Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги, понеже 15W40 GTX вече е полусинтетика, а TAF-X е с нова опаковка, но не мога да ги променя в обявата, моля преглеждайте в онлайн магазина - bparts-bg.com. Там всичко е актуално.

Мога да съм Ви полезен още и със:

Акумулатори BERGA

Съединители - LUK; SACHS

Окачване - Lemforder; TRW; MEYLE; SWAG; ROUVILLE

Спирачна с/ма - TEXTAR; ATE; TRW

и още много други части и аксесоари за автомобила Ви.

Питайте на Л.С или във формата за контакт в онлайн магазина - http://bparts-bg.com/form.php?FormID=4

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо Бързия познавате ли го? :lol:

Толкова експресно и точно обслужване скоро никъде не бях получавал :):dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на колегата АСЕ! :lol:

Да попитам... по принцип предлагаш ли масло за скоростни кутии?

За моята кола А4, 2002 г. AVF мотор 131 к.с. 6 ск. какво и колко масло по спецификация трябва да налея... намислил съм да го сменям! Ако продаваш такова моля да ми кажеш и цена!

Скоро става време да сменям и маслото на колата, та съм изключително доволен от кастрола който ми изпрати миналата година и пак ще поръчам.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<!--quoteo(post=621879:date=Sep 26 2008, 13:11:name=nobody_lbg)--><div class='quotetop'>Цитат(nobody_lbg @ Sep 26 2008, 13:11) <a href="index.php?act=findpost&pid=621879"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Трябва ми ТХТ - предлагаш ли?<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

ТХТ вече не предлагат никъде колега!

Magnatec или EDGE!

Това което беше ТХТ вече е EDGE!

Виж и сайта на Мотобул!

Не съм съгласен ,според мен заместителя е MAGNATEC Profesional LongLife 3! Edge го имаше още ,когато ТХТ беше на пазара.

Важното за този тип масла е да покрива нормите 50501 и 50507 ,които са норми за дизел (помпа-дюза)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е по истиското CASTROL или MOTUL за АДР мотор?

Е-е-е за ADR щом е колега и двете не са достойни :hilezh:

Сега сериозно: повече е въпрос на предпочитание към дадена марка, отколкото че има някаква голяма разлика между тях, обаче насочи ме първо дали полусинтетика или синтетика, за да мога да ти кажа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с AGN (който е идентичен с ADR доколкото знам) и карам от няколко смени насам с Motul X-Cess 5w40 от колегата ACE, повече от доволен съм. :blink:

Преди това бях с Total 5w40 и след като минах към Motul-а, разликата в поведението беше значителна. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да преповторя последния си пост, че не получих отговор :hilezh:

Привет на колегата АСЕ!

Да попитам... по принцип предлагаш ли масло за скоростни кутии?

За моята кола А4, 2002 г. AVF мотор 131 к.с. 6 ск. какво и колко масло по спецификация трябва да налея... намислил съм да го сменям! Ако продаваш такова моля да ми кажеш и цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да преповторя последния си пост, че не получих отговор :hilezh:

Привет на колегата АСЕ!

Да попитам... по принцип предлагаш ли масло за скоростни кутии?

За моята кола А4, 2002 г. AVF мотор 131 к.с. 6 ск. какво и колко масло по спецификация трябва да налея... намислил съм да го сменям! Ако продаваш такова моля да ми кажеш и цена!

Съжалявам, не съм видял колега...

Относно маслото на двигателя, трябва да е с норма 505.01

Подходящи варианти са:

Castrol EDGE 5W40 505.01 - 5л. = 108лв.

Motul 5W40 Specific 505.01 5л. = 88лв.

Motul X-clean 5W40 5л. = 88лв.

Относно маслото за скоростите, колата ти побира 2.35 литра

а това е подходящото за теб - клик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е за ADR щом е колега и двете не са достойни :hilezh:

Сега сериозно: повече е въпрос на предпочитание към дадена марка, отколкото че има някаква голяма разлика между тях, обаче насочи ме първо дали полусинтетика или синтетика, за да мога да ти кажа...

Ами колата е на 190 000 истински понеже я имам от 9г. но се кара много много рядко /поради служебна/ от последната смяна минаха повече от 2 г. и още не мога да стигна 8000км. но искам да го смена за всеки случай! Маслото не мърда от смяна на смяна не доливам и грам но от известно време и само понякога след загряване започнах да чувам тракане на повдигачи. Сега съм с полусинтетика и мисля пак такова да сложа !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :hilezh:

Аз от моторните масла съм поръчвал от теб и съм много доволен.... ще се консултирам с моя майстор дали маслото за скоростите е за смяна и ще поръчам!

Поздрави! :hilezh:

Редактирано от Audi addiction
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега АСЕ, моля те отг. на личното съобщение, което ти пратих онзи ден, че вече ми е крайно наложаща смяна на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега АСЕ, моля те отг. на личното съобщение, което ти пратих онзи ден, че вече ми е крайно наложаща смяна на масло.

Колега, нямам Л.С затова не съм ти отговорил, моля те прати ми го пак или по телефона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазарувайте от колегата много е точен! Истински, качесвени масла на цени без конкуренция! Работил съм с него и мисля и за напред да продължа! ;)

Имам и едно предложение към колегата, да започне да внася и продукти на BARDAHL! :)

Редактирано от Doomwisher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте мнение от кое масло да си поръчам ,MOTUL 5W-40 X-clean C3 8100 или

Castrol EDGE TD 505.01 5W-40 .колата е А4 1.9 ,110 к.с.,2000г. ,с мотул не съм карал ,а от кастрола каточели не съм мн доволин ,но все пак ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги дайте мнение от кое масло да си поръчам ,MOTUL 5W-40 X-clean C3 8100 или

Castrol EDGE TD 505.01 5W-40 .колата е А4 1.9 ,110 к.с.,2000г. ,с мотул не съм карал ,а от кастрола каточели не съм мн доволин ,но все пак ....

Ами аз съм карал и с двете, колата с EDGE-то сутрин на студено време може би е малко-по тиха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си от колегата масълце за скоростната кутия и съм много доволен. Коректен е много. Успех ти пожелавам и тук и в моето лице имаш още един доволен клиент.

Поздрави колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в офиса на Еконт:

Касиера: "УУу, тоя пловдивчанин потроши парите с това масло!"

Аз: "Защо, толкова често ли идват туби от него?" :hilezh:

Касиера: "Всеки божи ден, понякога даже и по няколко на ден, името му наизуст го знаем вече!" :hilezh:

Благодарности за бързата доставка и хубавото масло. :hilezh: :hilezh: :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в офиса на Еконт:

Касиера: "УУу, тоя пловдивчанин потроши парите с това масло!"

Аз: "Защо, толкова често ли идват туби от него?" :gruebel:

Касиера: "Всеки божи ден, понякога даже и по няколко на ден, името му наизуст го знаем вече!" :D

Благодарности за бързата доставка и хубавото масло. :D :D :):bia:

БУХАХАХАХАХАХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...