Jump to content

много добър сервиз


Recommended Posts

Защото при пускането на темата този човек беше клиент и в последствие стана част от екипа там.

Не вярвам :rolleyes:

При прочитането на първия пост още си миришеше на автореклама :hilezh:

Мое мнение... Със сигурност сервиза е добър, след като ти и още няколко колеги, които познавам сте доволни...

Само начина на рекламата ми направи лошо впечатление...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не вярвам :)

При прочитането на първия пост още си миришеше на автореклама :rolleyes:

Мое мнение... Със сигурност сервиза е добър, след като ти и още няколко колеги, които познавам сте доволни...

Само начина на рекламата ми направи лошо впечатление...

Виж колега може и да е имало капка реклама но тя е била за да запозная хората от форума с един много добър сервиз.И да престанат разни шарлатани да ги лъжат.В последствие с Рашо-Ауто обединихме усилия в това което го можем най добре.А то е да обслужваме вашите автомобили с истински части и професионална работа.

Мисля че всички са доволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Съжалявам,че и аз се намесвам в спора за тази тема дали е рвклама и дали колегата Митко е работил с мен като е пускал тази тема,но има ли смисъл да се спори да се се препирате по темите и да си разваляте отношенията по между си.Та вия дори не се познавате.Доста хора минаха през сервиза и 1 не знам да НЕ Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН от обслужване,цена или качество на частите.За това няма смисъл да се карате и да пускате излишни мнения по темите,фактите говорят нека хората които са посетили моя сервиз да напишат как са били цените,как сме ги посрещнали и изпратили,и доволни ли са останали или не и все си мисля,че ако не бяха останали доволни нямаше да се връщат отново и отново,но не за РЕКЛАМАЦИЯ.Поздрави на всички колеги от форума и пак ви моля ако не сте посещавали сервиза не правете коментари в тази тема просто е излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз май съм пропуснал да спомена, че преди около месех се разходих до въпросния сервиз, тъй като се оказа на 200 метра от нас :hilezh:

В резултат на което момчетата ми смениха тампоните на двигателя и няколко дни по-късно един накрайник (всичко доставено от КОКО :rolleyes: ).

В интерес на истината съм с много добро мнение! Рядко ми се случва да го кажа за сервиз, но не мога да си кривя душата, а именно - отношението към клиента, цените, скоростта и чистотата на работа (странно, но държа на това) и крайния резултат към момента при мен са на похвално ниво.

Пожелавам на господата, поддържащи високото ниво на обслужване във въпросния сервиз, да продължават в същия дух!

:icon_cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа с едно безпристрастно мнение.

След всичките писания и въпреки, че малко миришеше на евтина реклама реших да им се доверя.

Преди 2-3 седмици за смяна на масло и смяна на един външен накрайник труд 40лв.(миене на кола не е имало, а не съм и търсил). Работиха бързо без мотане, бъркане в носа и т.н. и за 30 минути бях готов.

НО както повелява традицията след всяка интервенция в сервиз и при майстор винаги остават довършителни работи за моя сметка.

Този път при рутинното развиване на филтъра мръдна и охладителя, който в последствие вероятно е оставен недостатъчно затегнат или просто е скъсан о-пръстена и .......

Честито: Вече си имам кола със сменено и течащо ново масло. Купих си о-пръстен за всеки случай, вчера се чухме с момчетата и ме поканиха да отида да го оправят. Трудът по смяната ще ми струва 10лв.

Ами това е. Всеки сам си решава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, какво масло ще ми препоръчате за скоростна кутия на Б4 1.9ТДИ. Проблема заради който искам да го сменя е, че при движение на по- висока скорост, при изключване от предавка и пускане по инерция се чува шум подобен на бучене на лагер, но след като колата позагрее. Докато е студена го няма. На магистрала си бучи яко. Предполагам, че като загрее, маслото ако е старо - става по - рядко и не смазва добре. Дали след смяна на маслото този шум ще изчезне или няма смисъл да го правя докато не ми проверите самата кутия.

Колко ще ми струва диагностиката?

