Jump to content

Малките дисплей в километража?


stanko_g

Recommended Posts

Мой приятел кара ауди а4 обаче забелязва,че има някой а4-ки на който им светят дисплейчетата в километража,а неговото не свети става дума за а4-ка 98-ма година

Ето на тази снимка светят...

4e4a16b0.jpg

а това е неговият километраж

SS857101.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия километраж е на А4 след фейслифта,демек 2000 г. :blink:

Моята А4 е 99г. края всичко е,като на новите само километража не ми свети бяло :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия километраж е на А4 след фейслифта,демек 2000 г. :hilezh:

Моята А4 е 99г. края всичко е,като на новите само километража не ми свети бяло ;)

Ето тук несветят да не е от някакъв бушон ?? защото има екранчета а несвети :hilezh:

post-39424-1241860175_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо датчика за температурата е прецакан..там където си заградил трябва да ти показва външната температура и да нямаш борд. комп. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на долния дисплей е външната температура а отгоре има дисплей ако имаш автомат. скоростна кутия , там се изписва на коя предавка е автоматика ,предполагам че е механична и на това място даже няма дисплей а имитация. И както казаха колегите бордТарикатлък няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо датчика за температурата е прецакан..там където си заградил трябва да ти показва външната температура и да нямаш борд. комп. :D

тц,и външната температура не е задължителна,зависи дали има екстрата 9Y1 Outdoor temperature gage

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е място за дисплей, какъвто на твоя приятел липсва. Има просто пластмаса, която покрива дупките така да се каже :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,приятелят ти има най обикновено Ауди а не някой специален модел.Тези дисплейчета както ги наричаш ти няма никога да светнат.По простата причина,че няма нито борд компютър,нито автоматична ск.кутия а може би и датчик за външна температура няма.Кази му да си кара колата и да не се надява на чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам на моята, ама реших проблема с нещо според мен по-интересно!

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=59202

Много добро! Хареса ми :wacko::wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз сменях таблото преди време и под тези стъкълца имам дисплеите, имам и външния температурен датчик, който стои пред радиатора, под бронята, той е нужен и на климатроника. Какво остава за да тръгне каруцата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...