Jump to content

Климатика "умря" в движение


HARI0996

Recommended Posts

колеги даите малко акъл.преди няколко дни си карах по магистралата с пуснато клими вътре рай вън ад обаче до един момент както си работеше така спря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"както си работеше така спря"...е те това си е най-честия дефект дето се получава :hilezh:! Дай повече инфо ако искаш няква по-разумна насока...а и има доста теми повъпроса...пробвай с търсачката, почети малко :bia:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както работеше на 19 градуса започна да духа по скоро хладно все едно си пуснал парно на студено без климатик спрях веднага климатика и го пуснах пак но нищо пак хладно спрях помолих жената да го спира и пуска докато слушах отпред чува се как се вкючва компресора но не иска да работи става вапрос за А3 125к 99година че забравих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си фреона как е може да имаш теч някъде .Другият вариант е да видиш дали вентилаторът на радиатора работи ,защото ако не работи налягането на фреона става много високо и системата изключва ,за да не гръмне радиатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ти е паднало налягането на фреона в системата и вече не е ефективен климатика,ако напълно е свършил фреона няма да ти тръгне изобщо компресора,а ти казваш че е включвал.Иди най-добре да ти замерят налягането на фреона в системата.А и както каза колегата провери вентилатора дали включва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от три години си тук и би трябвало да знаеш как се пише заглавие на тема,такова "Спрял климатик" нищо конкретно не значи,поне пиши "Климатика "умря" както си работеше",да има човек отправна точка и да знае дали има инфо по темата и дали да влезе и да пише."Спрял климатик" може да означава,че ти си го спрял и сега се хвалиш.....,например :stupid: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на мен ми се случи същото. Само че почна да духа яко горещо. Повредата се равнява на заминал компресор, които ще ми излезе бая скъпичко :hilezh: 400-500лв 2ра употреба, нов 1000, и от там нататъка още талсании. Много ми беше лошо когато разбрах тези суми :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми препоъчаха сервиз стенли в горна баня обадих се момчето беше много отзивчиво ще го посетя днес след 17 да видим каква е присъдата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от перката, защото човека се е движил извънграда. Там такова нещо не ти трябва.

Не е от датчик, защото пише, че работи компресора, а той не включва ако няма налягане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера го закарах в сервиза много готини пичове пробваха проблема да не е електрически но де тоз късмет.закачиха го на стенда компресора вклюва но не варти фреона второ което видяхя че е препълнен с фреон от предното допълване и тогава хората ми казаха че почти 90проценто компресоре е заминал но ако искам за по сигорно да го свалят защото може и дае реле.днес си го взех раздробени бутала в следствие на тези близо 300 гр.фреон повече може да го закърпят да работи ако ми е за продаване но няма гаранция колко време ще работи а то се е за жената.иначе 350 компресор втора ръка от тях проверен 90лв нов дехидратор и 60 сваляне и качване предложението е мн.примамливо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо. Постоянно повтарям, че по-малко фреон не е проблем, но повече е лошо. Цената бива, но ги питай за гаранция все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...