен вид, там времето е по сухо,отколкото в австрия-кал,дъжд,студ,влага.А тази с дюпките във веждите може и да е стояла в някое блато,радко ще се види такова нещо за автомобил 1994 марка АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата няма дупки,просто боята е поолюпена малко и е тръгнала ръжда,точно там където е олюпена има най много досег с изхърляните от гумите камъчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... има малко ръжда на предните калници,по точно ниско долу до праговете,обелена е боята,а и по веждите има малко,точно на ръба до подкалника ...

Не виждам к'во те притеснява, тя и мойта е на годинките на твоята и като я взех и тя имаше отвън тук таме ръждица, ама ако си мераклия с едно изчегъртване, китосване и боядисване се оправят нещата (поне при мен се оправиха - вече 2 год. не е мръднала :hilezh: ). А и до колкото знам тия години А6/100 са поцинковани, така че ако на двигател те кефи - взимай, другото е бошлаф работа - ламарина се прави ...

Само гледай да не влиза вода в купето, че тръгне ли ръжда отвътре си е е**ло мамата :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди + ръжда....моето е '91 2.3, кара се вече 10-та година в БГ (и 120 000км) и няма ръжда ! Боята взе да му пада, но ръжда няма ! Може би това което гледаш е карано в доста "солена" страна...огледай го и отдолу !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веждите да са ръждясали няма опасно, един кит и боя, но ако праговете и пода са изгнили си играеш със твоята сигурност в автомобила. Аз съм категорично против швейцарския и австрийския внос, бая ръждиви кочини са.

Редактирано от xenonsystem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...