Jump to content

BMW 525i vs. ? Audi за сверка


Recommended Posts

по молба на автора на темата се скриват няколко поста,моля за добър тон доколкото е възможно при тези обстоятелства.....

Колега "черенсапфир",пак изказвам подозрение(вече явно),че тенденциозно и целенасочено се заяждате и предизвиквате....,все още не е ясно с каква точно цел го правите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 198
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аа Нико теб поне те уважавам бате и тфа с триенето е лошо щото са ше зеем да изтрещим и да му напишем и по лоши работи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой с едно А4 американско с 2.8i 30V /пак повтарям с куатро за да го забавя и с механична трансмисия/ да му се пусне ... да няма оправдания после атмосферки турбота ала бала портокала.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "черенсапфир",пак изказвам подозрение(вече явно),че тенденциозно и целенасочено се заяждате и предизвиквате....,все още не е ясно с каква точно цел го правите.

Не ве просто търси някой със съвсем леко моднато 1,8Т да му накъса ританките и да го вкара в размисли. :hilezh:

А и късмет е имал че колегата с аудито е бил със старите автоматици, щот при тези по-новите нещата са малко по-различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първия пост съм писал какви коли се търсят :hilezh: Не целя да се заяждам с никого, темата е пусната чисто информативно. Пуснах се с този - стана така и така. Без оправдания, реванши и поведения на "щипани моми" Целта е не да изкараме кой е по-по-най (тук е ясно в този форум). Затова се търсят и сток коли, които са с близки характеристики, за да има някаква интрига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли аз със 1.4t-jet Браво ? сток 150 коня ? имам само едно бутонче Спорт ама и то си е заводско.

само 1.4 е :hilezh: нема кво да се притесняваш

Редактирано от chiptuning
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............ Без оправдания, реванши и поведения на "щипани моми" Целта е не да изкараме кой е по-по-най (тук е ясно в този форум). ...................

колега и въпреки всичко идеята на темата е чисто и просто един вид тестостеронно пишкомерене в края на крайщата,така че маалко по-свободните изкази не виждам с какво могат да Ви навредят на идеята и темата,все пак започнете си оттук меренето и си го довършете на шосето някъде си там,пък може и да си се подърлите и тук с недоволните,това е част от играта,нали?

Спирам да следя темата стриктно,ще се скриват само крайно неадекватни и цинични постове,моля уважавайте се...все пак...и поне малко :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой с едно А4 американско с 2.8i 30V /пак повтарям с куатро за да го забавя и с механична трансмисия/ да му се пусне ... да няма оправдания после атмосферки турбота ала бала портокала.

Бухахахах аве престанете с тоя мъртвец 2.8 30V ве! БМВ-то ще го размаже страшно лошо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да пуснеме Меро тогава :wall:

Меро го остави ти, просто престанете да предлагате тва 2.8 30 V все едно е някаква неземна нехнология!

Тая баварка щом се озъбва на С4 представи си кво ще стане с тоя поройник..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая баварка щом се озъбва на С4 представи си кво ще стане с тоя поройник..........

Батя тва е S-ка само по буквички ве, с тоя пороен автомат от времето на Индира Ганди. :flehan: Карал съм такова, не кине грам. Даже ми го предлагаха за 6К лева преди 6 години. :wall: Тва на магистрали става за каране, но за драг е пълна скръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батя тва е S-ка само по буквички ве, с тоя пороен автомат от времето на Индира Ганди. :flehan: Карал съм такова, не кине грам. Даже ми го предлагаха за 6К лева преди 6 години. :wall: Тва на магистрали става за каране, но за драг е пълна скръб.

Да ве автомата го спъва много, само че според теб 2.8 30В ще дерне ли тва бмв, според мен НЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че според теб 2.8 30В ще дерне ли тва бмв, според мен НЕ!

