Jump to content

Каква е ролята на модераторите във форума


Recommended Posts

Не разбирам защо не чаткате как си играя с вас.Пускам си по 2-3 изречения и ви гледам сейра като от време на време пускам по още някои друг пост за да пробвам дали сте успокоили нервите си и с изненада разбирам,че когато си пойскам мога да се опитам да ви разклатя нервите и да започнете да използвате груб език и това без нито една лоша дума от моя страна.Това ме удивява!Колко много ви купа от чуждото мнение и в частновст от моето.

Адрес на коментара
  • Отговори 250
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз кво разправям?Хора,които като някои напише нещо,което ги засегне по някакъв начин започват да обиждат.Точнo такива не стават за модератори ама грам!Модераторите не са виновни,че сте спамери.Вие спамите,а не те.Та вземете се позамислете малко кви ги вършите и погледнете малко ващо канче,а не гледайте чуждото под микроскоп.

Батка най-модерна с А4ка ,недей да се опитваш да мислиш ,защото не ти е силна черта,повярвай ми :unsure:

Не си наясно изобщо с тукашните отношения и ситуации....

Адрес на коментара
Батка най-модерна с А4ка ,недей да се опитваш да мислиш ,защото не ти е силна черта,повярвай ми :unsure:

Не си наясно изобщо с тукашните отношения и ситуации....

ма той бил шегаджия, не виждаш ли? мамина рожба битакаджийска ще те видим може ли си толкова уравновесен наистина.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Не разбирам защо не чаткате как си играя с вас.

Пойскам, сейр. Псуваш на майка бе младеж.

Дразниш с дебилизма си, не с друго. :unsure:

Стига си срал в темата. Говорим за сериозни неща. Потапяй се, че пречиш.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара

Яворе ти пък си един от малкото,от които съм останал с много побро впечатление :unsure:

JVV последните 2 страници какво полезно нещо каза?А по-предните?Какви конкретни предложения дадохте за да се пооправи форума и културата в него?

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Не разбирам защо не чаткате как си играя с вас.Пускам си по 2-3 изречения и ви гледам сейра като от време на време пускам по още някои друг пост за да пробвам дали сте успокоили нервите си и с изненада разбирам,че когато си пойскам мога да се опитам да ви разклатя нервите и да започнете да използвате груб език и това без нито една лоша дума от моя страна.Това ме удивява!Колко много ви купа от чуждото мнение и в частновст от моето.

Отдалече си личи че си голям играч, професионал. :unsure:

Но пък в тва има и нещо позитивно. Появява се конкуренция на протрития Шпекс... а в теб има огромен потенциал. :steinigung:

Адрес на коментара
Яворе ти пък си един от малкото,от които съм останал с много подбро впечатление ама така като е тръгнало.. :unsure:

Повярвай ми, ако продължаваш с дебилизма си, ще си развалиш мнението за много хора. Айде, както и по-горе ти казаха, хващай и се оривай нанякъде.

Адрес на коментара
JVV последните 2 страници какво полезно нещо каза?А по-предните?Какви конкретни предложения дадохте за да се пооправи форума и културата в него?

А ти? Ти кво смислено и по темата написа?

Адрес на коментара
Какви конкретни предложения дадохте за да се пооправи форума и културата в него?

Конкретното ми предложение е акаунтите на такива като теб да се изтриват след третия пост. Проличава си какво си.

Спирай да плямпаш. Хубава тема беше.

Адрес на коментара
Яворе ти пък си един от малкото,от които съм останал с много побро впечатление :steinigung:

заблудил си се ....

той е лош...мноу лош...особено ,ако е влезнАл в ролята на Мики Маус

Адрес на коментара

Беше,но я развалихте.Куро написах,че според мен предложените за нови/допълнителни модератори хора не са подходящи.Иначе може би за да се спра масовия спам във форума има нужда от ясни правила:

1.За отделните нарушения да има отделни наказания,които се прилагат абсолютно винаги.Най-добре да има видим за всички бан лист,в който да пише кои за какво е баннат и до кога е бана.(примерно като тема модератора като банне някои и пише там)

2.Да има глобални модератори,които се грижат за целия форум и модератори на конкретните раздели.(по трима на раздел най-вероятно са достатъчни)

3.Да има един или двама главни модератори,които да не се занимават с наказания и преглеждане на теми,а да следят работата на останалите модератори като приемат и разглеждат оплакванията на потребителите-така ще се подберът качествени модератори за няколко месеца.