Редактирано от Хан Соло
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Съжалявам много,виждам че доста колеги се изказват със суперлативи за въпросния сервиз,жалко че аз немога!

Много се чудих дали изобщо да пиша.......но реших че може би е редно!

Живея на около 3км. от там........един ден рейката ми блокира тъкмо когато стигнах на паркинга пред вкъщи.......обадих се на един мой много добър приятел и той ми препоръча да закарам колата там......тъй като не можеше на самоход момчетата ми викнаха пътна помощ до сервиза.Там беше извършен следния ремонт

dsc00911tl.jpg

За него заплатих 700 лв.

Три месеца след това,резултата беше този

dsc00847ph.jpg

dsc00875ew.jpg

Ta..........изводите са такива..........след "ремонта" ми се наложи отново да си купя вътрешни и външни накрайници и маншони + рейка,което значи още

200-рейка

140-накрайниците с маншоните

и една смешна сума,която ми взе Niki001 за извършения ремонт,за което много му благодаря :rolleyes:

Момчетата в Рашо-ауто бяха много любезни,но само заради това не бих се върнала там!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на конкуренцията,че ми отделя толкова внимание и все тутакси се опитва да ме злепостави пред колегите на Ауди клуб българия,благодаря и на колежката vasilenna_7577,която беше доведена от колегата Tani. :hilezh: Не съм капацитет ама Рейка не се вижда на снимката,а смо нчкакви свалени външни накрайници с маняони и вътре в тях ръжда,не е ли редно да дойде тази кола при мен след като съм правил аз ремонта и СЛЕД КАТО СЪМ НАПРАВИЛ СЕРВИЗНА КНИЖКА И СЪМ ДАЛ ГАРАНЦИЯ :lol: .

Погледнах снимките на сервизната книжка с извършените ремонти,ама не видях снимка на предстоящите ремонти които ги пише след тях с червено.Много ми е странно как така и в 2-та накрайника има ръжда и то за няма и 3 месеца и защо не докара колата при мен,а трябва да занимаваш хората с глупости и да се опитваш да ме злепоставиш,и още по странното ми е,че на седмицата правиме м/у 20 и 30 рейки на коли от марките БМВ и АУДИ,имам клиенти от преди година - година и полувина на които са им направени рейките продължават да си подържат колите при мен,а с някой от тях сме всяка вечер заедно и никой не се оплака,а само ти се оплака,но трябва си малко реклама на колегите все пак е криза и по сервизите играят табла,карти и пият бири.НЕ КАЗВАМ,ЧЕ НЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА Е СТАНАЛО ТАКА С ТАЗИ РЕЙКА КАТО СЕ ИМА НА ПРЕДВИД,ЧЕ ТОВА АУДИ НЯМА УДЪР САМО ОТ ПОДВОДНИЦА И КАТО ДОЙДЕ ПРИ МЕН УГОВОРКАТА БЕШЕ АКО МОЖЕ САМО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕЩА И АКО МОЖЕ И БЕЗ ПАРИ,А АЗ СИ ЗНАМ,ЧЕ КОЛАТА МИ Е К...Ф,А МИ Е ЧУДНО ЗАЩО НЕ МИ Я ДОКАРАХТЕ КОЛАТА СЛЕД КАТО ИМА ГАРАНЦИЯ :wink: .Явно на някой колега клиента му е станал мой клиент и сега се опитват да ме злепоставят,но драги колеги лонкуренти не се први така дават се пари за платени реклами,а не се карат колеги да пишат глупости по форумите,на мен не ми пука за този спам от страна на колежката,ама да спрем да се заблуждаваме рациклирана рейка със нови накрайници,нови маншони и ново масло на 2 месеца и да раждяса,евала на колегите умеят да простеят. :hilezh:

Та както казах не ми пука за спамовете от страна конкоренцията или на обкражението им и за непрекъснатите глупости от тяхна страна по мой адрес,съжалявам,че нямате работа а аз имам,но не се оправдавайте с думите НАВСЯКАДЕ Е ТАКА КРИЗА Е ЗАЩОТО НЕ Е,направете нещо по въпроса да си задържите клиентите,а не да ги губите.Колежке vasilenna_7577 като решиш да правиш реклама на някой колега в темата в която пише за мен и за екипа ми просто ми звънни и аз ще го поздравя ето сега задружно ще ръкопляскаме на колегата Niki001 който видиш ли за усмивката ти ти (направи колата).

