Jump to content

Ауди А3 1.8Т - Завършен проект


Recommended Posts

Горе-долу колата си върви добре със спукан изпускател на четири места, но скоро ще има чугун :gruebel:

Малко избързА от втора на трета, чукни си го тоя прекъсвач кат хората, кво го жалиш. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибаси змияата как върви :gruebel:

Ама що толкова много връщаш газта на първа. Аз също връщах, ама съвсем леко, а при теб направо падна до 4 000 оборота..!?

Направи и един старт с вот-бокса да видим как е :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още едно клипче от днес, пак към края малко ми е мръднал телефона, ама много ускорява тва Ауди :gruebel:

Ето още едно клипче от днес с малко по-лош старт оот 0-130

Редактирано от shefa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка що не направиш един тест? Нали имаш Г-тек замери няколко времена със смяна на 7800 оборота (както сменяш сега) и няколко старта като сменяш на 7100-7200. Според мен ще свалиш още времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явка що не направиш един тест? Нали имаш Г-тек замери няколко времена със смяна на 7800 оборота (както сменяш сега) и няколко старта като сменяш на 7100-7200. Според мен ще свалиш още времето!

Тези дни съм направил поне 30-35 старта и пробвам доста различни неща, играя си с налягането на всеки старт и основно правя стартове до към 140км. че нагоре си е едно и също. Пробвал съм и на 7200обр. да сменям, но не съм пускал такъв клип за де не избяга конкуренцията :)

п.п. Имам времена от Г-тека, но не ги казвам, че става после една(нали знаеш), тоя Г-тек е такъв ония е по-верен и т.н.

п.п. Сега само тренирам за догодина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Днеска на Несторов мигам. светкам, не ме отразяваш ;)

Не съм те мернал :wall: другият път свиркай здраво и хвърляй камъни :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях със Сеата, а с една джипка (пикап), на стръмното след сердика център даже ти освободих лявата лента :flehan:

Викаш си , чекай че тоа е луд и да му направа место :flehan:

п.п. Сещам се сега за джипарата,мерси за мястото :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе стана ми интересно, дали сте мерили времена с WOT BOX-a и без него? Каква е разликата, ако може да се каже въобще?

И пак за wot box-a, той вървеше комплект с флат шифта или бъркам? Поне нещо такова си спомням от времето, когато имах идея да слагам на Голфа такава джвъчка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стана ми интересно, дали сте мерили времена с WOT BOX-a и без него? Каква е разликата, ако може да се каже въобще?

И пак за wot box-a, той вървеше комплект с флат шифта или бъркам? Поне нещо такова си спомням от времето, когато имах идея да слагам на Голфа такава джвъчка.

С г-тека няма времена без Вота. Трябва да замеря някой ден.

Вот бокса е една джаджа с шифта :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Малко да възобнова темата, че се забравихме. :zustimm:

От няколко дни съм вече с бензинова помпа Бош 040 вътрешна, че старата се сдаде точно на Кондю, малко преди квалификацийте. :hilezh:

Скоро ще има още екстри, но все нямам време да ги осъществя.

http://www.album.bg/bashshefa/images/29832253/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Тази събота и неделя давах газ и на Кондю и на Божура. В събота бях на Кондю и дадох време 13.8, но си беше и много топло, в неделя отидах на Божура рано сутринта и записах най-добро време 13.2, по-късно като се стопли средни 13-ки.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно ,когато я мерих беше 330к.с. на мотор.

Иначе колата след втора , когата спре да върти гумите върви на гръм. Терминалните са ми около 180км/ч. 60 фута ги правя около 2.4 :zustimm:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поздравления за колата :zustimm::respekt:

Има още какво да се очаква от нея. Тези дни малко подобрения имаше по сцеплението на колата и ще очаквам високи 12-ки на предно без нитро, което си е Супер засега. :dance:

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ха, тази кола съм я карал още като беше сток на срещите на Ланча :)/>)

Май доста хора сме сменили ланча форума :P/>

Аз пък последният път, като те видях беше с БМВ :hilezh: и накрая всички с Ауди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Up на темата.

p.s. Благодарности на Явор shefa, ЦЕЦО и Косьо (те си знаят защо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...