Jump to content

Какво включва S-line пакет


malaga85

Recommended Posts

  • 1 year later...

Колеги имам а4 б7 S-line та въпроса ми е : Нормално ли е задницата да е по снижена от предницата,виждал съм и други такива,някой да ме светне с това окачване как седи въпроса! Мерси!

Изпратено от моят GT-I9295 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако гледаш разстоянието от върха на арката на калника до центлалния болт може и да те подлъже.

Паркираш някъде на равно, мериш от прага до земята отпред и отзад и така ще ти стане ясно.

Отзад по-малко ли е разстоянието си за нови пружини. И то оригинални и си ги търси по VIN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изговореното в темата, моята не влиза в никоя графа, а в PR кодовете излиза S-line. Освен по-ниското окачване, няма нито външен, нито вътрешен, нито пълен пакет :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.05.2017 г. at 22:44, svetlinv написа:

Колеги имам а4 б7 S-line та въпроса ми е : Нормално ли е задницата да е по снижена от предницата,виждал съм и други такива,някой да ме светне с това окачване как седи въпроса! Мерси!

Нормално е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,

Някой знае ли дали с-лайн дифузьор за задната броня ще пасне на обикновена броня?

Колата е а4 б7 авант 2.0 170 с два кюнеца.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Може ли един бърз въпрос . Насочил съм се към А6 2.7/3.0тди след 2008 год. или А8 3.0 тди след 2008 год. ,но понеже досега не съм си имал вземане даване с Ауди  та да попитам кой пакет на оборудване е с най-много екстри : SE , S-line или Black Edition ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bmwww Ти внимателно гледай мотор и кутия да са наред, както и купето да не е удряно, пък после гледай за екстрите.

Ако колата е зле ... кял файда от тия екстри ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой ще може да ти даде еднозначен отговор. Всичко е относително и зависи от желанието на клиента. 

1 Ambiente 

2 Ambition

3 Attraction

Това са съответните нива при ауди. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си за модела който те интересива какво включва (защото пакетите са различни за различните коли) с малко късмет даже и във БГ викито ще го има преведено

 

Аз за А3 мога да давам пример от викито най общо:

 

  • Attraction: базисният модел
  • Ambition: спортна версия със спортен волан, с 15 мм по-ниско шаси, фарове за мъгла, бордови компютър, спортни седалки, алуминиеви джанти с нов дизайн и др.
  • Ambiente: комфортна версия с темпомат, допълнителни жабки и чекмеджета, декоративни дървени елементи, алуминиеви джанти с дизайн със седем спици, сензор за светлина и дъжд, и др.
  • S line Exterieurpaket: спортен дизайн на броните, спойлер, двоен накрайник на ауспуха, фарове за мъгла и др.
  • S line Sportpaket Plus: спортно шаси с 25 мм по-ниско, 17-цолови алуминиеви джанти с пет или девет спици, два допълнителни цвята с перлен ефект, спортни кожени седалки, декоративни алуминиеви елементи и др.

 

и вече каквото е допоръчвал клиента ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На 14.06.2018 г. at 13:18, batko_miro написа:

Здравейте,

Някой знае ли дали с-лайн дифузьор за задната броня ще пасне на обикновена броня?

Колата е а4 б7 авант 2.0 170 с два кюнеца.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Отговарям си сам от опит вече - стана работата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...