Jump to content

много добър сервиз


Recommended Posts

Колеги нека и аз да ви кажа своето лично мнение за сервизите.Аз притежавам лични автомобили bmw E39-520 97г,AUDI-80,1.8 92г.Аз самият си имам сервиз в гр.София за автоелектроника и диагностика в Овча Купел но знаете че един човек който се занимава с автомобили и във вените му тече бензин винаги може да надуши най добрите.Та да си дойдеме на темата мойте автомобили си ги потдържам в един сервиз който е супер коректен и най важно не е скъпчия слага само истински части и се справя адски бъзо и качествено даже накрая след ремонта колата се закарва на автомивка изсчиства се перфектно и се прави диагностика за изсчистване на стари грешки това го знам защото ми ги кара и съм се уверил в човека че е поставил клиента над всичко.При него има всички марки масла произвеждани до момента и ги взима само от вносителите с най добрите цени.Ако някой го интересува адреса е кв.Овча Купел,ул.Народно Хоро с/у бл.3 във автопаркинга Рашо Ауто тел:0896132269,0988727380.пробвайте го давидите какъв специалист е само това мога да ви кажа.

П.С. и най важното плащаш си само частите и труда а другото е бонус от шефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз писах за същия сервиз още преди половин година.От години се познавам с Рашо и сме много добри приятели. :flipoff: Момчетата му ги познавам още преди това.Винаги съм си правел колите при тях и никога не съм имал оплаквания.Всеки там си разбира от работата и си я върши както трябва.Работи се с оригинални части,ползват се отстъпки и се дават гаранции,все неща които са предпоставки за качествен ремонт и много доволни клиенти.След всеки ремонт автомобилът на клиента се измива безплатно и го чака на охраняемия паркинг.Работят с много добър диагностик и бояджия.

Препоръчал съм сервиза на не малко колеги,смятам че сегашното много добро състояние на колата на Тани се дължи единствено на тях.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравийте на всички потребители на този форум.Изкам да благодаря на колегите които са пуснали тази тема,явно наистина са останали доволни.Искам да благодаря и на Митака с който работим заедно и съм много доволен от съвместната ни работа,защото той е един от най добрите диагностици и си разбира от работата.За сервиза наистина работя само с оригинални части и масла,обръщам внимание на абсолютно всички клиенти и те наистина са на първо място.Също така правя абсолютно безплатно преглед на ходова част.Работиме с много добър диагностик с много добра диагностика,момчетата ми са доста сръчни и бая си разбират от работата.Доста форумни коли подържам и мисля,че няма недоволни.Правиме абсолютно всички марки автомобили и абсолютно всичко по тях.Имам и много добър тенекиджия и бояджия.Още веднъж благодаря на колегите и пожелавам на всички без аварйино шофиране.Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е и моят сервиз.

И двата ми автомобила се правят там от повече от 6 месеца.В момента мога да твърдя че машинките са супер стегнати.Рашо и колегите му са много точни и разбрани хора, които винаги са готови да направят всичко за да си тръгнеш доволен.

:hilezh: Истински професионалисти!Препоръчвам ги горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е най важно клиентите да са доволни,от това по хубаво нещо няма.Радвам, се че сте доволни от нашата работа.Надявам се и за напред всички които посетят нашия сервиз да останат все така доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглаж преден и заден мост ( на куатро ) правите ли?Че доста от колегите с такива коли,се оплакваме от некачествен реглаж и сме го закъсали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър реглаж можете да си направите на РАДИАЛА на кръстовището на бул.Пусшкин и Околовръстен път.Ние правим:

# Ремонт на ходова част

# Частични и основни ремонти на двигатели

# Ремонт на ръчни и автоматични скоростни кутйи

# Ремонт на хидравлични рейки

# Ремонт на стартери и алтернатори

# Електро услуги

# Смяна на масла и филтри

# Монтаж на ксенони

# Поставяне на музики

# Поставяне на аларми и имубилайзери

# Поставяне на GPS системи

# Поставяне на НАВИГАЦЙИ

# Диагностика на коли

# Разсполагаме с денонощна пътна помощ

# Разсполагаме и с платен паркинг

################

ИЗДАВАМЕ И ДАНЪЧНИ ФАКТУРИ НА ФИРМИ И ЧАСТНИ ЛИЦА.

ЗА ФИРМИ ПРЕДЛАГАМЕ ДОГОВОРИ И ДОБРИ УСЛОВИЯ

Работиме със предварително записани часове. 

Поставяме само оригинални части и даваме гаранция на всеки извършен ремонт от наша страна с наши части.След всеки извършен ремонт колата се измива абсолютно безплатно и и се прави сервизна книжка.

НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ПОЖЕЛАВАМ БЕЗ АВАРЙИНО ШОФИРАНЕ !!!

