Jump to content

Зимни гуми Goodyear Ug7+ 195/65 TR15 91T


Recommended Posts

Колеги идва време за слагане на зимни гуми. След като разгледах препорачаните гуми от ADAC се спрях на гуми Goodyear Ug7+ 195/65 TR15 91T. Потърсих из интернет и намерих да си ги купя от тук.

Та въпроса ми е дали това е най-ниската цена за тези гуми. Ако някой може да ми каже къде мога да ги намеря на по ниска цена ще бъда много благодарен. :littleangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама като погледнеш, Континентала го бие по всичко важно, като мокро, лед, сняг....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видях но нещо немога да ги намеря в интернет за да си ги купя. Разбирасе важно е и на каква цена са де. Търсих само в интернет че от тази работа не ми остава време да ходя на място в някой магазин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също за тази зима залагам на тази марка/този модел, но с размер 205/60/15.

Трудно обикновен потребител (не само форумен) може да намери по-ниска цена от на Avtogumi.bg. На същата е възможно.

Ако имаш колебания относно фирмата (Avtogumi.bg) - чети тук. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех за този Гудяр, обаче взех Континентала. При това на цена под 120 лв .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех за този Гудяр, обаче взех Континентала. При това на цена под 120 лв .

Е ми супер ама от къде ги взема? Мога ли и аз да ги купя от там на такава цена или ти си ползваш някакви отстъпки който са само за теб.

Аз също за тази зима залагам на тази марка/този модел, но с размер 205/60/15.

Трудно обикновен потребител (не само форумен) може да намери по-ниска цена от на Avtogumi.bg. На същата е възможно.

Ако имаш колебания относно фирмата (Avtogumi.bg) - чети тук. ;)

да благодаря за информацията сега поне мога да съм спокоен че от сайта Avtogumi.bg са коректни :flehan:

виж тук

Тук са малко по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Континентала го бие по всичко важно, като мокро, лед, сняг....

не всички са състезатели като теб, в разделите, на сухо, икономия на гориво и износоустоичивост, гуд иъра е по добър, но пък защо да не си купуваме всяка година нови гуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не всички са състезатели като теб, в разделите, на сухо, икономия на гориво и износоустоичивост, гуд иъра е по добър, но пък защо да не си купуваме всяка година нови гуми.

Съмнявам се да не могат да изкарат 3-4 сезона по 10000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Мотоексперт имат UG7 MS MO DC 91 T на 126 лв и UG7 + MS пак за 126 лв - по-евтини от това поне досега не мога да намеря. Ако някой има впечатления от Фулда Крист монтеро 2 или Крист Монтеро 3 MS, нека сподели.Имат ги съответно на 107 лв и 110 лв. Но като цяло в класа на малко по-скъпите гуми според това което съм чел , Dunlop SP Winter sport 3D MS и SP Winter response M+S са по-добри- имаше тест в Ауто билд след 8 000 км и дънлоп-а беше на второ място(не се сещам кой от двата цитирани модела беше), а UG 7+ беше 5-6 позиции по-назад. Ултрагрипа 7-цата го препоръчват ако се карат повече на сняг като цяло, а в Сф според мен голяма част от зимата пътищата са сухи или мокри, но не и заснежени. Имат също така и изгодни Debica 91T Frigo 2 MS за 88 лв, и се чудя дали пък да не си сложа 2 такива отпред, все пак тук и цената е доста по-ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,а имате ли представа дали Континентала е само внос от Чехия или има и немски на нашия пазар?Също така ме интересува Дънлопа къде е произведен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме интересува къде е правен, технологията се спазва на 100% при немците. Тва да не ви е мишелин :rolleyes:

Преди карах с чешки летен Гиславед, уникално здраво държеше на влажно и лигаво време

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме интересува къде е правен, технологията се спазва на 100% при немците. Тва да не ви е мишелин :rolleyes:

Преди карах с чешки летен Гиславед, уникално здраво държеше на влажно и лигаво време

Колега според мен не е така.Аз лятото карах с Йокохама произведена в Япония,а на жена ми на колата купих същите, само че по малък размер произведени в Малайзия..е няма да ти казвам как виеха,докато Японските просто не се чуваха :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен не е така.Аз лятото карах с Йокохама произведена в Япония,а на жена ми на колата купих същите, само че по малък размер произведени в Малайзия..е няма да ти казвам как виеха,докато Японските просто не се чуваха :rolleyes:

Ами колега незнам дали е от мастото на производство, може да е и от разликата в размера. Неслучайно тестовете са за конкретен размер, а не просто са марка и модел на гумата.

