Jump to content

Продавам ултра ярки габаритни светлини


Recommended Posts

Колеги, имам няколко бройки от тези габаритни светлини.

Много са добри, с по 25 диода са на крушка. Светят няколко пъти по-силно от обикновенни диодни светлини.

Качил съм снимки на които могат да се видят разликите.

С хубави опаковки са. Светят в бяло, разбира се.

s7301911.jpgs7301909j.jpg

Тук се вижда разликата между обикновенна диодна крушка и свелините, които се продават. Не можах да настроя фотоапарата - На живо разликата е още по-голяма! По-силните крушки светят с 10~15 пъти повече светлина!

s7301843.jpg

s7301919.jpg

Тук съм снимал как се осветява стена или предмет, когато сте спрели пред него.

s7301925.jpg

Животът им е 50 000 работни часа, консумацията на електричество им е 1,2W. Диаметъра на фасунгата е 0,9см (1,0 в издутата част) тоест: за габаритите са. Дължината им е 3,9см

Цена: 18лв за комплект.

Ще помоля колегите, които искат да си купят да ми пратят по едно ЛС съдържащо: име и фамилия, адрес на който искат да се доставят (или офис на куриерска служба) и телефон. За колегите от Бургас - ще се радвам да им ги дам лично :flipoff:

Ако имате въпроси - не се колебайте да питате

Сега който си поръча повече от един комплект светлини получава подарък - AUDI R8 :unsure:

1:62

s7301951.jpgs7301953.jpg

s7301954.jpgs7301955.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пусни някоя снимка да ги видим на дневна светлина каква е разликата и колко силно свети ако не те затруднява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме фронтално пред автомобила как се вижда, идеята ми е дали светят достатъчно силно за да се ползват за дневни светлини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме фронтално пред автомобила как се вижда, идеята ми е дали светят достатъчно силно за да се ползват за дневни светлини.

Не, не мисля че е добра идея да се ползват като дневни светлини. Габаритни крушки са и макар да светят по-силно от обикновенните нямат нищо общо с дневните светлини или ''девил айс' и не препоръчвам да се кара само с тях през деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако светят достатъчно няма проблем, слагал съм на мястото на крушката за габарит по мощна 10W и свети идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

габаритчетата са супер поръчах си от колегата няма да сгрешите поръчвайте смело

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише я най долу под снимките к-та струва 18лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Искам да попитам дали мога да взема 3 броя крушки (не комплекта),за да имам 1 резервна, че винаги едната ми гори и изхвърлям другата и на каква цена. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали мога да взема 3 броя крушки (не комплекта),за да имам 1 резервна, че винаги едната ми гори и изхвърлям другата и на каква цена. Благодаря.

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха ми малко :lol:

В момента имам и няколко комплекта от другият тип цокли:

Цената е вече 16лв за комплект.

При поръчка на 2 комплекта пращам Ауди R8

001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли представа какъв живот имат тези габарити и дали изгаря цялата крушка изведнъж или 25 диода един по един ? Интересно ми е , че взе да ми писва да сменям обикновените единични диоди , които изгарят прекалено бързо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Производителят им дава 50 000 работни часа живот. Тоест дори и да е преувеличил малко не е проблем. За справка ксвноновите крушки имат живот 2500-5000 часа, а обикновенните крушки за фарове - 500-600 часа. Това е на теория. На практика аз съм с такива от вече 6 месеца и работят безотказно, дори и когато единия ми фар при силен дъжд и локви пропуска влага и се замъглява и при положение, че съм със 100-ватови крушки на фаровете и вътре е жега.

П.С.: Като гледам си с А6, там ще ти трябват от тези с пластмасовия цокъл, те дори са с 26 диода (един подарък :flipoff: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си 2 комплекта.Още на следващият ден сутринта бяха при мен.Доволен съм от видяното, а синът ми от R-8цата :) Колегата е точен и коректен.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си 2 комплекта.Още на следващият ден сутринта бяха при мен.Доволен съм от видяното, а синът ми от R-8цата :motz: Колегата е точен и коректен.Благодаря.

Радвам се, че сте доволни :motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...