Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги. Имаме спор с колега, който си купи Пасат Б6 на който на багажника пише 2.0 FSI, с червеното I. Той твърди, че това е ДВГ с турбина 200 к.с. Не трябва ли да е TFSI за да е с туброто?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.0 fsi на пассат е 150 кс, докато 2.0tfsi e 200 кс.

Що просто не вдигнете капака на приятеля ти и да видите има или няма турбина ?

Иска да хванеме бас за вдигане на капака. Твърди ми, че това е новия двигател на VW Group FSI който с червено I бил с турбина 200 к.с. и понеже не съм 100% сигурен не ми се слагат 100 лв. на капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не съм 100% сигурен не ми се слагат 100 лв. на капака.

Колкото % си сигурен, толкова лв. сложи на капака! :steinigung:

Сериозно, верно го покарай и няма как да сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Етo го решението на проблема ти: ЦЪК

FSI - 150 hp

ТFSI - 200 hp

Хващай се на бас освен ако тази лепенка ФСИ не е слагана допълнително :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм почти сигурен, че след като пише FSI без Т е без турбина, ама той се опитва да ме слъгва, че това е нов ДВГ и затова не се пише Т :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале как ще съжаляваш, ако се хванеш на бас, не е истина просто :hilezh:

Преди да си купя Шкодата карах няколко дена Пасат 6ца с обозначението на задния капак 2.0 FSI, но си беше 2.0TFSI 200 коня :hilezh:

Просто обозначенията при Ауди не е нужно да са 1:1 с тези при Фолксваген :argue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да възможно е: Случайно попаднах на това ЦЪК, според което 2.0 L ТSI AXX/BWA/CAWB/CCTA 150kw 204hp.

Доста вярвах на предишния сайт за спецификацийте на различните автомобили но явно не всички са вярни. :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото ли Т имаш предвид, което обозначава компресора в 3.0Т? :bia:

Анди, моля те, не ползвай този ;) емотикон, причиняваш ми неприятни асоциации с един господин във форума със съмнителна репутация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...