Jump to content

Recommended Posts

здравеите колеги,усе6тат ли се тези 30 коня отгоре или няма мн фаида :D ште може ли да ви помоля за малко инф:разход,варвене,някакви рискове за автомобила,а тои е а4 1.9 110 коня.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещат се...ама не конете, а Нм-рите. Разхода е същия, рисковете идват от амортизираната техника, която се поставя на по-високо натоварване....ми тва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещат се...ама не конете, а Нм-рите. Разхода е същия, рисковете идват от амортизираната техника, която се поставя на по-високо натоварване....ми тва е.

ускорението как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи мн несериозно се отнасяте кам темата,кажете сериозно .........

ти така сериозно като питаш ние можем ли да знаем доколко ти е "олекнал" мотора, доколко охлюва е жив, доколко си в кондиция

най - общо като ти прочетох заглавието веднага ми дойде въпроса: къв е тоя чип дето си го поръчал

тва бате не е пица да се обадиш и да дойде с разносвач

това трябва да се направи индивидуално за колата ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Троши вратове.

бхахахаххахахахахаххахахаха!!!!!!!! :):hilezh:

Ооооохох...некой ден ше умрЕм с тия теми силни веее!

Пич ,земи прочети по форума ,само мааалко,има най-вероятно около 97 теми с тия въпроси,барабар с отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти как разбра че са 145 ? от 110 -> 145 :blink: евала на тоз които го е праил ....само 4е я ходи на едно дино и замери колата ......

и даи тука параметрите от диното да видим тея 145 катара че от такива постове направо онемявам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата тема ще му е защо ми забива колата :hilezh: ъ нещо не върви както преди :blink:

Бате що зверове има дето са 200+ коня пък са семейни коли ... твоята много яка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и даи тука параметрите от диното да видим тея 145 катара че от такива постове направо онемявам :respekt:

Не онемявай защото такъв чип има за 110 коня е не е +35 кс. а е +32 но мисля че и те са достатъчни :lol:

Ако ти си направиш труда да ровнеш тука и графики ще видиш щото хората са мерили и са качили графиките :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз рових ама не намерих . ако не представлява трудност би ли ми пуснал линк на лс да не спамим темата !

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да слагам на моя АФН чип при сумиста ,но още никой не може да ми обясни дали разликата си заслужава 250те лева.

пич какво да ти кажа,все едно др кола караш.засякох я с чипа ми даде разход 6-6.5 с настапване и нормално каране 40 км гратско и 60 изван гр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ела следващия път на НИМ и ше те "поемеме" и подобаващо ще светнеме!

Прочети и ползвеай търсачката,тва да не ти е 2003г. да те светка нЕкой??Сигурно има 30теми за "светкане"

А добрутро иначе :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте колеги бих искал да попитам някой дали след чипосване е имал проблеми свързани със тресене на ниските обороти на парва втора и трета когато караш със ниска скорост например в населено място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...