Jump to content

Промоция Лукойл


fenn

Recommended Posts

А някой може ли да подскаже как мога да се сдобия с карта за намаление на ЕКО?

Имам една на АКБ - ако я искаш ще ти я дам. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите на Лукойл стигат до 15ст./литър отстъпка,което принципно не е лошо!

Интересно е,че когато бензина скочи пищим,че са го дигнали с 5-10ст./литър,а когато има некви отстъпки,искаме да са по левче/литър! :hilezh:

Проблема не е в "промоцийте",а както става ясно в качеството на бензина!

Ако си мислиш,че ЕКО са ги давали е така тия 2лв./20лв.,жестоко се лъжеш... :huh:

За кое се лъжа жестоко ? Че си напълних колата 2 пъти без пари с тая карта или за нещо друго ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кое се лъжа жестоко ? Че си напълних колата 2 пъти без пари с тая карта или за нещо друго ?

Че или качеството на бензина по време на промоцията е било много надолу(излизало им е по-евтино на тон),или че хиляди нищо неподозиращи са им напълнили,някакви "леки",стотинки надолу(преди,по време и след промоцията ако щеш),от което да се избият подаръците от по 2лв.

Да не влизаме в теорийте на конспирацийте,но все пак не приемай спокойно всичко за чиста монета... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти не ме разбра , на мен ми е пределно ясно какво е качеството на бензина в БГ и другаде..... все пак съм карал и с немски такъв.....

Но все пак е най-добрата промоция на която съм попадал не съм усетил колата да не върви както трябва или да гори повече или нещо такова..... просто за разлика от ШЕЛ в който зареждах незнам колко години , преди това и баща ми и накрая едвам взех 2 бутики руски стандарт.... заеби .

Лукойла казах по горе за мене е подигравка да си напълня колата до горе и да ми дадът една шепа жълти стотинки.... виж една минерална вода да ми подаряът ще съм къде къде по доволен ма не.... нали тука в БГ сме така клиентът винаги е "изклатен"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батенце ти както си написал името на темата звучи като "1 литър бензин и дизел в Лукойл струва 14 ст." Направо се облещих като прочетох, даже викам на жената отивам да заредя до горе + 10 варела от по 50 литра ;)

Отностно темата, Лукойл мразя не съм доволен и ползвам само OMV. Зареждал съм няколко пъти бензин от Лукойл (не само в София!) и съм по-разочарован и от ШЕЛ.

Редактирано от Kiryakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да подскаже как мога да се сдобия с карта за намаление на ЕКО?

http://www.eko.bg/Text.aspx?level=1&me...d=583&lan=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Като стана въпрос за Еко, искам да попитам дали има нещо вярно че картите на SDI са станали с 5ст отстъпка на всички видове горива, защото преди бяха с 2ст отстъпка, поне за пропан-бутана мисля че така беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Темата е стара, но общо взето мисля, ще ми свърши работа. Трябват ми две карти лукойл за намаленията им от 5 стотинки.. преди издаваха без проблем, ама сега имат само тия, които са си ги запазили. :hilezh: И аз имах в повече преди, но ги раздадох, та сега ако някой друг има в повече и му се пречкат да драсне едно лс :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята карта изтича чак 2013г. когато ми я зидадоха беше в началото на 2011 мисля и се учудих как ше са с давност 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...