Jump to content

пара в купето


valiopicha

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам проблем с B3.Като завъртя средното копче на топло от парното излиза пара.Също така ми намалява антифриза.Явно е спукан радиатора на парното.Кажете какво да направя!!Препоръчайте ми сервиз в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни за всеки случай и тапата на главата отзад, при мен от нея влизаше и имаше характерните белези за спукано радиаторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам предполагам от някое скъсано уплътнение на купето. При мен изчезна запотяването на предното стъкло като я смених, 5-6 лв. струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и при мен се запотява предното стъкло

а къде по-точно се намира тая тапа

аз скори шлайфах главата и може наистина да е това което казваш колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се отзад на главата на двигателя и единия маркуч за парното влиза там. Малко е неудобно, но с подходящия инструмент ще се справиш и сам :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно така ще стане,само дето има няколко начина за смяната му,единия сваляне на цялото табло намерих в златния фонд снимки,ама братовчет ми казва че има и друг начин без да се сваля таблото а само се разхлабва и се дърпа назад,не знам къде да търся инструкций,ако може някой да даде инфо ще се радвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно така ще стане,само дето има няколко начина за смяната му,единия сваляне на цялото табло намерих в златния фонд снимки,ама братовчет ми казва че има и друг начин без да се сваля таблото а само се разхлабва и се дърпа назад,не знам къде да търся инструкций,ако може някой да даде инфо ще се радвам

Братовчеда ти е голям фокусник - дазнаеш! А дали може да се направи основен ремонт на двигате ля през ауспуха!:(

Редактирано от idvam78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчеда ти е голям фокусник - дазнаеш! А дали може да се направи основен ремонт на двигате ля през ауспуха!:rolleyes:

може бе, не си ли правил :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сменяй и не се мотай, че тръпката като шофираш и изведнъж да се озовеш в аквариум не е много приятна! И аз така като теб се чудех и ......има и една пара като се спука та нямам думи :bia:

Редактирано от hero_85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...