Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

АЦе новата Е-класа имаше проблеми само в началните етапи с ниско ниво на тока от акумулатора и оттам скапваше електрониката.Ма мислим,че бързо го поправиха и сичко е ток.У един немски тест имаше и проблеми с АБС-а или неква система за сигурност не съм сигурен ма и тфа оправиха.И според мен е мн убава кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то е тихо в къщи ве....

Мухаххаах кажи де кое е по-здраво..... :blink:

Вкъщи е шумно ве, пак се обърка! B) А иначе, мислим, че Дачия Соренто по-здрава ше дойде, ти смятай кое друго е по-здраво от "новата" Е класа. :hilezh:

П.П. Пропуснах ли да спомена, че караш най-грозния Мерцедес, произвеждан някога?! :respekt::hilezh:

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Сега да не земеш да ни убеждаваш че абк-то е най-джелезно :f_ck_you:

От мойте наблюдения никое БМВ не се плаши от здраво каране двигателите им държат обороти непосилни за повечето производители дизел бензин без значение.

Като изключим трошливия тдс ( между другото и той върви много само дето умира при кофти юркане). Мога да направя непосредствено сравнение между 2.5 с чип и 3 Д и нямат нищо общо ;) Дизела на БМВ-то се развърта почти като бензин и при пряко сравнение разликата е като между 1.9 ТДИ и 2.5ТДИ ,нищо че с чипа се изравняват по мощност и на хартия разликата е брутална и ти го казвам абселютно непредубедено :)

Между другото моя познат я разкара а8-та щот му писна от проблеми за 6 месеца няма да ти казвам на ква загуба :lol:;)

Електрониката на помпата- капут 700-800 еиро за отскок

Протече като лейка нема проблеми той е майстор- 1-2 часа не знам да ли е слагал нови гарнитури или силиконче :) .. лв

Типтроника се прееба - 6000 х лв за чарколя без труд

Дебитомер явно на всички е консуматив

накладките повече от 20 хк не карат преко сили

Похапва масълце -3-4 литра на 10 х км колата със сигурност е на около 260-70 х км което не е много

По едно време го бъзикахме да си земе тел на некоя фирма с репатрак ,че поне два пъти умре на пътя по тоя повод сигурно ми е спестил инфо за некои ремонти :D

Инъче много арна кола ма не е за хора на заплати освен ако не ти се кара некой саморазпадащ се бидон :)

1. ABK-то е уникално здраво нещо, сравнено с БМВ-мотор. Трябва да ти е ясно :lol:

2. Помпи-момпи- така е, скъпи са... все още... Но като излезе новото А8 цените ще паднат.

3. 20 к. за накладки са малко, но зависи от стила на шофиране. Ако кара професионалист може да изкарат повечко ;)

4. Типтроник не ми трябва.

5. Дебитомерите са си винаги под въпрос.. за съжаление..

Като компромисен вариант се оглеждам за А6 или А4 1.8ТQ...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ебаси чат-а :f_ck_you:

баце не се вкарвай в тия филми със стария 8-мак, освен ако не си собственик на ТЕЦ-а ...

или малко човече мечтаещо за голяяяяма кола.

вЕрвай ми от т'ва чурката не расте.

П.С. сега да не се Убидиш, не го казвам с лоши чувства, опитвам се да те предпазя да не плюеш 'жабета' после У форумо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаа... Стига бе, колата ме кефи, не е заради чурката ми :f_ck_you:

Иначе не съм казал, че ще я купувам... просто ми попада една такава изгодно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе не съм казал, че ще я купувам... просто ми попада една такава изгодно :hilezh:
Axaaaaa точно от изгодните се пази най-много....
П.П. Пропуснах ли да спомена, че караш най-грозния Мерцедес, произвеждан някога?! :):)
Бухахах Мерцедес не ги коментирай :D Ти нямаше ли А4 Б5 ве, най-смотаното ауди правенп някога...Ако ги спреш едно до друго 2 те коли, картинката е трагедия :D В твойта кола единственото хубаво са гумите ве патрав......
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mercedes - доста пенсионерска колица, млад съм за тази марка.. но някой ден ще си взема сигурно :hilezh:

Иначе сега си оставам с АУДИ, а може и някоя сносна баварка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mercedes - доста пенсионерска колица, млад съм за тази марка.. но някой ден ще си взема сигурно :hilezh:

Иначе сега си оставам с АУДИ, а може и някоя сносна баварка.

Пробвай некои CL или CLK да не се окажеш стар за колата :bia: голем мотор + задно с перфектна возия не стават за семейни коли ама веднъж се живее :D

Какво имаш пред вид под сносна баварка 730 Д не е така ли :D

Един френд скоро си вкара 530 д 2002 феислифт седат с нави, автомат и кожа + много др на 200 х за 8 евро .

Немската кола си личи работи и върви и изглежда като нова и за тези пари не може да намериш нещо по-добро в тоя клас , дигаш се гледаш извън българистан и намираш каквото търсиш

Предфейслифтовите е39 базови бензини са по 3-4 евра ма мотора е :bia: абе не точно това което и трябва на колата 525- 28 е друго нещо само дато харчи колко 2- абк-та :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай некои CL или CLK да не се окажеш стар за колата :hilezh: голем мотор + задно с перфектна возия не стават за семейни коли ама веднъж се живее :hilezh:

Хаахахах не го озадачавай ся! Остави го да си мисли, че двувратите мерцедеси са за чички....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаахахах не го озадачавай ся! Остави го да си мисли, че двувратите мерцедеси са за чички....

Прай ми впечатление че много обичаш да ти фалат каляската. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прай ми впечатление че много обичаш да ти фалат каляската. :hilezh:
Аз като чуя двуврат Мерцедес и се сещам за CL65 i CLK 55 ве вуйче.....Грам не се сещам за моя......А пък и optimist казва: голям мотор+задно, няма как да асоциирам моя душегуб с голям мотор.... :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...