Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Колега предстои ми смяна на маслото на мотора и на скоростната кутия,какви масла ще ми препоръчаш да си взема от теб? колата е Ауди А6 1.8Т 99г. със типтроник кутия и над 200 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги и вашите филтри ли бяха в насипно сътояние като моя

Твоя филтър а именно MANN W 719/30 се продава без картонена кутия, само с пластмасова капачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз карам Audi a6/c4/ adr и се замислям за Total quartz 9000 5w40 но като чета никой не си взема такова масло.Какво ще ми препоръчате тази марка или Кастрол 10w40.

Аз си взех такова и още мърда колата.Е,няма да е като кострол 5В40 ама...

Колегата е точен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво масло и филтри ще ми измислиш за автоматичната кутия /типтроник/ на Ауди А6 2.5ТДИ ,quattro,АФБ ?!

Ще те помоля да ми изготвиш оферта !

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега препоръчай масло за Ауди А3 1.9 тдИ 110к.с. е маторя на 240 000 по км. ама най вероятно повече . ДО варна не е проблем да сенднеш нали ? Или имам колега в плд мога да го пратя да го вземе той да ми го сенд ако не ти се занимава . И цена ?

Редактирано от Vik0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какво масло и филтри ще ми препоръчаш за автоматичната кутия /типтроник/ на Ауди А4 2.5ТДИ ,quattro,99 г. ?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде от днес с масълце и филтри от колегата B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, дошъл си точно като ме е нямало :rolleyes:

Разминахме се за малко иначе щях да те водя на кафенце :wink: Сега буто отива в бокса :P

Редактирано от Любо Audi А3 Тurbo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здр. колега, за АБК двигател какво масло ми препоръчваш на Мотул-4100 или 6100.Колата има газова инжекция.И доставката само на Тотал ли е безплатна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, имам аналогично питане за двигателно масло Мотул, моторът е с код АБК, с обикновена газова уредба. Какво масло и филтър ми препоръчваш, актуални цени към момента. Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един доволен от колегата ACE.Много бързо ми прати маслото и филтрите за което му благодаря.Досега карах с Mobil 10w40 ,но колегата ми препоръча Motul 5W-40 X-cess 8100 и сега двигателя работи супер тихо.Препоръчвам го с две ръце на всички. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, колата е Audi A3 1999 1.9TDI AHF 110k хайде моля те направи ми цена на Castrol 10w40 Magnatec Diesel 5 маслен филтър/ въздушен филтър/ горивен филтър ... някакви по възможност най евтините варианти ( КРИЗА Е ) ии задни накладки . И остави един телефон, мерси . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, колата е Audi A3 1999 1.9TDI AHF 110k хайде моля те направи ми цена на Castrol 10w40 Magnatec Diesel 5 маслен филтър/ въздушен филтър/ горивен филтър ... някакви по възможност най евтините варианти ( КРИЗА Е ) ии задни накладки . И остави един телефон, мерси . :)

Имаш цени като за криза на Л.С :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ACE,

Ауди А6 1,9 TDI AVG 110 к.с., какво масло ще ми препоръчаш да сложа ?

По километраж е на 137К, но сигурно е х2 ;)

Сега съм с кастрол 10w40 4Л. не е купен от теб и ми трака якоооо :angry:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ACE,как мога да си закупя 3л. MOTUL 10W40 Sinergie6100+ от София съм?

Редактирано от kaloian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...