Jump to content

дебитомер


slavi253

Recommended Posts

колеги прецака ми се дебитомера на а6 95г 2000кубика 16 винтила та въпроса ми е от къде може да се купи на неква по нормална цена че ми искат 1300лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да се ремонтира/настрои? Какво точно му се е прецакало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега изпрати ми номера на стария дебитомер ако можеш или данните на колата:година,месец,двигател,коне и ще се опитам да ти намеря на добра цена

на e-mail:ogigorchev@abv.bg или на тел.0889712795 Огнян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери цената в Даскаловкар , моя афб рециклиран е 80 лв

Редактирано от valka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опаа 6-та диагностика права и пак нищо се не энае еби му мамата има ли в софия някои които раэбира от тая кола помагаите че ше я эасилавече у некои гьол :hilezh::)даи нкъв телдаи некъв тел

опаа 6-та диагностика права и пак нищо се не энае еби му мамата има ли в софия някои които раэбира от тая кола помагаите че ше я эасилавече у некои гьол :hilezh: :cussing
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опаа 6-та диагностика права и пак нищо се не энае еби му мамата има ли в софия някои които раэбира от тая кола помагаите че ше я эасилавече у некои гьол :hilezh::)даи нкъв телдаи некъв тел

Сервиз Бош под моста Чавдар. Аз съм АСЕ и само там ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не точно тва мисла да направа утре тва е едно черно правоъгълно нали под дебитомера

и ако има промяна в работата на колата кво оэначава тва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги прецака ми се дебитомера на а6 95г 2000кубика 16 винтила та въпроса ми е от къде може да се купи на неква по нормална цена че ми искат 1300лв

Това желязо не се прецаква.Говорим за дебитомера а не за дозатора.Износва се единствено потенциометъра.Свали гумения маншон и виш кьде се намира клапата,трябва да е на около 1,2мм от горния рьб но тръбата на вентури,да е права и да не допира никъде и да се движи свободно.С това се изчерпва проверката по механичната част.Сега потенциометъра.Проверяваш захранването му 5 волта между горното и долното краче на куплунга а след това между долното и средното.При отпусната клапа около нула волта и като я повдигаш нагоре плавно без подскоци до около 4,5 волта.Ако всичко е така дебитомера ти е здрав.А на теб какъв ти е проблема та изкаш да го сменяваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема ми е обичаиния с оборотите тресене опити эа гаснене стъпковото моторче е чисто ново последната диагностика покаэа че е дебитомера :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не мернеш дали идва 12в до ст.моторче?

Се ми се струва,че работата не от дебитомера,в какви граници ти скачат оборотите?

Сутрин като я палиш веднага ли пали или с повечко въртене?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ново 200 е са ходих при едни маисторчета било дистрибуторна капачка и палец немам думи въэможно ли е да е от тва или пак че се набутам эа нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е възможно, но и на мен ми се струва, че проблема вероятно е в потенциометъра на дебитомера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ще пробвам кво да права а ако не стане не энам ако я эасила в некои гьол че ми платат ли каското :rotcol:а и междо другото тия от сервиэа каэаха че нямам дебитомер а тва е глава на инекциона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...