Jump to content

Recommended Posts

А някви клюки някой чул ли е кво ново ще има кво няма да има....мноу ма дразни тая политика на ейпълите до последно да не се знае кво ще е <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма далавера Боби, просто изтича договора на картата в август, но ще го удължа като безсрочен и като дойде момента ще реша новото или евтиното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знае ли някой как:

говоря по телефона и се налага да запиша някой номер - и аз го пиша на ифонето, обаче като свърши разговора и номера изчезва написан на клавиатурата, и после нема намиране ....само веднъж успях да го изкарам пак , но не разбрах как точно се случи тва ...некви идеЙ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че си пребих телефончето. Понеже все още съм в обучителен период и нямам идея какво и що, та казуса е следния. Реших да си синхронизирам апарата с итюнс, там имаше ъпдейт който почти насила ме накара да направя и го направих става въпрос за версия 5.1.1 на иос. След този ъпдейт, някои от апп които имах са изчезнали, включително и сидия и една друга "instalous". Изчезна ми и опцията с която като тръкна горе при датата и ми излизат опциите за WI-FI, 3G, Edge, Bluetooth, и т.н. Моля за леко обяснение като за начинаещ какво съм си причинил, как и възможно ли е да си го възстановя както си беше? Доколкото изчетох май след ъпдейта не е "jailbreak"-нат вече. В итюнс направих бекъп, но в компютъра, не в облака. Търсих търсих, но така и не намерих от къде се дава бекъп. А и дори да направя бекъп, дали ще ми върне както си беше или само ще ми "downgrade"-не IOS-а? Ако сега се хвана да си правя jailbreak, има ли вероятност да си изтрия apps, който имам на телефона. Има две програмки за транспондери и сателитни локации, които са ми ценни и са по 20$, не ми се иска да ги изгубвам. Виждам, че тук има бая разбирачи, та ще съм благодарен за едно рамо. :bia:

Уфф, забравих. Апарата е Iphone 4.

Редактирано от D_I_V_A_K_A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо му няма. Махнал си джейла.

Има jailbreak за 5.1.1. Изтегли последен redsn0w и го оправи.

Не можеш да върнеш нещата от Cydia от бекъп. Трябва да ги сложиш ръчно.

Купените приложения са в акаунта ти в itunes. Няма да ги изгубиш.

Edit:

Не се занимавай с бекъп и рестор+jail.

redsn0w 0.9.12.b2 за windows

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_win_0.9.12b2.zip?attredirects=0&d=1

Редактирано от JVV
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, jailbreak-а, вероятно е готов, имам сидия на екрана и работи :) Обаче, не знам дали правилно го направих, в описанието което четох за "how to" искаше да вляза в някакъв "DFU MODE" с клавишни комбинации, а аз директно му дадох jailbreak. Това проблем ли е? И след като си върнах сидията, сега как да си направя да плъзвам горе върху датата за да ми излиза навигацията за WI-FI, 3G и т.н. Някаква програмка ли трябва да сваля?

Редсноуа който ползвах беше 0.9.12.b1, за съжаление вече го бях почнал като видях този тук.

Редактирано от D_I_V_A_K_A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си актуализирах tapatalk и от тогава не работи добре. Независимо в кой форум искам да напиша мнение, ми се затваря директно програмата, след като докосна полето за добавяне на мнение. 100 пъти пробвах и нищо. Има ли начин да се оправи или да чакам следвашара актуализация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си едитвам постовете, отдавам го на настройките на форума.

Sent from плодзеленчука

Ставаме поне двама с подобен проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста повече сме, ама на някои ни писна да мрънкаме :wall:

Няма да едитвате ве. Ше премисляте по 5 пъти поста. Затва е направено така. :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си едитвам постовете, отдавам го на настройките на форума.

Ставаме поне двама с подобен проблем.

Аз също не мога да едит-вам, та се налага през браузера.

Някога имали ли сте такава възможност или аз просто не помня поради факта, че не използвам програмата често? :unsure:

Принципно не би трябвало да има настройка във форума, която да забранява това, а по-скоро самия плъгин на Tapatalk-a трябва да се възползва от тази функция. Ако не го прави значи проблемът е в него, а не във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някога имали ли сте такава възможност или аз просто не помня поради факта, че не използвам програмата често? :unsure:

Аз съм едитвал преди, но от едно известно време (има си тема) в АКБ нито се редактира, нито пък ми отваря "първото непрочетено" мнение.

Само тук:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...