4.Потребителите да прочетат внимателно правилата за да са запознати с тях и да се стремят да не ги нарушават.(в момента съм сигурен,че много хора не са ги чели нищо,че отнема 5 минутки)

5.Повтарящите се теми директно да се търкат понеже много затворени теми с еднакви въпроси и сходни заглавия се заключват и така като решиш да позлаваш търсачката тя става неефективна.

6.Често задаваните въпроси и теми да са синтезирани в контректните раздели като "Важни" понеже явно са често срещани и така се избягват доста от повтарящи се десетки пъти теми като се пести малко работа на модератора.

7.Модераторите да действат напълно неутрално без значение дали са приятели с някого или не.

8.Потребителите и модераторите да се уважават взаймно и да не се обиждат един друг.

Адрес на коментара

Браво. :steinigung:

Ще се стигне до взаЙмно съгласие най-сетне.

Беше,но я развалихте.Куро написах,че според мен предложените за нови/допълнителни модератори хора не са подходящи.

Ти кой беше та казА кой е подходящ и кой не е ве палячо най-смешен?

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Добре ве като не ви харесва що не си направите друг форум?
Не разбирам защо не чаткате как си играя с вас.Пускам си по 2-3 изречения и ви гледам сейра като от време на време пускам по още някои друг пост за да пробвам дали сте успокоили нервите си
Иначе може би за да се спра масовия спам във форума има нужда от ясни правила:

1.За отделните нарушения ........

2...

3....

4....

5.....

Последно....?

Или си мениш позицията, като митювградска гърла пред лика на Франклин отпечатан на листче хартия.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара

Казвам си мнението според мен кой не е подходящ и не ангажирам никого с него.А кои е подходящ не мога да дам конкретни предожения.Може би вертер е много добър вариант.Просто трябва да се вземат модератори и в процеса на работа по форума да се отделят кадърните.

Адрес на коментара

Ника ми идва от една подложка за мишка,която си бях взел преди години май към 70лв беше.QcK steel pad се казва и тогава се регват поразни сайтове та просто го видях на писаното и го позлвах.Ника няма абсолютно никакво значение.Айде дайте и вашите предложения за подобряване на форума.Аз написах 5-6 неща.

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Ти кой беше та казА кой е подходящ и кой не е ве палячо най-смешен?

Остави мишката да си изживее секундата слава, не така грубо.

qckk Кой беше ти, че да изказваш мнение? В качеството си на кой изказваш изобщо мнение в тази тема? Познаваш ли изобщо някой от тук пишещите? Поне 10% от спецификата на нещата ясни ли са ти? Чувстваш ли се изобщо компетентен да споделяш, каквото и да било в подобен род теми?

А и да не забравя, разбери че не си ни никакво предизвикателство, просто с дебилните си постове размиваш темата, която е наистина сериозна. Просто ти е над възможностите да го осъзнаеш.

Адрес на коментара

Добре де, като се вземе предвид, че десет потребителя те посъветваха да млъкнеш, а и факта, че си сравнително нова и непозната личност защо не спреш с предложенията и не млъкнеш?

Адрес на коментара

Добре да продължим по темата.Ето мойте предложения:

1.За отделните нарушения да има отделни наказания,които се прилагат абсолютно винаги.Най-добре да има видим за всички бан лист,в който да пише кои за какво е баннат и до кога е бана.(примерно като тема модератора като банне някои и пише там)

2.Да има глобални модератори,които се грижат за целия форум и модератори на конкретните раздели.(по трима на раздел най-вероятно са достатъчни)

3.Да има един или двама главни модератори,които да не се занимават с наказания и преглеждане на теми,а да следят работата на останалите модератори като приемат и разглеждат оплакванията на потребителите-така ще се подберът качествени модератори за няколко месеца.

4.Потребителите да прочетат внимателно правилата за да са запознати с тях и да се стремят да не ги нарушават.(в момента съм сигурен,че много хора не са ги чели нищо,че отнема 5 минутки)

5.Повтарящите се теми директно да се търкат понеже много затворени теми с еднакви въпроси и сходни заглавия се заключват и така като решиш да позлаваш търсачката тя става неефективна.

6.Често задаваните въпроси и теми да са синтезирани в контректните раздели като "Важни" понеже явно са често срещани и така се избягват доста от повтарящи се десетки пъти теми като се пести малко работа на модератора.

7.Модераторите да действат напълно неутрално без значение дали са приятели с някого или не.

8.Потребителите и модераторите да се уважават взаймно и да не се обиждат един друг.

П.П А мнението си ще го давам винаги,когато преценя.Това е форум и е свободен за всички както всеки има право да изрази мнение така и аз имам тази възможност.

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...