Jump to content

Recommended Posts

На жена ми айфона няма проблем сапстора. Довечера ще опитам да се закача на нейния апарат с моето айди. Междувременно ресетнах и пак не се оправи.

Преди 2 часа, theuser написа:

Пробвал ли през мобилния нет, а не wi-fi? Тъпо, но понякога ми се е случвало да не зареди нещо и като изключа wi-fi всичко е ок. :nixweiss:

Мда ей сега влезнах в акаунта през 3G. Ъпдейтва само на 3G на wife не иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да ми препоръча някакъв читав силиконов калъф за iPhone 7 подобно на това http://www.apple.com/shop/product/HKJG2ZM/A/tech21-impact-clear-case-for-iphone-7

 

Споделяне на лични впечатления е желателно, защото има доста по сайтовете, не знам дали има смисъл да ходя до някой istyle или да поръчам онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/27/2016 at 11:08 PM, grizzly said:

http://audibg.com/forum/index.php?/profile/2395-skiller_1/

Е човека или поне един от хората които ги правят. Има му телефона из форума 0898432880. Ясен се казва. На Пиротска мисля му е сервиза. Може да пратиш поздрави.

 

----

Айде и телефона му издирих да не се мъчиш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кажете ми в Пловдив магазин за Епъл продукти.На жената зарядното се скапа и със друго не иска да зарежда ,пише че продукта не е оригинален и тн.В мола има един ibalka,но там казаха,че нямат и дори със техните уж сертифицирани можело пак да не зарежда.Телефона с оригинално зарядно от друг айфон си зарежда без проблем.Телефона е 5s.

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Angelpleven написа:

Кажете ми в Пловдив магазин за Епъл продукти.На жената зарядното се скапа и със друго не иска да зарежда ,пише че продукта не е оригинален и тн.В мола има един ibalka,но там казаха,че нямат и дори със техните уж сертифицирани можело пак да не зарежда.Телефона с оригинално зарядно от друг айфон си зарежда без проблем.Телефона е 5s.

Ангеле, у мол плоив в iabalka до изхода от подземния паркинг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се зарежда ,в ябалката казали че имат само двуметрови лицензирани,но не гарантирали че няма да светне пак.Чакали уж доставка ,но последния път им доставили само 1 .Със айфонско си зарежда на 100 процента без проблем.

Дал съм задача на брат ми да намери зарядно от някои от неговите приятели разсипници(16-17 годишни келеметори :hilezh:) все някой е удавил или счупил поне 1 ябълка.

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бизони-масони, каква е вероятността това да е вярно:

Quote

•Заключен е към шведския оператор "3" до 28.04.2017, а в България работи с турбо сим (gevey, r-sim 30лв от сервиз на Apple ).След 28.04.2017 ще бъде автоматично отключен към всички оператори.

За Iphone SE става дума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става дума да бързам,просто ми е интересво как може да се заключи у-во за една годива и после да се отключи автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с тоя моабет автоматично ми звучи несериозно - защо?
Защото на времето когато си купувах първия Айфон от Теленор моабета беше същия "Когато изтече договора,ще се отключи автоматично"

Да ама не,след като изтече договора се наложи да отида на място,с документите,да подам молба,да ми пратят код или СМС,че е отключен и не на последно място за го свържа с iTunes през компютър и чак тогава вече щастието беше пълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да се отключи автоматично. Всичко става с молба до съответния оператор. Това са писаници с цел по-лесна продажба(предполагам, че цитираш някоя обява).

Другият (неофициален) вариант за отключване е със заплащане на човек, занимаващ се с това. Има такива предлагани услуги. Там цената зависи от оператора, към който е заключен телефона и варира в широки граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма автоматично отключване. Когато изтече договора и САМО при заявка от клиента, оператора пускат заявка до apple за отключване на апарата. Разбира се заявката може да се пусне САМО от лицето сключило договор. В някой случай може и лицето притежаващо пълен набор документи, но по рядко.

 

И както колегите са казали по горе, нужна е връзка с iTunes.

 

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорихме си преди време за калъфчета и честно казано май си намерих калъфчеТО за моя iPhone 6, а именно ето това:

 

https://www.amazon.de/QP-Ultraslim-Schutzhülle-schwarz-transparent/dp/B01EID97S0/

 

Скандално тънко, ултра перфектно прилепва към телефона и придава точно необходимото телефонът да спре да се изплъзва от ръцете. Тънък е точно колкото да покрие изпъкналия бутон за Silent режим! 

 

Мега хепи съм и препоръчвам супер горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова е тънък, че въобще не се усеща, че има нещо по телефона. Ако седи примерно пред теб на маса спокойно ще кажеш, че няма протектор! Отделно като го хванеш въобще нямаш усещането, че телефонът е станал по-дебел.

 

Никога не съм имал протектор на телефона и винаги съм ги презирал. За първи път се кефя на калъф на телефон. Без да преувеличавам!

 

Звучи малко тъпичко да хваля по такъв начин нещо за 15 лева, но реално като няма rocket science хората просто са направили перфектен в моите очи продукт. Честна пионерска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм ползвал такъв тип кейсове на всичките си Айфони от 5-ца насам, тъй като и мен много ме радват. Само, че си ги купувам от Ибей или Алито в най-евтините им разновидности от по 1$.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, Wizi said:

Толкова е тънък, че въобще не се усеща, че има нещо по телефона. Ако седи примерно пред теб на маса спокойно ще кажеш, че няма протектор! Отделно като го хванеш въобще нямаш усещането, че телефонът е станал по-дебел.

 

Никога не съм имал протектор на телефона и винаги съм ги презирал. За първи път се кефя на калъф на телефон. Без да преувеличавам!

 

Звучи малко тъпичко да хваля по такъв начин нещо за 15 лева, но реално като няма rocket science хората просто са направили перфектен в моите очи продукт. Честна пионерска!

 

поръча ли вече да ми вземеш и на мен един? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...