Jump to content

Някой да ми обясни, как стават тези магии...


Recommended Posts

Гледам едно Ауди, което има 2 обяви. Една стара и една нова - Audi A4 1.9TDI-P.D-116kc 9800 ЛВ. --- Audi A4 1.9TDI-P.D-116кс 8999 ЛВ. (синьо комби с яки джанти от плевен)

По специално 2те снимки на таблото. Открийте "10те разлики"(имаше игра такава) и изкажете мнение. Не е задължително да е измама, но по каква причина едната стрелка става бяла от червена... за другите разлики гледайте сами. Сменено е табло ? Как така става стрелката бяла...

старата:

post-39589-1243617924_thumb.jpg

новата:

post-39589-1243617998_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така става стрелката бяла...

старата:

новата:

аама наистина ли пусна за това нещенце цяла тема,че и такава емоционална??? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аама наистина ли пусна за това нещенце цяла тема,че и такава емоционална??? :hilezh:

Чакай ве.. защо за това "нещенце" съм пуснал цяла тема. А вие спамите за това "нещенце". След като за теб е нещенце не го коментирай. Аз питах сериозно, защото ми е писнало от измамници оня ден на Горубляне още преди да започна да гледам една кола тоя ми вика че била регистрирана преди 2, 3 седмици а тя със стари номера... е и не я гледах даже. Като е тръгнал да ме лъже преди да започна да гледам колата кфо остава след това... просто неам думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай ве.. защо за това "нещенце" съм пуснал цяла тема. А вие спамите за това "нещенце".

или си нелечим параноик,или си много патил :hilezh: .

Сега кажи освен осветената стрелка какви други разлики видя в таблото,нещо няма такива като че ли? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втората снимка апарата е снимал със светкавица и сноп от лъчи е попаднал пряко върху стрелката която очевидно е с гланцирана повърхност и е отразило светкавицата. Затова и около краищата на снимката е по замъглено заради върната светлина от повърхността на стрелката. На първата снимка не е ползвана светкавица а отблясъка от волана е от дневна светлина.

Иначе това с различните цени идва според мен защото да речем е възможно купувача да не види по евтината цена, а по скъпата и така оня да си сваля от цената и купувача да си мисли че е на голяма далавера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...