Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Здравейте,

Имам Ауди А4 1.8 бензин, 125 коня. Искам да му сложа Motul 5W40. Във Варна ми предлагат цена 128лв. за 5 литра. Може ли да ми дадете по-добра цена? Ще платя и за куриер разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж за пореден път съм Благодарен :respekt:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам Ауди А4 1.8 бензин, 125 коня. Искам да му сложа Motul 5W40. Във Варна ми предлагат цена 128лв. за 5 литра. Може ли да ми дадете по-добра цена? Ще платя и за куриер разбира се.

http://bparts-bg.com/product/14/5w-40-x-cess-8100-5-litra.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да изкажа своите благодарности на колегата АСЕ (респективно и на баща му) от Пловдив. Много коректни хора, които продават на нормалните европейски цени. Имах път към Пловдив и използвах момента да си купя моторно масло Мотул от тях. За сравнение Motul 5W40 X-cess 8100 5литра при колегата е 75лв, а във Варна ми искат 128лв... Взех си и маслен филтър и за 5 лева ми смениха маслото в един гараж до магазина на колегата. Призовавам колегите от Варна, които имат път към Пловдив да купуват от там моторни масла. Дето се вика и по куриер да ви го пратят пак ще ви излезе много по-евтино!!!

Пожелавам успех на АСЕ и дано има повече българи като него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, скоро предстои смяна на масло и мисля да поръчам, какво масло ще препоръчаш за А3 1.8 (АГН мотор) 98г. До сега не знам с какво са го карали, на 148хил. е, но не знам дали са реални. :2gunsfiring_v1:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със същият двигател съм и карам с MOTUL 5W-40 X-cess 8100 от колегата, вече няколко години. :2gunsfiring_v1:

Редактирано от STRSHR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги от скоро съм собственик на Ауди А3 1.9 ТДИ 110 hp АХФ какво масло бихте ми препоръчали за машинката : ) Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей Владо, дойде време пак да сменям маслото на колите :gruebel:. Трябват ми:

Castrol Magnatec 10w40 - 8 литра

Въздушен филтър за Ауди 100/С4 AAD мотор (имам маслен филтър)

Въздушен и маслен филтър за Ауди 80/B4 quattro, ACE мотор

Ако може прати ми цените на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих маслото и филтрите - благодаря Владо, точен си както винаги:hilezh:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРОМОЦИЯ

14.10 - 31.10

Castrol Magnatec 10W40 5л. и Castrol Magnatec Diesel 10W40 5л.

са с безплатна доставка за цялата страна.

Единственото условие е да направите поръчката си чрез онлайн магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега .Имам едно душегубчеrolleyes.gif А6 2,5 тди 2001 (Ц5)на 152000 реални .Какво масло ще ми предложиш и цена за 6лт. със масления филтър и без него дай цени . Аз съм се спрял на кастрол 5/30 но моето мнение не го вземай под внимание да е нещо във рамките на нормалното казано по бг. ЙоФтИнКоhilezh.gif.

можели също така да да получа по ЕКОНТ със наложен платеж . Благодаря може отговор и на личниzustimm.gifzustimm.gifzustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега , предстои ми смяна на масло за моето AUDI 100 / 2.0 E / 115 hp AAD , от колегата "VBI" ( който е със същия двигател като моя ) разбрах че Castrol Magnatec 10W40 е нашето масло , искам да попитам как става процедурата с поръчката че не съм запознат

Трябва да се регистрирам в онлайн магазина , така ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, моят автомобил е VW Jetta Cyti 2006г. Мотор 2.0 115к.с. BEV мотор (фейс на Бора) на 72000км.

Сега съм с масло Castrol 5/40 mag....зелените опаковки произведено в Италия и внесено от Мотобул.

След като изминах 7-8000км. започна да го гори значително.

Автомобила се кара на газ.

Мой колега супер доволен от теб е с Castrol EGGE 5/40 за турбо дизели и помпа дюза- то подходящо ли е за моя мотор.

Какво синтетично масло би ми препоръчал, а също и маслен и въздушен филтър.

Поздрави.

Редактирано от petyo_ch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега , преди малко поръчах масло като " гост " но понеже ми изписа нещо от сорта на " непосочен метод за доставка" и аз направих процедурата още един път :hilezh: , а после забелязах че ми е отбелязало цената на маслото и цена с наложен платеж ( от което съдя че явно съм успял и първия път ) а може и да не съм успял , та мисълта ми беше че поръчката е само 1 :hilezh: , надявам се да съм се справил успешно че ми предстои смяна на маслото а никога не съм пазарувал по интернет , но ми се ще точно това масло да сипя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, моят автомобил е VW Jetta Cyti 2006г. Мотор 2.0 115к.с. BEV мотор (фейс на Бора) на 72000км.

Сега съм с масло Castrol 5/40 mag....зелените опаковки произведено в Италия и внесено от Мотобул.

След като изминах 7-8000км. започна да го гори значително.

Автомобила се кара на газ.

Мой колега супер доволен от теб е с Castrol EGGE 5/40 за турбо дизели и помпа дюза- то подходящо ли е за моя мотор.

Какво синтетично масло би ми препоръчал, а също и маслен и въздушен филтър.

Поздрави.

???????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти АСЕ,

Искам да си поръчам масло 5W40 5l. за ауди 2,5 тди '99

Kакво да бъде?

Кастрол, Мотул, Кварц?

Искам да уеднаквя маслата с които караме семейните коли - мерцедес C220 CDI 2004/мерцедес A170 CDI/ БМВ Е60 530d - Какво ще ми препоръчаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Цените в онлайн магазина не са променени, но горепосочените цени може да ги ползвате съвсем спокойно на Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

от скоро имам AUDI A4 1.9 TDI 2003 PD AWX - мотор.

изкам да попитам с какво масло да го карам .В момента съм с CASTROL 5w40 magnatec OE 50501.

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...