Jump to content

А4/Б8


daks

Recommended Posts

  • Отговори 298
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

с него ще си гледаш клипчета :flipoff:)

колеги малко не по темата, ама да питам от къде да си купя оригинални стелки изгодно (а4 в8) за Пловдив става въпрос?? и ако някой знае цена приблизително?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че може да се уредят чисто нови и оригинални и то с 30% отстъпка, но засега само предполагам. Ако те устройва, кажи да проверя възможно ли е!

Добре дошла сред нас! :gut:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че може да се уредят чисто нови и оригинални и то с 30% отстъпка, но засега само предполагам. Ако те устройва, кажи да проверя възможно ли е!

Добре дошла сред нас! :bia:

Да ама ще трябва да дойде да си ги вземе :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като котараци сте

само един аватар да видите

:lol::bia:

Няма такова нещо,стелките са важно нещо и за това искаме да и помогнеме :gut:

Недей да спамиш и да създаваш грешно впечатление за нас,услужливите колеги ! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveyte ,

karam A4 b8 2,0TDI M-tronic . Veche e na 7000km i pri men se usesta vibraziata na volana i stqh da hodia v audi da pitam ot kakvo e . no sega razbiram che si e "normalno" :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveyte ,

karam A4 b8 2,0TDI M-tronic . Veche e na 7000km i pri men se usesta vibraziata na volana i stqh da hodia v audi da pitam ot kakvo e . no sega razbiram che si e "normalno" :flehan:

повече от нормално - скоро ще го пишат като екстра - кожен волан с вибромасажна функция - освобождава напрежението в ръцете на водача, особено при водачи които се стягат когато карат с много ниска или висока скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveyte ,

karam A4 b8 2,0TDI M-tronic . Veche e na 7000km i pri men se usesta vibraziata na volana i stqh da hodia v audi da pitam ot kakvo e . no sega razbiram che si e "normalno" :lol:

Това, че е фабричен проблем съвсем не прави проблема "нормален". Ако прочетеш цялата тема, ще разбереш, че не е нормално и се работи по въпроса за отсрраняването на проблема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми кЪ, всичко е безкористно, чисто и свято желание за услуга. :steinigung:

Ех момчета опасни сте, много неща си казахте, обаче аз така и не рабрах за какви пари става на въпрос?? нищо конкретно не ми казахте, само глупости и бъзици....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех момчета опасни сте, много неща си казахте, обаче аз така и не рабрах за какви пари става на въпрос?? нищо конкретно не ми казахте, само глупости и бъзици....

Оригинални стелки можеш да си купиш от Порше Пловдив и струват към 80 лева. Не знам дали това е изгодно, но ако си дала 5-60 000 лева за B8-ца не би трябвало много да ти пука.

ПОРШЕ ПЛОВДИВ

ул. „Пазарджишко шосе” №82A

4000 Пловдив

тел.: 032 953330

факс: 032 953380

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални стелки можеш да си купиш от Порше Пловдив и струват към 80 лева. Не знам дали това е изгодно, но ако си дала 5-60 000 лева за B8-ца не би трябвало много да ти пука.

ПОРШЕ ПЛОВДИВ

ул. „Пазарджишко шосе” №82A

4000 Пловдив

тел.: 032 953330

факс: 032 953380

ее да то на чуждите пари лесно се прави сметка.......

благодаря за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно се съмнявам да има Б8 , такива си звънят на търговеца, който я е продал и го ползват кат посредник, щото да не звъннат до сервиза, ще им стане нещо. А и по лесно е така, през 5-6 ръце. Освен това масова практика е в БГ да се подаряват стелки на новите коли, тогава нямаше да има такива питания. Следователно ви вземат за мезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това масова практика е в БГ да се подаряват стелки на новите коли, тогава нямаше да има такива питания.

Порше Запад явно не е на това мнение, защото не само трябва да си платиш за стелките, а след като си поръчаш колата те уведомяват, че им станало стандартна практика да ти продават и зимни стелки за 200 лева и без тях не можеш да си я купиш. Честно казано, това със стелките прави доста лошо впечатление ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, това със стелките прави доста лошо впечатление ...

АБСОЛЮТНО!!!

Много грозна практика. :nixweiss:

Можеше да подчертават, че стелките не влизат в базата, но те ни ги подаряват великодушно, от което ние да се почувстваме специални. Но живееме в БълХария все пак, тука всичко се пресмята до стотинка. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, не знаех за тази практика в Порш Запад, значи практиката ни е подарък за всеки клиент. Мокетените стелки идват с колата, а зимните може да се подарят по преценка на търговеца на коли или закупят от клиента,. На Q 7 за миналата година практика беше нови гуми, к-т с джантите, от което клиента и търговеца са много доволни, понеже търговеца ги фактурира към Порш по доставна цена, а клиента е доволен, понеже има комплект 4 нови зимни гуми с джантите ( алуминиеви) на цени над 4 бона ( клиентска цена). Разбира се, всичко зависи от преговорите с търговеца, дали сте искали преференции и много други. Понякога се подаряват дреболии - ключодържател за 50 лв., и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо ми звучи невероятно някой в БГ да ти подари за 4 бона подарък, пък ако ще и совалка да си купил от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да ви попитам за резервна гума имате ли ? На мен ми казаха ,че като имаш тубичка с каучук не ти дават резерна гума . И исках да по питам имате ли аптечка в задния подлакатник ?

Относно стелките ми ги подариха на ще трябва да си купя зимни , че тези за нищо няма да стават зимата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервната гума и аптечката се доплащат също допълнително и ги имаш, само ако си ги поръчаш. Дори ти влизат в листата с екстрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервната гума и аптечката се доплащат също допълнително и ги имаш, само ако си ги поръчаш. Дори ти влизат в листата с екстрите.

:steinigung:

Колко струва аптечката примерно...

Тея пумияри в БГ не заслужават нищо да си купуваш от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно колко, но и не е важно, тръпката е кофти, че си плащаш елементарни неща, давайки 85 бона примерно. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно колко, но и не е важно, тръпката е кофти, че си плащаш елементарни неща, давайки 85 бона примерно. :steinigung:

Точно!

85 бона си е половин къща/апартамент и да те карат да плащаш стандартно оборудване наистина е обидно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:steinigung:

Колко струва аптечката примерно...

Тея пумияри в БГ не заслужават нищо да си купуваш от тях...

Нещо ми се върти в главата 260лв.за аптечката и пожарогасителя,но не съм много сигурен !

Иначе това е един голям абсурд да си плащаш за стелки,пожарогасител,аптечка,и друго дреболии........... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...