Jump to content

Каква е ролята на модераторите във форума


Recommended Posts

Ако толкова ти липсва или спиш неспокойно, защото не си наясно защо вече не е сред нас - хващаш, звъниш му и разбираш!

Не ме разбра явно. На мен не ми липсва човека Марин, с него си комуникирам по конвеционални начини. На мен ми липсва модератора Марин, които можеше да отдели достатъчно дълго време да "виси" във форума, както и да взема решения с минимално количество грешки. Колко такива модератори са останали тук?

Адрес на коментара
  • Отговори 250
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре, аз искам да попитам реално кои от вас освен Васко и Тита си мислят, че Васко и Тита са адекватни като модератури тук, и си вършат работата правилно ?

Е админите, ма тва щот са си френдове де, не щот стават за нещо.

Адрес на коментара
Е кво бе, имаме си Тита и Васил. Кво им е? :zustimm:

Нищо не стават за модератори. Държа да отбележа, че не стават за модератори, а не, не стават като хора. Да не се бъркат двете понятия. То и Стойчков е голямо акУ като човек, но като модератор/футболист беше недостижим.

Адрес на коментара

Васко, съсласен съм с всичко написано, но едно не ми стана ясно: вие наисрина ли чакате 3ма-4ма човека да задвижват ВСИЧКО или по-скоро това е редно да включва и всички останали - модове, стари куучета, че и пресно регистрирани! Заедно сме отговорни за състоянието на форума! Убеди ме в противното.

Мартинич, защо си мислиш, че само на теб ти липсва? По случайност се познавам с Нарин повече от 15 години и също толкова ми е тъпо, че така се стекоха обстоятелствата покрай него и АКБ

Адрес на коментара

Малко офтопик ама да питам.Кои е "Moderator1" някакъв модератор е де ама ме беше баннал като за причина за бана беше написал "...." многоточие писах му да го питам защо ме банна ама така и не ми отговори.Та кои е тоя субект?

Адрес на коментара
Васко, съсласен съм с всичко написано, но едно не ми стана ясно: вие наисрина ли чакате 3ма-4ма човека да задвижват ВСИЧКО или по-скоро това е редно да включва и всички останали - модове, стари куучета, че и пресно регистрирани! Заедно сме отговорни за състоянието на форума! Убеди ме в противното.

Мнението ти е леко утопично...Не може да очакваш новорегистрирани членове да заживеят с тази идея. Сам виждаш ,че 80% от потребителите ползват форума като виртуален сервиз или да продадат по нещичко тук. Трябва леко разграничение между тези , които са тук поради липса на социален живот и страдат и от липса на внимание и болните на тема Ауди. Отделно един от най-големите форуми в БГ да има едва 4-5 човека модератори е леко несериозно.

Адрес на коментара

Айде да спреме малко да обясняваме неща по ясни от ясно небе.За мое най голямо съжаление прочетох темата понеже е видама от нерегистрирани юзъри и реших да се регна за някой друг ред.Аз нито някога ще се върна в този форум, нито пък смятам да модерирам!

Дотук с личните ми намерения.

Форумът и модераторският екип тук имат само един едиствен проблем"ЕГОЦЕНТРИЗЪМ", ако някой не е запознат с термина да погледне Википедия.Докато това явление съществува дори и под най-малка форма тук, това място никога няма да бъде като хората.Масони, аристократи и секви други илюминати, повярвали си в собственото си величие, без да отчетат факта колко са жалки, съсипаха това място.От мен толкова.

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
ДоклАдва ли му бе, слушалка протрита ?

Е ти няма как да не се изтропаш мощно. Толко нагло същество като теб няма. След толкова спряни акаунти, пак имаш наглостта да се появиш :dance: странна нужда от внимание те тресе и заради такива елементи като теб се стига до тази тема.

"Покрай сухото гори и мокрото"

извинявам се за краткото лирично отклонение :dance:

Адрес на коментара

Колега,между другото ти каква кола караш Ауди или Шкода?

Малко офтопик ама да питам.Кои е "Moderator1" някакъв модератор е де ама ме беше баннал като за причина за бана беше написал "...." многоточие писах му да го питам защо ме банна ама така и не ми отговори.Та кои е тоя субект?

qckk,това е първият ти пост който според мен е написан културно и интелигентно,поздравявам те,не че аз съм човека,койтотрябва да го каже,но се надявам да продалжаваш в същия дух :dance::dance: и моля без обиди

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Имам право да задавам, каквито въпроси си поискам. И въпросът е към Wizi

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Никога не съм имал Ауди. Не успявам на този етап да събера достатъчно пари за онези модели, които ми харесват, а не ми се кара Ауди с предно и на много стотици хиляди и базово оборудване. Карам в момента Шкода Октавия 2, Фауве Поло, Тойота Ярис и разцъквам на работа с бЕл Гоуф Двойка предимно за да дразня колегите-отворковци като го паркирам на паркинга за онези из по-горните етажи, без реално да имам нещо общо с тях.

Задоволих ли ти любопитството? :lupe:

Адрес на коментара
Ебати цинизма е точно ти да питаш. И само щото си такъв не може с теб да се води нормален диалог. Какво беше, на крив *й ...

Точно ти ли го написа това? :lupe: Виж ся, ако критериите за модератор тук бяха, да си имбецилен кретен, който постоянно да се заяжда и да пише безсмислици, отдавна да си избран дори за администратор, пожизнено при това, но при сегашните изисквания, такива дискусии са абсолютно безпочвени.

Адрес на коментара

Форума има нужда от ясна за всички концепция и модератори като Марин . Без едно от двете деградацията ще продължава, защото няма кой да води нещата към някакво развитие . Модераторите имат толкова вина колкото и потребителите . Те са онези , които трябва да дават насока и да играят ролята на рефери , а не на съдии и жандарми. За това трябва технически грамотни хора притежаващи и известни дипломатични качества, а не хора взели се за последна инстанция във всеки спор.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...