Jump to content

Recommended Posts

Около мен МАСА народ мина през ифон и го захвърли завинаги! Предимно жените си остават с него, "само щото е красив белия", както се оправдават :rotcol: Има и мъже, които си го ползват, ма тва обикновено са някви скарани с технологиите дупета от маркетинга или селса...

Цорци не се заяжда никога, той ни е пътеводната светлина.

ПП: В русенското спарки не искат и да чуват за друг телефон, освен за зарзавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли начин да се качат DivX/Xvid кодеци на 4S и има ли съответно плеър поддържащ БГ субтитри?

Има ли шанс за flash през iPhone? Да, знам, че flash "умира" от известно време, a и Apple, и Adobe "не мелят нещо брашно заедно", но аз ползвам телефона сега (а не след 5 години)и много би ме дразнило, да имам "орязан" browser.

Предстой ми смяна на телефона и дилемата е между 4S и Note, така че ще съм благодарен за всяко инфо свързано с 4S.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябват кодеци. Качвай някой плеър и гледай кви да е филми със субтитри безгрижно:

http://itunes.apple.com/bg/app/buzz-player/id389744738?mt=8

Флаш сайтове се гледат също безгрижно с тоя браузър:

http://itunes.apple.com/bg/app/puffin-web-browser/id406239138?mt=8

п.п

Няма ли да изглеждаш малко смешно с таблет долепен до ухото:

Samsung_Galaxy_Note_review_10-420-100.JPG

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JVV, благодаря за бързия отговор.

П.П. Смешно е, но има BT слушалки. :rotcol:

Истината е, че малките играят много флаш-игрички и по-големия екран ще е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никоя флаш игричка не върви както очакваш на телефон или таблет.

Вземи 5 инчов телефон като този и се опитай да го ползваш с една ръка.

На децата им купи компютър за игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПичОве, айде да се поспрете малко със спама. На който не му харесва телефонът, за който е темата, да я прескача. Даже и със Симбиан някакви сравнения се появиха, това е несериозно :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да си взема айТелефон и аз не ги харесвах, смятах, че това са телефони за 'кифли' и хора, които да се показват по някакъв начин материално.Е да де ама от както ползвам този телефон ми се обърна коренно мнението!Наистина това е телефон, който ако нямаш мобилен интернет, няма смисъл да се взима и ползва.Цялата му функционалност е базирана именно на интернета.От почти 3 седмици вече съм с 4S и го сравнявах със новата ми-стара 4ка и мога да кажа, че наистина е по-бърз, а камерата му е ненормална за телефон!Сири-то е боза, поне според мен, няма никаква функционалност за България, което е много тъпо и не разбирам защо са орязани локейшъните.Лично за мен това не е телефон за игри!!!Ползвам много програми, които са ми в огромна полза за мен и за работата ми, която работя.Това което съм чувал от мои познати имащи галакси С2, наистина е голям конкурент на айТелефона, не мога да кажа лоша дума за него при положение, че в някои неща е по-добър и бърз от епъл продукта.Но вече тук си идва личния избор дали самсунг или епъл :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за игри е перфектен.

Това че не знае български далеч не прави Siri боза.

Боза може да се нарече аналога в Windows phone.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не говоря за езика на който говориш на Сири, а за самата му функционалност, която предлага за България.Аз проблеми с английския език нямам и се разбираме перфектно със Сири по това отношение, но като и кажеш "Where am I", ти отговаря "Sorry Bobo, I can't provide maps and directions in Bulgaria".Между другото, пропуснах да кажа, че наистина е много дразнещо сутринта да си заредиш батерията на телефона и вечерта като се прибереш да имаш 40%.На 4ката ми имах батерия за почти 3 дена без зареждане - може би това е единствения минус за сега на 4S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък исках да кажа, че това че не работи в трета глуха не го прави боза.

Батерията на 4S издържа два дни нормално ползване. Писано е, почети малко, изключи глупостите и ще го установиш. Не е от 4S, а от iOS 5.x.x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз Сири-то го ползвам в трета глуха и при това положение за мен е боза.Чел съм много и знам, че проблема уж е софтуерен, но и на 5.0.1 с която съм и аз, пада по същия начин.Аз казвам впечатления от работата ми с телефона, а не неща които съм прочел-нeдочел.Поне при мен батерията не може да издържи 2 дена.Всички програми, които са ми на телефона са наново инсталирани и не е даван backup от iCloud-a.Но както и да е, може и да съм оцелил на кофти iphone.Между другото имам още 3ма приятели със същия телефон, 2ма от които са дистрибутори на епъл за България и при тях е същото.Още като им пристигнаха на 23 октомври бяха доста разочаровани от батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато живееш в трета глуха много неща са боза. И 3G-то е боза ако живееш в някое врачанско село.

Чел си повърхностно ако си чел изобщо.

Изключи например сетването на тайм зоната по GPS.

Недко, със спряно 3G телефонът и 3 дни може да откара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен 4-ката ми кара поне 3 дни, 3gs-а трудно 2 , 4s нямам , но имам преки наблюдения за до 2 дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и на някой да му издържа и по 2 дни телефона, не знам, но при мен повече от денонощие и малко не може да издържи.Средно за един ден от 8 часа до 22-23ч е паднала от 100 на 30-40%.Не знам.. Дано скоро да оптимизират новата os <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощно време го слагам на аеро режим и батерията държи една идея повече. 4-та при мен кара средно 2 дни, не че ми пука особенно, но един ден е тегаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен 4-ката ми кара поне 3 дни, 3gs-а трудно 2 , 4s нямам , но имам преки наблюдения за до 2 дни

Аз пък не съм видял друг освен на теб да ти кара толкова. Всичко живо си зарежда 4ката всеки ден, ако не иска на следващия да му умре по обед. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я зареждам през ден с интензивно ползване. Ако изключвам 3G когато не ми трябва спокойно издържа три дни.

п.п

Тука заприлича на темите за разхода на аефена. <_<

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на 1 day and 4 hours standby и 4 h 30 min usage и на 50%.

Ама ти и мен не си ме виждал.

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...