Jump to content

проблем с гнп


ghostdog

Recommended Posts

Има някакви демони в тая кола.....щом не пали.

можеби не трябва да търся майстор, а екзорсист

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя етер щото за сефте чувам?

Етера е допинг за сдуханите дизели да запалят,ползва се предимно зимата

като им умрат и акумулаторите,оба4е си е малко опасен щото може да скаса вал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли правил ли си профилактика на стартера , клемите и проверка на акомулатора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли правил ли си профилактика на стартера , клемите и проверка на акомулатора?

стартера е на макс 20к километра, акумулатора е слаб, но не ми е правил проблем да не запали заради него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така

колата е готова, не искат да ми кажат от бош сервиз какво и е било, знам само, че ремонта ми струва 90лв

отивам да я взема в 6, ще се опитам да ги натисна да кажат какво и е било и ще пиша, ако не здраве да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти кажат, значи, че е било нещо елементарно.

Отделно не е редно да не ти кажат, защото ти плащаш за ремонт и е редно да знаеш за какво плащаш по принцип, а и за да знаеш какво е правено по колата ти.

Виж, ако колата е тяхна и са ти я дали да я ползваш и не плащаш за ремонта, може да не ти казват.

Лошото е, че може да те излъжат и няма как да разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе как няма ти казват, как можа да го кажеш даже. Баси, ако верно така са ти казали и ти им платиш, не знам, нема ти чета повече темите <_<:lol::lol: . Нито тук, нито там (в "Дизела" :lol: )

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе как няма ти казват, как можа да го кажеш даже. Баси, ако верно така са ти казали и ти им платиш, не знам, нема ти чета повече темите :hilezh::hilezh::hilezh: . Нито тук, нито там (в "Дизела" :D )

ясно бе бате, тоя ми хълца по телефона, разговора беше дълъг просто реших да го спестя на четящите темата, както и да е, колата не си я взех понеже когато я запалиха да ми я докарат, тя загасна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! при което мен ме напуши някакъв зверски смях и ми мина през главата, че тия без да искат са я запалили.................. в крайна сметка се оказа, че е загаснала защото е глътнала въздух по някакъв начин след като са я оправили, а уж я бяха карали 1 час след това за тест, както и да е, оставих я там да видят сутринта дали ще запали, не посмях да рискувам да си тръгна с нея и да угасна по пътя, такаче историята продължава, очаквайте включване

все пак се потвърждава поне за сега, че не е гнп, ще видим утре дали няма да стане пак фал

официалната им версия е, че гнп-то е прескочило 4-5 зъба наобратно :stupid:

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина е прескочила. без смяна на ремък няма да минеш, пак ще прескочи..

бате говорят глупости, как прескача ремък 4-5 зъба назад, не напред - назад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сутринта колата нямаше проблем, за сега всичко е ок, но продължават да си държат на това, че са презаецпвали помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате говорят глупости, как прескача ремък 4-5 зъба назад, не напред - назад

ЕЕЕЕ добре! Може да прескочи както напред така и назад.Не си виждал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста неща може да прескочи - включително помпата да заклинва.Реално оправена ли е наистина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста неща може да прескочи - включително помпата да заклинва.Реално оправена ли е наистина?

какво да е оправено?

за мен това не е бил проблема

колата пали и върви, за сега не виждам проблем освен, че ми изгоряха 2 свещи които ще се сменят в събота

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата пали и върви,

Това имах предвид - важното ече колата е оправена и то срещу минимална сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това имах предвид - важното ече колата е оправена и то срещу минимална сума.

мда, но ми е интересно какво е било и ме дразни, че не ми казват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде е вероятно да е това ,щото за 90 лева в супердизел ме съмнява да са ти рпавили някав особен ремонт.Въпреки че кат се замисля те и за презацепване на помпата ако трябва да се свали предницата цената е подозрително ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде е вероятно да е това ,щото за 90 лева в супердизел ме съмнява да са ти рпавили някав особен ремонт.Въпреки че кат се замисля те и за презацепване на помпата ако трябва да се свали предницата цената е подозрително ниска.

не бях в супе дизел, в супер дизел няма да стъпя

бях в бош който е до летището

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...