Jump to content

Да е честито на жена ми новото А4 quattro 2 TFSI


eMotion

Recommended Posts

Ауди върви повече с 1 сек до 100 км., харчи с 1 литър по-малко на 100 км. По-дълго е, по-широко и по-леко със 100 кг. Познайте сега коя кола колко е хубава!"

Честито колега и със здраве да си я карате :D .Определено си избрал страхотна кола ,а и хубавото е ,че оценяваш предимството на Аудито във всяко едно отношение. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито за новото ви возило в семейството. То май не се знае вече за кого е. :D

А онова сравнение със заключителния текст ако си го сложил и в БМВ форума си просиш БАН-а...като ги знам какви са фанатици :hilezh:

Много са зле горките. Пуснах им линк към един видео клип и им казах "Лека нощ": "Ето и още едно клипче от немска телевизия, което мисля, че е най-обективно:

На това клипче, пускат 2 бмвта, един лексус, едно волво и едно ауди куатро (всички с двойно задвижване), за да изкачват ски писта при -4 градуса целзии. Познайте кой стига най-близо до върха? За мен темата е изчерпана...Айде отивам да видя, какво става във Ауди форума :mhihi: :wave: ;)"

Ще има да сънуват тази нощ 10 000 бмв форумни фена куатрото:D :D :)

Редактирано от eMotion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и тук.

Колата е страхотна,даже имах удоволствието да се повозя днес :)

Иначе отностно Ауди срещу БМВ мога да кажа,че няма една марка,чиито всички коли от моделната гама да са по-добри от на друга марка.Тоест едни модели на Ауди са по-добри от тези на БМВ и обратното.

Конкретно в този случай БМВ няма как да се противопостави на това Ауди.Аудито е по-голямо от 3ката,по-ново като концепция,мотора е оптимизиран да върви повече и да харчи по-малко,а за 4x4 задвижването да не говорим.Дизайна вече е въпрос на вкус,но съм сигурен,че и на фанатизираните БМВисти Б8цата им харесва повече ама не си казват. :respekt: Хубаво е да се намира някой да ги сваля на земята.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки снимките на мен ли ми се струва, че отзад само на малко дете ще му е комфортно?

Иначе страхотна кола, честито. Само дето бих си я взел аз да си я карам :) Жена ти е златна щом си дръзнал да и купиш такъв автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и тук.

Колата е страхотна,даже имах удоволствието да се повозя днес :nixweiss:

Иначе отностно Ауди срещу БМВ мога да кажа,че няма една марка,чиито всички коли от моделната гама да са по-добри от на друга марка.Тоест едни модели на Ауди са по-добри от тези на БМВ и обратното.

Конкретно в този случай БМВ няма как да се противопостави на това Ауди.Аудито е по-голямо от 3ката,по-ново като концепция,мотора е оптимизиран да върви повече и да харчи по-малко,а за 4x4 задвижването да не говорим.Дизайна вече е въпрос на вкус,но съм сигурен,че и на фанатизираните БМВисти Б8цата им харесва повече ама не си казват. :respekt: Хубаво е да се намира някой да ги сваля на земята.

Няма как да не се съглася с мнението ти, защото е много обективно. Наистина някой модели на ауди са по-добри от на БМВ в един клас и обратното. Лично аз смятам, че в момента бензиновите TFSI двигатели на Ауди имат превес над бензинките на БМВ, защото са по-мощни и харчат по-малко, а в същото време дизелът на БМВ е по-добър от TDI на ауди пак поради същата причина:gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с теб колега,определено двигателя в твоята тройка има какво да покаже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, автомобила доста понавървява ;) .

След возенето ми определено качи адреналина :) .

