Jump to content

:: Препоръчайте газова уредба ::


Recommended Posts

Май ще се наложи и аз да мина на тази екстра, че този бензин... :twisted:

Чувал съм, че Lovato е най-добре, ама ако можете да ми кажете къде е най-добре да отида, колко ще ми излезе и други такива подробности.

Иначе съм чувал, че с карбуратор става по-лесно, но не знам автоматикът дали има някакво значение в случая.

С B3 съм, карбуратор, автоматик.

petroff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ловато, БРЦ, Ланди все са читави марки... то не че другите са проблем , изпарителя като устройство не е сложен че да има огромни разлики.

И на предишната и на тази която карам в момента съм ги монтирал тук.

http://www.eurogas.hit.bg/web/index.htm

Дали са най-добрите... не знам и не смея да препоръчвам.

Сега съм с АБК мотор - пълен инжекцион, преди бях с карбураторен Опел, и в двата случая не съм имал проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти BRC , аз съм много доволен , а и не съм чул някои досега да се е оплакал. Съответно и цената е малко по-висока

и аз съм на това мнение :twisted:... гледай да си сложиш бутилката под кората на задното стъкло за да можеш да си ползваш пълноценно багажника... на този тип бутилки им викат "пури" и са между 50 и 65лв. /българските/... не знам колко струват нормалните, но дори да са по-скъпички си заслужава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Landi Renzo ..от 3 години някаде я имам.Доволен съм как са ми я монтирали.Средно ми дава 10 разход някаде.еееее зимата е достигал крити4ни стойности 2-3 пъти :):D:D

2 пъти съм сменял изпарител....паля само на газ...в наи-големите студове само на бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто В3 (карб.) е с Landi - вакуумно - много инстинска уредбица. Мембрани на изпарителя сменяме на не по-малко от 50-60к км. Карбуратора е по-добре да се дупчи, щото плочките скапват работата на бензин. При нормално каране смесен разход дава около 10, по-натам зависи от крачето на шофера. Баща ми си взе Венто и си му сложи BRC - ама колата е още прясна, за да има впечатления.

...2 пъти съм сменял изпарител...

Колега - изпарителя не е консуматив :) Само мембранките :D Да не те въртят нещо майсторите :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 год. сложих СтарГаз (даваха и 2 год. гаранция) на ладата (още не си бях купил Аудито) и до момента не съм пипал нищо по газовата уредба, даже по-често колата ходи на центровка на бензин отколкото на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признателен съм за препоръките ви! 8)

Трябва да го свърша това в най-скоро време, че бензина ми излиза много соленко напоследък... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...