Никва идея. :wall: Е34 525 тоя не клапановия мотор 170....и нещо си коня го сушим с мойта, но тоя 24 клапановия немам идея, предполагам, че ше ме поака, не съм се пускал с такова, не знам. А и 2.8 30 клапана мислим, че ше ме размине много лошо и с много, знаеш че съм реалист. Та от всичкото тва написано мислим, че читаво 2.8 ше бега Бмв-то/поне ми се иска да е така/. Ма батките с V6 силите се потопиха за сефте при директна оферта за дръпка, та май ше си останеме само с теориите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никва идея. :wall: Е34 525 тоя не клапановия мотор 170....и нещо си коня го сушим с мойта, но тоя 24 клапановия немам идея, предполагам, че ше ме поака, не съм се пускал с такова, не знам. А и 2.8 30 клапана мислим, че ше ме размине много лошо и с много, знаеш че съм реалист. Та от всичкото тва написано мислим, че читаво 2.8 ше бега Бмв-то/поне ми се иска да е така/. Ма батките с V6 силите се потопиха за сефте при директна оферта за дръпка, та май ше си останеме само с теориите.

То във форума няма май такова ауди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако до утре 18ч. не ме надбиднат в ибей ще заима Б4 2.8 :wall: Инак на А4 2.8 30в по характеристики трябва на 2-ра да му тръгва на това БМВ :bia:

На А6 2.8 30в му дават 8 сек 0-100, на А4 - 7.3... И А6 би трябвало на теория да го бие, но може да има няква интрига... евентуално... овен ако не B)

Редактирано от andre7080
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ПАДНАХ!Два старта на ГАЗ.Като искаш да си кажем някой неща така да бъде.Първо, и двата старта ти набиваше спирачки още на 200-220метар,незнам защо ти ще кажеш.И двата старта ми взе около една кола.Третия старт на бензин ,не си въртял гуми въобще!Колите вървяха наравно до 150-160метар след което АУДИ-то те разцепи.Длъжен съм да спомена ,че имаше и четвърти старт при който колегата тръгна по добре но едно куче изскочи на пътя.Казах ти знаеш мястото и времето заповядаи.

П.С. Двама колеги от форума също присъстваха,тъй че ако съм излъгал или прийначилнещата нека да ме упровергаят.Поздрави!

По молба на ИЗМИСЛИЦИТЕ И ЛЪЖАТА ще помоля колегата Нико да скрие и този пост.Тогава младежа със Бумера ще се сети и за 6-тия и 7-мия старт. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва е важното, останалото е "КОЙ МИ СРА В ГАЩИТЕ" И на керосин да я караш все тая, ти си избираш горивото :hilezh:

1,8Т къде сте ? :hilezh:

Следващия месец (да не ми мине черна котка път) се връщам от дилъра на Revo Technik в Бургас с A4 1.8T 195 к.с./310Нм. Сигурен ли си, че си още тук??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси се за сверка на 400м, става дума за Пловдив и сток коли.

Кораба е сток 2.5 бензин 192к.с

Очаквам предложения на ЛС или на skype: impreza30 .

Съжалявам ако не е за тук темата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дойдем с 90 коневата 80-ка после да разправаш колко си бърз? :hilezh:

Да доем с NG-то.... си затвориш устата най накрая с тоа кенеф убит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никва идея. :hilezh: Е34 525 тоя не клапановия мотор 170....и нещо си коня го сушим с мойта, но тоя 24 клапановия немам идея, предполагам, че ше ме поака, не съм се пускал с такова, не знам. А и 2.8 30 клапана мислим, че ше ме размине много лошо и с много, знаеш че съм реалист. Та от всичкото тва написано мислим, че читаво 2.8 ше бега Бмв-то/поне ми се иска да е така/. Ма батките с V6 силите се потопиха за сефте при директна оферта за дръпка, та май ше си останеме само с теориите.

При Емо има една такава с типтроник и мислим че до 400 метър би трябвало да го откине но не съм сигурен. Аз лично съм голям фен на автоматика, но ако си със старите автоматици за да стартираш добре трябва да вкараш кутията в един много лош режим, те някаква газ и натисната спирачка но тогава му се ебава майката на хидротрансформатора и не си струва за едното пишкомерена да си съсипя колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доем с NG-то.... си затвориш устата най накрая с тоа кенеф убит

Да посменим тфа онова и нема ядове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...