ПС.Извинявам се на всички колеги,за безмисления спор в тази тема и за това,че се занимава аудиторията с глупости.Благодаря на всички мой клиенти които си подържат колите примен и са ДОВОЛНИ от извършените ремонти по техните автомобили :flehan: .И ще помоля КОЛЕГИТЕ СЪС СЕРВИЗИ на които клиентите им са вече мой да си вдигнат нивото на обслужване,качеството на извършения от тях труд и не на последно място ПРОИЗХОДА НА ЧАСТИТЕ ИМ С КОИТО РАБОТЯТ,ЧЕ ТЕРИТОРИЯТА НА СЕРВИЗА МИ СЕ НАПЪЛНИ СЪС СМЕНЕНИ ОТ МОЙ КОЛЕГИ " ОРИГИНАЛНИ ЧАСТИ " ПО АВТОМОБИЛИТЕ НА КОЛЕГИТЕ ОТ ФОРУМА,А да не се опитват чрез колеги и колежки техни приятели да се опитват да ме злепоставят и да петнят името ми и това на екипа ми,Ако някой е недоволен от мен или работата на екипа ми да ми звънне и да ми каже,а не да се шушумигосва и да пияе простотйи по форума да го пълни със спамове и да занимава хората с глупости.

Драги клиенти на RN Performance ако някой не е доволен от извършен ремонт по автомобила от наша страна то нека се обади веднага на посочените по долу телефони или да дойде на място в сервиза,до сега никой не сме върнали или разочаровали,ТА НАЛИ ЗА ТОВА ВИ ПРАВИМ СЕРВИЗНИ КНИЖКИ И ВИ ДАВАМЕ ГАРАНЦИЯ :lol:;):flehan:

С УВАЖЕНИЕ :

РАНГЕЛ НИКОЛОВ ( рашо-ауто ) и екипа на RN Performance

гр.София кв.Овча купел старата част ул.Народно хоро с/у N: 40 в платения паркинг

0888584241

0878584342

0988727380

0896132269

Редактирано от РАШО-АУТО
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Рашо, не ти прави чест да обсъждаш колко била стара колата и как имала множество удари... Какво общо има това със снимката на ръждивите накрайници? Какъв материал е това да ръждясва за 3 месеца? Преди 2 седмици си смених накрайника на колата, оригинален на 10 години не беше в това състояние! За рейката не мога да коментирам, но като се вземат пари за смяна на части, нека поне те в колата да са качествени. А не изрази от сорта: Ми тя колата е порутена, дай да набутаме ментеляви или 2-ра ръка части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на конкуренцията,че ми отделя толкова внимание и все тутакси се опитва да ме злепостави пред колегите на Ауди клуб българия,благодаря и на колежката vasilenna_7577,която беше доведена от колегата Tani. Не съм капацитет ама Рейка не се вижда на снимката,а смо нчкакви свалени външни накрайници с маняони и вътре в тях ръжда,не е ли редно да дойде тази кола при мен след като съм правил аз ремонта и СЛЕД КАТО СЪМ НАПРАВИЛ СЕРВИЗНА КНИЖКА И СЪМ ДАЛ ГАРАНЦИЯ .

Аз па щи кажа нещо друго.... Понеже лежах заедно с въпросния колега и я правехме заедно ;) Ти тази рейка НЕ си я рециклиралта даже и вътрешните накрайници не си сменил бездарник такъв.Свалили сте рейката измили сте я с вода и даже не сте я изчакали да изсъхне,ми директно сте я затворили така!!! Я ми кажи,като правите по 20-30 рейки на седмица,на всичките ли машноните ги затваряте от едната страна със старата скоба а от другата със свинска опашка?