ПОЗДРАВИ от

фирма / РАШО-АУТО БГ ЕООД /

авто сервиз / RN Performance Service /

АДРЕС:  жк.Овча купел

            ул.Народно хоро

            срещу номер 40

            в платения паркинг

управител / Рангел Николов /   0988727380/0896132269 РАШО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е най важно клиентите да са доволни,от това по хубаво нещо няма.Радвам, се че сте доволни от нашата работа.Надявам се и за напред всички които посетят нашия сервиз да останат все така доволни.

Ще съм доволен ако ми смъкнеш разхода на 6/100 :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвал сум ти как можеме да ти смъкнеме разхода на колата като я сменим с .......... предложения само на лс. :flipoff: по бъзата кола с по ниския разход :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвал сум ти как можеме да ти смъкнеме разхода на колата като я сменим с .......... предложения само на лс. :flipoff: по бъзата кола с по ниския разход :flehan:

Мръсни Беенвисти :hilezh:

Сега сериозно, при Рашо смених и двата тампона на двигателя, след 3 месеца се оказа че единия е заминал.Странна работа.Установи се че тампона е здрав,сетих се че няколко дни преди това много брутално закачих двигателя и съм счупил самата капсула (алуминиева).Въпреки това Рашо не ми поиска пари за новия, да не говориме че ме уреди със задните ми летни гумета Пирели 245/45/17 ДОТ2008 за смешни пари, които още дори не съм му платил.По-коректен човек от Рашо май не познавам :hilezh:

П.С. Колегата Бобае си прави наскоро колата в този сервиз, даде доста пари,но мисля че сега е доволен от резултата.

Пропуснах да отбележа че всеки път когато автомобила влиза в сервиза (напоследък само за безплатен технически преглед и) ми е предлаган оборотен автомобил за да не оставам без кола. :hilezh:Кеф и глезотия :flipoff:

Редактирано от Tani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега.интересувам се от ремонт на ауди б4 по -точно предницата,има за смяна тампони и накрайници според мен,колко пари ще ми струва този ремонт.

благодаря ти предеварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр РАШО, може ли инфо за цената за пълно обслужване на А4 1.9 ТДИ 99 година. Скоро си я купих и сега се чуда на кой да се довера да ми смени ремаци, ролки, масло и филтри. Иска ми се съвестни хора и които имат опит. 10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр РАШО, може ли инфо за цената за пълно обслужване на А4 1.9 ТДИ 99 година. Скоро си я купих и сега се чуда на кой да се довера да ми смени ремаци, ролки, масло и филтри. Иска ми се съвестни хора и които имат опит. 10х

ходи там без да се притесняваш, работят кадърно, можеш да си свериш цените с тези на останалите

сервизи и всичко става в срок, няма да те набутват с излишни и неннужни разходи... аз съм доволен,

това е моят сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр РАШО, може ли инфо за цената за пълно обслужване на А4 1.9 ТДИ 99 година. Скоро си я купих и сега се чуда на кой да се довера да ми смени ремаци, ролки, масло и филтри. Иска ми се съвестни хора и които имат опит. 10х

Това там се прави всеки ден,така че споко ! Лично на мен на Б6цата ,А3ката и на А2ката са ми ги сменяли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте на всички от 01.08.09г сервизът ще работи и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ по цял ден.Работно време от ПОНЕДЕЛНИК до НЕДЕЛЯ от 09,00ч.до 18,00ч.за информация и записване на часове 0988727380/0896132269 РАШО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от 01.08.09г сервизът ще работи и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ по цял ден......

:):):D:)

Баси... що всички препоръчани сервизи са ми в противоположната част на града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от 01.08.09г сервизът ще работи и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ по цял ден.Работно време от ПОНЕДЕЛНИК до НЕДЕЛЯ от 09,00ч.до 18,00ч.за информация и записване на часове 0988727380/0896132269 РАШО

Дали може да ми запишете час в рамките на тази седмица за смяна на задни накладки ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:):)

Баси... що всички препоръчани сервизи са ми в противоположната част на града.

Е...аз работя в Дружба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кризата си е криза,работата си е работа,а Само тези 2 накрайника,и Само тези 6 втулки,са Само за около половин ден работа и пада,Само половината предница,та за това взимам,Само  200 лв за труд.ПОЗДРАВИ !!!!

Редактирано от РАШО-АУТО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих до сервиза и мога да кажа, че много бързо откриха проблема - оказа се в 2 болта, оправиха ги за нула време, а цената беше повече от отлична. При това като звъннах в събота, Рашо ми каза да дойда в неделя и нямах никакви грижи.

Аз съм много доволен.

Малко се полутах докато го открия - пада се точно с/у 3-ти блок, там където пише "Денонощен паркинг" :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е...аз работя в Дружба :steinigung:

А аз живея и работя в Младост. Ти поне събота или неделя си в по-изгодна позиция, но за неща които са за един ден работа ще ми свърши и на мен работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...