Jump to content

A4 1.9 TDI AFN vs. Mercedes C220D


Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да попитам при евентуален старт между тези две коли коя би ступала другата ?

Говорим за Стокови коли. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,искам да попитам при евентуален старт между тези две коли коя би ступала другата ?

Говорим за Стокови коли. :rotcol:

Ако мерцедеса е чистия дизел 2.2- 95к.с. аудито ще го отвее, ако е ЦДИ двигателя обаче...... :rotcol:

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,искам да попитам при евентуален старт между тези две коли коя би ступала другата ?

Говорим за Стокови коли. :rotcol:

стига с тия виртуални гонки.... :rotcol: ..... ето ти отговора http://www.zeperfs.com/duel454-215.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за виртуални гонки,а двигателя не е CDI,чисти дизел е,и между другото стига сте давали този сайт.

На практика е различно.

Ето за този мерцедес става въпрос. клик с този приятел искам да се пускам.

До 190 км./ч. ще го отвея няма спор,но после идва дилемата.

Редактирано от RhythmiX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм същият АФН, на А4 авант и 220CDI обаче 170 коня версия. Специално с този двигател, Мерцедеса вкара ли 3-та на Аудито ще му се стори че е ръгнал първа. Мерджана има прекрасно ускорение, подкрепено от 400нм. За по-старият двигател нищо не мога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм същият АФН, на А4 авант и 220CDI обаче 170 коня версия. Специално с този двигател, Мерцедеса вкара ли 3-та на Аудито ще му се стори че е ръгнал първа. Мерджана има прекрасно ускорение, подкрепено от 400нм. За по-старият двигател нищо не мога да кажа.

Е чудно сравнение....170 коня срещу 110 и 400Нм срещу 235....тука ставаше въпрос за нещо по-близко като характеристики май. Ако мерцедеса е чист дизел, направо е умрел от гъдел...варианта с CDI дето е 125 коня по-става, защото Аудито е по-леко и нещата са на кантар според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове един съвет: Карайте си количките и не се занимавайте с глупости,те са чудесни но НЕ са състезателни,камо ли километри над 190 B):) Карайте си бавничко,свиркайте си,слушайте си музика и си живейте живота,за да не ви пишем в една друга тема "Катастрофите в нашата родина"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още един-два пъти си напълни километража вече ще го биеш със сигурност, няма да му остане душица след това.

Тоя твоя френд друг път чист дизел карал ли е? Щото така като гледам няма да го кара дълго време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се засякохме с едно друго момче. Същия двигател обаче комби и леко се дръпнах до 3-та го стопих и това беше за кратко само за майтапа.

Когато има повече време ще се пуснем просто да си замерим колите не за друго,но определено Мерцедес си казва думата.Почти всичките си пълнят километражите.

Тоя Мерджан има повече VMAX от AFN така като гледам.

На дълго мисля,че може да ме вземе,то моята печка повече от 210 неще.

Редактирано от RhythmiX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми AFN-а е с максимална скорост около 195 км/ч по каталог...малко трудно ше си напълни километража, който май е до 260 :hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То не че някой очаква да го напълни де.Мергела също е някъде там макс. скоростта,но на клипа виждате авера какво прави.

Аз и гъза да му одера повече от 200-210 няма да мръдне.Няма да летиме я.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...