Jump to content

Евентуален проект за вграждане в - Ауди -


Recommended Posts

Аха хахаааа е Шпекси да види във Враца едно S4 (B5) са продава да праим бартери на салоните да одума продавачЪ като първа промянЪ по колицата :):2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая джаджа дали може се намери читава втора ръка някъде и на какви пари ...

PIONEER AVH-P5900DVD

e4439f035e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се намери на цена около 600 лв. или нагоре , но да ми кажете него за какво по различно от навито ще го използвате ? Вярно ще спестите 300 - 400 лв , но ще се загрози цялото табло , а функциите ще са му същите като на рнс-е навито , а освен това на навито можеш преспокойно да си подкараш телевизията , както съм направил аз , докато на пайнера тунера с антените му струва 600 лв. И какво се получава - 1200+ лв. и визия която хич не пасва на таблото + ако си със BOSE саунд във колата , след като сложиш пайнера ще имаш чувството че вместо бас в колата имаш тенджера и чирпак :stupid: . Пробвал съм и с такива работи преди да сложа навито и да ти кажа по хубаво от оргиналдъто няма :stupid: .

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха хахаааа е Шпекси да види във Враца едно S4 (B5) са продава да праим бартери на салоните да одума продавачЪ като първа промянЪ по колицата :zustimm::)

Едва ли, никога не съм ходил във Враца. Ама може някой път да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто а за какво ти е тая навигация като не можеш да я ползваш за навигация ? Ще имаш само цветен екран на който да си гледаш станциите на радиото.

Освен изброеното RNS-E няма ли и Телевизия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен изброеното RNS-E няма ли и Телевизия?

Някои имат и ТВ тунер ама освен, че ловят няколко проблеми качеството е сравнимо с Юность.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се като съм останал с впечатлението че си някъде от Враца ... и за тва така ше ме извиняваш значи :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Объркал съм се като съм останал с впечатлението че си някъде от Враца ... и за тва така ше ме извиняваш значи :)

Не е от Враца Метката, от село Бутан е, пак е в околията, но не баш. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се намери на цена около 600 лв. или нагоре , но да ми кажете него за какво по различно от навито ще го използвате ? Вярно ще спестите 300 - 400 лв , но ще се загрози цялото табло , а функциите ще са му същите като на рнс-е навито , а освен това на навито можеш преспокойно да си подкараш телевизията , както съм направил аз , докато на пайнера тунера с антените му струва 600 лв. И какво се получава - 1200+ лв. и визия която хич не пасва на таблото + ако си със BOSE саунд във колата , след като сложиш пайнера ще имаш чувството че вместо бас в колата имаш тенджера и чирпак :) . Пробвал съм и с такива работи преди да сложа навито и да ти кажа по хубаво от оргиналдъто няма :rolleyes: .

[/quot

колко оригинални радиа смених, с цел да не загрозявам визията и стигнах за пореден път до извода: няма по-добра музика от Пайнер особенно старите серии!!!

Редактирано от audi6644
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук съм съгласен с теб колега...старите серии са номер 1 , със всяка следваща пада качеството на компонентите от там и качеството на звука и приемането на тунера.....

Като цяло на Б5 конзолата наистина много рядко да не кажа изобщо не пасва като визия нищо автърмаркет освен фабричната навигация, за това се правят малко козметични промени по конзолата/ а и не само/ че със съответния дабъл дин Пионер да се докара наистина хармонична визия приятна за окото , както фабричното реение...

Редактирано от BANANA1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Банана1 можеш ли да приложиш снимки на подобна доработка с алтернатива Пайнер да видим как се е получило и дали докарва полу оригинален и доволен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи какво искаш да имаш - навигация или телевизия или и двете?

http://www.garmin.bg/?s=5&i=263 - това е и двете ама няма плеър

Редактирано от limper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти недей се смя , щот само кардаринки като тебе си купуват жбл за домашни колони ... :rolleyes::dance:

Редактирано от BANANA1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти недей се смя , щот само кардаринки като тебе си купуват жбл за домашни колони ... :lol::hilezh:

Тва "кардаринки" треа да е нещо много интелигентно, начетено и далновидно, нали? :rolleyes:

E90 за праймъри стерео двойка в къща е най-доброто за рок музика в диапазона до 1300лв. (ако слушах джаз или класика немаше да си ги купя :lol: )

А по добро от Алпайн за хед-юнит в кола аз не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кекекеке алпайн , голям шегаджия си бил :rolleyes: свирят прилично високите им модели, но за да си ги сложи човек в колата требе да е естетически инвалид .. :lol:

тва хеад юнит неква главна бойна единица ли ше дойде... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва хеад юнит неква главна бойна единица ли ше дойде... :rolleyes:

Ела да чуеш при мен, главната бойна единица как възпроизвежда ниски, средни и високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цорци ти си една друга история ... :rolleyes::hilezh:

в темата говориме , че много рядко некъв дизайн радиа се вписват в централната конзола на б5 и пионер с няколко модела е ок за там , ама алпайна нема нищо общо с нищо общо....

Редактирано от BANANA1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, пионера пасва, щот е с по-ретро дизайн и обикновено е черен с червена подсветка.

Съгласен съм, че сребристите алпини не пасват, много, ма аз пък намирам че вървят с хромираните дръжки отвътре на вратите.

Но за мен е важнен звукът да е истински. А за интериора ми в важно само копчетата да светят в червено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...