Погледнах снимките на сервизната книжка с извършените ремонти,ама не видях снимка на предстоящите ремонти които ги пише след тях с червено.Много ми е странно как така и в 2-та накрайника има ръжда и то за няма и 3 месеца и защо не докара колата при мен,а трябва да занимаваш хората с глупости и да се опитваш да ме злепоставиш,и още по странното ми е,че на седмицата правиме м/у 20 и 30 рейки на коли от марките БМВ и АУДИ,имам клиенти от преди година - година и полувина на които са им направени рейките продължават да си подържат колите при мен,а с някой от тях сме всяка вечер заедно и никой не се оплака,а само ти се оплака,но трябва си малко реклама на колегите все пак е криза и по сервизите играят табла,карти и пият бири. .Явно на някой колега клиента му е станал мой клиент и сега се опитват да ме злепоставят,но драги колеги лонкуренти не се први така дават се пари за платени реклами,а не се карат колеги да пишат глупости по форумите,на мен не ми пука за този спам от страна на колежката,ама да спрем да се заблуждаваме рациклирана рейка със нови накрайници,нови маншони и ново масло на 2 месеца и да раждяса,евала на колегите умеят да простеят. ;)

Кои снимки погледна ве?При положение,че има снимка само и единствено на извършения ремонт от теб ( извършен е само и единствено с химикалчето у книжката) :bia: Тя не се опитва да те злепостави мой човек.... Тя напрао си ти го каза,че си некомпетентен бездарник и,че хората не трябва да идват при теб.Нещо с което съм напълно съгласен!!!

Колежке vasilenna_7577 като решиш да правиш реклама на някой колега в темата в която пише за мен и за екипа ми просто ми звънни и аз ще го поздравя ето сега задружно ще ръкопляскаме на колегата Niki001 който видиш ли за усмивката ти ти (направи колата).

Въпросния колега нема нужда от твойта реклама..... щот ако и рекламата ти е с качеството на работата.... просто неам думи :bia:

ПС.Извинявам се на всички колеги,за безмисления спор в тази тема и за това,че се занимава аудиторията с глупости

Не са глупости ве дЮд.... тука си казваме нещата така как са си..... с риск да се повторя... девойката си ти го каза.... БЕЗДАРНИК НАЙ ГОЛЯМ

Драги клиенти на RN Performance ако някой не е доволен от извършен ремонт по автомобила от наша страна то нека се обади веднага на посочените по долу телефони или да дойде на място в сервиза,до сега никой не сме върнали или разочаровали,ТА НАЛИ ЗА ТОВА ВИ ПРАВИМ СЕРВИЗНИ КНИЖКИ И ВИ ДАВАМЕ ГАРАНЦИЯ :hilezh:;):hilezh:

С УВАЖЕНИЕ :

РАНГЕЛ НИКОЛОВ ( рашо-ауто ) и екипа на RN Performance

гр.София кв.Овча купел старата част ул.Народно хоро с/у N: 40 в платения паркинг

0888584241

0878584342

0988727380

0896132269

Стига с тая реклама ве... ше земе ви поверват хората и ше треа праите по 50 рейки за 2 дена :bia: Тогава даже нема и да ги сваляте да ги миете

но като се вземат пари за смяна на части, нека поне те в колата да са качествени.

Нема как да са качествени батя,щот не са сменени дори :lol:

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Явно на някой колега клиента му е станал мой клиент и сега се опитват да ме злепоставят,но драги колеги лонкуренти не се први така дават се пари за платени реклами,а не се карат колеги да пишат глупости по форумите,на мен не ми пука за този спам от страна на колежката,ама да спрем да се заблуждаваме рациклирана рейка със нови накрайници,нови маншони и ново масло на 2 месеца и да раждяса,евала на колегите умеят да простеят. :hilezh:

Не те познавам колега, нито пък колежката! Не искам и да взимам страна в спора, но определено накрайници и шарнири, купени чисто нови ръждясват още на 10 тия ден! Аз ходя при един и същи майстор от много години! От Пловдив съм! Последно ми сменяше шарнирите на CLK то! Понеже аз винаги си купувам сам частите, защото знам откъде и си взех Lemforder! Преди да ми ги сложи, майстора ми каза: Вуйче пръскам ги с черен спрей, за да не ръждясват, че нали знаеш квито и да са за 10 дни са почнали! Викам ОК! Не е лошо и ти да си вземеш един черен спрей и да действаш така, защото ръждясват и ти тва много добре го знаеш!

