Jump to content

А3 1.8Т - проблем с автоматика


mityo

Recommended Posts

Така, колата е 99 А3 1.8Т 4 степенен автомат.Като я запаля сутрин включва Д и Р еднакво бързо, почти на момента, но след като покарам малко и позагрее колата, започва да включва доста по бавно на директна, докато на задна няма разлика и включва моментално!Колкото повече се кара толкова по бавно започва да включва Дто докато в един момент има замисъл от 3-4 секунди и повече дори!По логика не би трябвало да е от маслото, щото щеше да бави на всички предавки, та давайте идеи ако някой се сеща нещо!Благодаря предваротелно, поздрави, Митко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колеги, никой ли не знае какъв е тоя проблем и проблем ли е изобщо?
Редактирано от deli77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси във форума имаше линкове за сервизи за автоматици, там най добре ще ти кажат.

Както може да звъннеш на Мишо и да го питаш за мнение. В раздела Сервизи има телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, доста е възможно да е от маслото. Ако не си го сменял никога, направи го, за лошо няма да е. Дори и да не ти оправи проблема, ще подейства положително на кутията.

А най-добрия ти вариант според мен е да отидеш за една бърза диагностика в някой сервиз за автоматици. Бих препоръчал Gemini 4, което е по пътя за към Порше БГ преди Божурище. Там може да ти сменят и маслото, а и да ти открият проблема.

Успех и да споделиш какво се е оказало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дакс, мерси, ама лошото е че съм от Варна и тука идея си нямам къде разбират на автоматици, просто никога досега не ми се е налагало да сервизирам такава кола!Ако някой знае къде да отида моля да сподели, ще съм много благодарен.Отделно аз ще поразпитам насам натам да видим какво ще излезе!Благодаря за мненията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в така наречения сервиз на Мариана, М и Д Ауто, на 200 метра под Технополис, Цанко е баша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой соленоид в главата на автоматика може да се ебава...бая електроника има в тая кутия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...