Пък предполам, че и колата ти е с по-добра шумоизолация от тази на жена ти.

Редактирано от Bluedog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Мотоексперт имат UG7 MS MO DC 91 T на 126 лв и UG7 + MS пак за 126 лв - по-евтини от това поне досега не мога да намеря. Ако някой има впечатления от Фулда Крист монтеро 2 или Крист Монтеро 3 MS, нека сподели.Имат ги съответно на 107 лв и 110 лв. Но като цяло в класа на малко по-скъпите гуми според това което съм чел , Dunlop SP Winter sport 3D MS и SP Winter response M+S са по-добри- имаше тест в Ауто билд след 8 000 км и дънлоп-а беше на второ място(не се сещам кой от двата цитирани модела беше), а UG 7+ беше 5-6 позиции по-назад. Ултрагрипа 7-цата го препоръчват ако се карат повече на сняг като цяло, а в Сф според мен голяма част от зимата пътищата са сухи или мокри, но не и заснежени. Имат също така и изгодни Debica 91T Frigo 2 MS за 88 лв, и се чудя дали пък да не си сложа 2 такива отпред, все пак тук и цената е доста по-ниска.

В момента Dunlop SP Winter sport 3D MS също са на добра цена - 195/65/15. Дота им е 21 седмица 2009 г. Аз днес минах да си купя. Просто на тази оферта не се издържа :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен не е така.Аз лятото карах с Йокохама произведена в Япония,а на жена ми на колата купих същите, само че по малък размер произведени в Малайзия..е няма да ти казвам как виеха,докато Японските просто не се чуваха :)

Нищо не казвам... докато още не съм ги пробвал...

Другия месец като ги монтирам ще кажа как са гумите. До тогава има време. Мога само да похваля чешкия Гиславед- и това е марка на Континентал

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги бях се спрял на Goodyear Ug7+ 195/65 TR15 91T ,но размислих и вчера ходих до Стара Загора и си взех гуми Continental WinterContact TS 830 195/65 R15 91T от колегите ТУК. Много са коректни , на много добри цени продават и ако някой още не си е взел зимни гуми му предлагам да види какво предлагат те.

Редактирано от Stefan Stefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги идва време за слагане на зимни гуми. След като разгледах препорачаните гуми от ADAC се спрях на гуми Goodyear Ug7+ 195/65 TR15 91T. Потърсих из интернет и намерих да си ги купя от тук.

Та въпроса ми е дали това е най-ниската цена за тези гуми. Ако някой може да ми каже къде мога да ги намеря на по ниска цена ще бъда много благодарен. :icon_arrow:

Не съм особено доволен от тях. Вече 2 зими карам с такива на А6 куатро и тази ще ги сменям задължително. Тествал съм ги къде ли не, като главно София-Боровец го пътувах поне 2 пъти седмично от декември до март. Размера е 195/65/15, като при спиране са добре, но в завой ги няма никакви . Просто шарката е такава, че не позволява добра странична стабилност, а и каналите са леко тесни и няма добро самоочистване. Преди това съм карал с TOYO Snowprox и съм в пъти по-доволен .

Нищо не казвам... докато още не съм ги пробвал...

Другия месец като ги монтирам ще кажа как са гумите. До тогава има време. Мога само да похваля чешкия Гиславед- и това е марка на Континентал

За Гиславед и аз мога да дам добри отзиви...Много добра гума за сняг. Имал съм шанса да я тествам няколко пъти и се държи много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...