Jump to content

Recommended Posts

Не че съм фен на нокиите, ама на фитила снимката не е лоша, по моето непрофесионално мнение.

Не ми изглежда като "фейл" .

За посред бял ден с толкова сняг е абе задоволителна. Всеки 5 Mp телефон ще направи такава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, вие ташак ли си прайте , или верно имате хамбурГски салам на очите? 

За един прЕател питам ....

Земете се загледате в снимката на Нед.... Някъде по планините отзад, по небето, по клоните на дърветата и след това отворете моята на Фулсайз

Тая на дървения философ вечерната изобщо не мисля, да си губя мозъчното пространство, от нея даже Първата ми Нокия 920 правеше по хубави...

 

Така, дет сейд, това е телефон от Септември месец 2015 година кумен за 580 лева Декември същата година.....

Е няма как да им дам 1200 лева с тая камера ....

 

Утре ако не ме мързи ше ходя до Южния да направя същата вечерна снимка за да няма свободни съчинения.На тъмно пък ептен няма шанс, говоря за поинт енд шуут, не за настройки преди снимане и обработка след това като на СПънки.

 

Един близък план на добичето(да се има предвид, че тоя гаргамел никога не застава мирно за снимка :hilezh: )

b0582e524892151.jpg 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапатолк явно я е надъвкал от компресия, което не е кой знае от какво значение. 7 има доста по-добра картинка спрямо 6s. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като картинка не мисля, че изглежда ужасно. Ако гледаш на 100% в което не намирам особен смисъл тогава се вижда намачканото от компресията. 

Отделно, като гледам на тъмно като се снима като цяло е доста добре като картинка, на 100% отворено обаче се вижда омазването от шумоподтискането. За 7-цата става дума. 6s доста по-зле се оправяше на тъмно. 

 

http://nedkodimitrov.com/iphone/IMG_0028.JPG

 

http://nedkodimitrov.com/iphone/IMG_0146.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фитиле, кво се пънеш за тая камера на тая нокиа толкова ... не знам. Добра е и толкова. На ифоните и галакситата от 2015 и следващите модели е по-добра. На пръв поглед и липсва динамика на хардуерно ниво, което компенсират със софтуерни алгоритми и съответно не особено успешно. 

 

Както и да е, пускам примери (без корекции):

 

 

iPhone 6 след залез:

rZbtOsl.jpg

 

iPhone 6 куче point & shot:

fF9lefu.jpg

 

iPhone 6s нощем:

527PXzs.jpg

 

iPhone 6s здрач:

2tNw5L4.jpg

 

 

iPhone 7:

Ya8L1OS.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извадих и цъкнах копчето ... 6s plus

Нямам идея какво толкова се очаква от тия снимки и дали на конкурс за телефонна снимка ше се явявате?

54ff3df9e1b0ca15c18925365e8b31ec.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фитила е обикновен трол, няма смисъл да му се връзваме. Няма да си купи айфон освен ако не е 580лви го е яд че не изкарват нова версия на 3310. Също в последната страница потвърди, че идея няма какво значи хубава снимка. 

 

32049568381_c1c4e5b671_k_d.jpg 

 

30872460334_f9e43860b5_k_d.jpg 

Редактирано от Spunky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам свободни 1 гб, не казва нищо, върти часовника на ъпдейта/апа, докато изгасне. Последен ъпдейт съм, 10.02 и все едно нямам апстор. Нито тегли, нито ъпдейтва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, zlobil написа:
settings-app store store-view id-sign out

 

след това sign in и би трябвало да се оправи 

Направих го това и когато се опитах да влезна в профила сиIMG_4568.JPG след това последвах Forgot apple id or password и влезнах в айдито си IMG_4570.JPG

Виждам си дивайсите IMG_4569.JPG

Но във сетингс не мога да влезна в апстора. Ибаси змиътъ

ПП: Паролата е вярна, ако напиша грешна надписа вибрира.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега влезнах в apple ID-то си от служебния компютър. У дома от мака влизам в аитунес, но от телефона не иска.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал ли през мобилния нет, а не wi-fi? Тъпо, но понякога ми се е случвало да не зареди нещо и като изключа wi-fi всичко е ок. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се е случвало когато App Store-a имат някакъв проблем при тях. Оправи се след ден-два без никакви схеми. Имаш ли друго мобилно устройство което няма проблеми с App Store? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...