Поздрави и ти желая само доволни клиенти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой прав и кой крив ама като всички наши "майстори" и този Рашо е ебаси неграмотника. Не знам как някой може да си оставя да му барат колата при такива хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е ли редно да дойде тази кола при мен след като съм правил аз ремонта

Ами съжалявам,но не смятам че е редно,след като не съм доволна от вас!!!

Това все едно да идеш на ресторант......да ядеш там.....после да получиш диария и утре пак да отидеш да си хапнеш!!!

НЕ КАЗВАМ,ЧЕ НЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА Е СТАНАЛО ТАКА С ТАЗИ РЕЙКА КАТО СЕ ИМА НА ПРЕДВИД,ЧЕ ТОВА АУДИ НЯМА УДЪР САМО ОТ ПОДВОДНИЦА И КАТО ДОЙДЕ ПРИ МЕН УГОВОРКАТА БЕШЕ АКО МОЖЕ САМО НАЙ ВАЖНИТЕ НЕЩА И АКО МОЖЕ И БЕЗ ПАРИ,А АЗ СИ ЗНАМ,ЧЕ КОЛАТА МИ Е К...Ф

Е те тва хвани ми го обясни,че немоа да разбера,кое точно ми смени и то за без пари!?Аз 700 лв. платих за какво и ти какво ми смени без пари?

А относно удърите на колата,от както я карам аз.......нямам нито един удър с нея-да не дава Господ да имам някога,но щом ти си казал........ВЕРВАМ ТИ :steinigung:

ама да спрем да се заблуждаваме рациклирана рейка със нови накрайници,нови маншони и ново масло на 2 месеца и да раждяса,евала на колегите умеят да простеят. :steinigung:

Ма ти кво ся...........мога да те заведа при момчето от което си купих рейката преди седмица да го попиташ с какви сълзи на очите отидох при него,защото рейката ми блокира на едно кръстовище и за малко да не мога да пиша нито този,нито какъвто и да било друг,ясно ли ти е а?Точно това ме накара да ти пиша в темичката!!!!

И ше ми наглее на всичкото отгоре.......заблуждавал го бил някой.........зор ми е на мене да те заблуждавам,имаш късмет,че не ме удариха на онова кръстовище и не си останах там,защото после незнам на кого щеше да обясняваш "Защо не дойде при мен,може и така да е станало с рейката,ама това,ама онова"!!!!!!!!!

Редактирано от vasilenna_7577
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааму...аман от бездарни майстори у тоа свЕт....и имат и наглостта да се оправдават на всичко отгоре...не го познавам тоз Рашо...но познавам колегата Audi_Rulzz а щом той казва че е бездарен...съм сигурен че е такъв, сигурно Рулза му е спестил още някоя и друга "мила" дума по негов адрес... :steinigung:

Edit: Сега ако "майстора" Рашо все пак се окаже мъж на място (което ме съмнява) би следвало да признае че е сгрешил и да върне парите за мнимия ремонт на колежката...а дано ама надали :steinigung:

Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видяхме с Василена защото трябваше да й дам един филтър и тя развълнувано ми разказа за тази грозна случка. В никакъв случай не лъже тук и казва самата истина - сигурен съм!

Най-малкото двамата адаши я използват с цел разчистване на сметки с конкуренти, а точно обратното - те й помогнаха да се оправят нещата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за разправиите ти колежке.. Аз съм забелязала че в сервизите като видят сама жена с кола и и одират кожата докато те гледат мазно и лакомо :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това момичета хващайте някой познат с вас или ходете при доказани и препоръчани майстори,че инак филма е тъжен :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за пръв а и за последен път преди 3-4месеца си сменях маслото при Рашо.Човека е точен,всичко ок,обаче пичовете който бачкат при него,или някой от тях,или по конкретно "Жицата" е толкова зле,че чак ме хвана яд що му позволих да ми бара по колата.