Да, така, върви си съвсем прилично. Погледнах и в сайта на ABT tuning и видях, че този 2 TFSI двигател го правят от 211 на 275 коня. Е това вече наистина ще е саломет;))). Само не знам на разхода как ще се отрази, та ще си помисля малко преди да го тунинговам. Иначе, вчера след сбирката на форума се навих за оптичен тунинг и като за начало искам да добавя едни прагове S лайн или АBT. Ако някой има информация откъде могат да се намерят изгодно такива правгове нека пише. Почерпката е от мен:flehan:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам още нещо докато сме на темата - колата създава ли усещане за вървеж отговарящо на реалния вървеж? :flehan:

Усеща ли се реално силата, лепи ли за седалката поне малко както някои далеч по-бавни дизели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам още нещо докато сме на темата - колата създава ли усещане за вървеж отговарящо на реалния вървеж? :bia:

Усеща ли се реално силата, лепи ли за седалката поне малко както някои далеч по-бавни дизели?

Ами да, лепи си съвсем прилично за седалката и все пак не забравяй, че има 340 нм от 1500 оборота, което всъщност е и това, което дава на дизелите усещане за лепене на седлката. Но тъй като аз съм собственика на автомобила, можеш да питаш за лепенето Стилян, Райно и Антони, които също вече са се возили и мисля, че те ще бъдат по-обективни;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така, върви си съвсем прилично. Погледнах и в сайта на ABT tuning и видях, че този 2 TFSI двигател го правят от 211 на 275 коня. Е това вече наистина ще е саломет:))). Само не знам на разхода как ще се отрази, та ще си помисля малко преди да го тунинговам. Иначе, вчера след сбирката на форума се навих за оптичен тунинг и като за начало искам да добавя едни прагове S лайн или АBT. Ако някой има информация откъде могат да се намерят изгодно такива правгове нека пише. Почерпката е от мен:shocked:.

Всичко по S line пакета мога да ти съдействам да го вземеш на много добри цени.

До няколко дена ще проверя на каква цена ще ти дойдат праговете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по S line пакета мога да ти съдействам да го вземеш на много добри цени.

До няколко дена ще проверя на каква цена ще ти дойдат праговете.

Ок, ще чакам конкретна оферта с цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по S line пакета мога да ти съдействам да го вземеш на много добри цени.

До няколко дена ще проверя на каква цена ще ти дойдат праговете.

Сега гладах в интернет, че има и карбонови прагове за а4 и а5. Някой слагал ли е или виждал ли е такива на живо?Мислите ли, че си заслужават?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега гладах в интернет, че има и карбонови прагове за а4 и а5. Някой слагал ли е или виждал ли е такива на живо?Мислите ли, че си заслужават?

Лично аз съм фен на фабричното,афтърмаркет можеш да намериш всичко,но според мен не отива.

Твойта кола с праговете от S line и едни 18ки ще стане страхотна.

Единия вариант за джанти е този - http://hotcarphotos.blogspot.com/2008/07/w...fsi-s-line.html

Другия- http://audicarfans.blogspot.com/2008/09/re...-wallpaper.html

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна, колко парички ще му трябват на човек, за да си купи Ауди А4, 2 TFSI, quattro, 211 коня, ръчка от края на 2008 г. и да е на 20 000 км оригинални километра :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна, колко парички ще му трябват на човек, за да си купи Ауди А4, 2 TFSI, quattro, 211 коня, ръчка от края на 2008 г. и да е на 20 000 км оригинални километра :rolleyes:

Погледни в www.mobile.de, а ако имаш конкретна оферта за моята кола, която вече стана на 20400 км., си приготви една петцифрена сума започваща с 5:).

Редактирано от eMotion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм фен на фабричното,афтърмаркет можеш да намериш всичко,но според мен не отива.

Твойта кола с праговете от S line и едни 18ки ще стане страхотна.

Единия вариант за джанти е този - http://hotcarphotos.blogspot.com/2008/07/w...fsi-s-line.html

Другия- http://audicarfans.blogspot.com/2008/09/re...-wallpaper.html

Тези джанти на бялото ауди http://hotcarphotos.blogspot.com/2008/07/w...fsi-s-line.html ми харесват повече. Само 17ки ли има от тях или се предлагат 16ки. Дай и цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само 18ки.

Това ти е най-добрия вариан,18ка за лятото,17ките с които си сега за зимата.

Цени на джанти не мога да ти дам,но ще потърся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.

Моля те ако някога се запознаем, не казвай нищо на жена ми. :hilezh:

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...