Jump to content

Каква е ролята на модераторите във форума


Recommended Posts

Каква е ролята на модераторите във форума, вършат ли си както трябва работата или трият теми,които не им допадат и не харесват.Не трият спамовете ,а ЗАЛИЧАВАТ цялата тема или в момента, ако са на кеф само я затварят.

Лично на мен в периода на 1 седмица ми затвориха 3 теми,1 от които не е създадена от мен, но използвах заглавието-естествено г-н http://blogatstvo.com/other/personal/moderator/ е решил да ги затвори.Дори беше изтрита ценна информация. Има ли други потърпевши като мен и какво може да се направи по въпроса? Никого не съм обидил, писал съм само цензурни постове,не съм писал спамове,спазвал съм правилника във форума и съм писал заглавия , отговарящи на темата, но нямаше да създам тази тема , ако не се бях подразнил,че затварят теми наред и форума се напълни със заключени теми,ЗАРАДИ КОИТО трябва да се създава нова тема, а не да се пише в "заключената"

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
  • Отговори 250
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Живота е несправедлив, какво да ти кажа повече... :gut:

Имам предложение към теб: намери начин да получавам аз и всеки един модератор по 350-400лв месечно и ще започна да намирам време да седа примерно в една тема от 10на страници да я изчистя внимателно от спам, да я държа под око да не тръгне отново на криво и всичко ще ти е на 6. Обещавам! До тогава в прав тект ти казвам, че ще продължавам по същия начин: ако спамът е малко и темата е достатъчно смислена ще положа усилие и време да я разчистя, но ако тези две изисквания не съвпадат, то има сериозна вероятност да забърша темата из основи. Без въобще да ми пука!

Всиички модератори тук са на добра воля и отделят от свободното си време да ринат лайна и почистват теми. Сещаш ли се? :gut:

Така че на първо четене вземи по-добре се сърди не на мен, ами на останалите потребители, които обичат да разводняват нещата и съсипват темите.

И иди малко на чист въздух в това хубаво време... какво си седнал още рано-рано да се възбуждаш така агресивно :)

Адрес на коментара

А защо не се откажеш, като не ти изнася? Не е ли по-добре да те замени някой, на когото не са му нужни 450 стимула за да изпълнява съвестно поетите ангажименти?

Редактирано от monz
Адрес на коментара
А защо не се откажеш, като не ти изнася? Не е ли по-добре да те замени някой, на когото не са му нужни 450 стимула за да изпълнява съвестно поетите ангажименти?

Как реши точно, че не си изпълнява "съвестно" ангажиментите?

Прави ли ти впечатление колко малко хора са останали да модерират този форум?

Ясно е, че като има твърде много спам - няма как да се изчита всичко и да се отсява (без да има наранени души)...

Освен това, предполагам, че ако има меракии да модерират - никой няма да ги върне.

Самопредложете се, пък да видим. :rolleyes:

Адрес на коментара

Първо - мен, както виждаш, ме устройва кажи-речи напълно сегашният ми начин на модериране. Други се оплакват :lol:

Второ - мерси, смятам да поостана още известно врене. Благодаря за предложението, иначе.

Трето - Защо да махаме когато можем да добавяме? :rolleyes: Кандидатирай се ако искаш и ти за модератор! :hilezh:

Адрес на коментара

Аз не мога да се кандидатирам, защото не мога да гарантирам, че мога да отделям време всеки ден. Пътувам често.

А, сега забелязах, че живееш вкъщи...

Редактирано от monz
Адрес на коментара

From: 127.0.0.1

Това е моят IP адрес. :gmorning:

И да вметна, изобщно не съм недоволен, просто визирах предложението ти във пост 2. :Бира:

Редактирано от monz
Адрес на коментара

Къде да се кандидатирам ... в момента мога да отделям достатъчно време да следя форума и темите.

В момент в който не мога ще отстъпя мястото си на друг желаещ.

Адрес на коментара

То както е тръгнало излиза, че всеки, който безделничи тук по цял ден е кадър за модератор от където и да го погледнеш. :gut:

Аз поне от такава опасност не съм застрашен - мен не ме харесва никой, така че няма да се самономинирам.

Да видим има ли други жадни за власт? :hilezh:

Адрес на коментара
Аз искам направо админ да ме направят, първо ще банна цялото УС, после амнистия за всички братя по спам и накрая парти до зори. :rolleyes::respekt::hilezh:

И преди всичко бан за бутанския циганин :hilezh:

Адрес на коментара

Аз като един нормален жител на планетата Земя

ежедневно посещавам форума и отделям достатъчно време за АКБ

притежавам достатъчно управленчески качества

строг... но справедлив

отправям кандидатурата си към УС

короната е тежка ...но врата ми е дебел...кръста здрав.....

така , че не се притеснявам ;)

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...