Сменят маслото и всички филтри барабар,и както си е реда,викам пичове занулете ми показателите за сервиз.

Та въпросния "Жица" взе авторитетно компа и тръгна да прави според мен елементарна "операция".Какво прави,какво стори,30мин. минаха и още се бъхти вътре.Викам пич,ако неможеш зарежи,ще отида някаде и ще я оправат.

Той леко се засегна и с обиден тон ми вика,споко,аз да не съм малоумник ;) Си викам,явно си,щом вече гониш 1 час и още неможеш да се справиш,но го оставих да си свърши работата.

Мина повече от час и той се отказа,взе да нарежда нещо по адрес на колата и на Ауди като цяло,но както и да е.Тръгвам да си хода,пала и какво да вида,шаренийка по таблото.Светат некакви лампи,пищи некакъв сигнал след като дам на контакт....ужас :respekt:

От там газ при Мишо,и след мах.15 мин всичко беше оправено.Каза ми че нещо този пич "Жицата" бил изтривал,махал и така не разбрах за какво ми говори....но спреха всички светулки и всичко беше как си трябва.

Та всичко ОК относно Рашо,ма заради пича да ми сра върхо колата,няма да отидам пак там.Съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е работа, ма случайно да сте правили наскоро една черна форумна стотица седан и да сте изкормили безобразно преден ляв калник? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми е работа, ма случайно да сте правили наскоро една черна форумна стотица седан и да сте изкормили безобразно преден ляв калник? <_<

Ради.....ако е за същия случай за който и аз знам май че беше преди да "отремонтират" мойта кола...........на мене в сервиза ми казаха,че идвал въпросния колега при тях...калника си му бил така когато той оставил колата там.......после като се върнал обельосал тях че те са му го изкормили,а до колкото го познавам е човек,който е абсолютно невъзможно да постъпи така........та един вид избягвали да се занимават вече с клиенти от АКБ,защото само плюваме без повод по якия сервиз :hilezh:

Редактирано от vasilenna_7577
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради.....ако е за същия случай за който и аз знам ...

За същия... колата беше прясно пребоядисана преди това.

Рашо, скоро време аз ще ти сипя, а това ще ти се отрази трайно и строго увреждащо психиката ти. На теб и шайката бездарници, събрани под жалкото подобие на бърлога, дето и викате сервиз.

Димо, ти пък държиш ли да кажа колко събу от джоба на Ivo_avant за частите за 7А то или сам ще кажеш за разликата в цените?

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, ти пък държиш ли да кажа колко събу от джоба на Ivo_avant за частите за 7А то или сам ще кажеш за разликата в цените?

Да, държа да покажа на всички как целенасочено отново се заяждаш с мен и отново се опитваш да настойваш хората срещу мен без да има каквато и да е било причина за това

В подкрепа на думите си мога да покажа разпечатка на закупените от Иво части и 20% отстъпка която съм му направил от цените на тях!

Всъщност за какво ли изобщо ти се връзвам да ти отговарям пък на теб...... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ве пич, даже наши общи познати твърдят, че си точен.

Нищо лично.

Само питам защо ремъка там, в авто 1 е 25 лева, а при теб е 37 ? Щото не си вносител, вярно.

Сори за въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рашо, скоро време аз ще ти сипя, а това ще ти се отрази трайно и строго увреждащо психиката ти. На теб и шайката бездарници, събрани под жалкото подобие на бърлога, дето и викате сервиз.

Щи помогна... както се пее в една песен "кат в доброто старо време" <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се запътил баш натам..... Останаха ли доверени и проверени сервизи, май не.пффф добре сега какво остана да се уча сам да си поправям колата? Няма ли някой сервиз, който не краде, не обявява космически цени и е грамотен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...