Jump to content

Recommended Posts

И аз така предположих, но може би ако сайта е с пренасочване към /site ,а форума да остане в основната не е ли вариант?

а ако искаш направо да ти ги пращаме на лични тия неща дет търсиш? да не се преумориш нещо.

Адрес на коментара
  • Отговори 105
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а ако искаш направо да ти ги пращаме на лични тия неща дет търсиш? да не се преумориш нещо.

Стига ве началник, нал се сещаш че аз ще намера каквото ми трябва.

Ко праим с хилядите жални и невинни уСери дето даже нямат регистрация у форума, ама търсят инфо за душегуба примерно?

Линковете може и да не само в гоогле - все пак това са години трупана инфо, що да я правим неизползваема?

ПС:

Сега се сещам че в .htaccess май можеха да се пишат едни rewrite rules които може да свършат работа и в сегашния вариант - да редиректват във /forum

Адрес на коментара
Стига ве началник, нал се сещаш че аз ще намера каквото ми трябва.

Ко праим с хилядите жални и невинни уСери дето даже нямат регистрация у форума, ама търсят инфо за душегуба примерно?

Линковете може и да не само в гоогле - все пак това са години трупана инфо, що да я правим неизползваема?

ПС:

Сега се сещам че в .htaccess май можеха да се пишат едни rewrite rules които може да свършат работа и в сегашния вариант - да редиректват във /forum

Google reindexira в момента. Целия сайт. Скоро ще смени линковете

Адрес на коментара

Мисля че оправих всички препратки в постовете.

ако намерите някакви неработещи - пускайте ги тука с URL на поста за да ги оправя и тях.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...